Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pošto sam video pre stavljanja na ignore šta je "nn" osoba napisala,

    o posedu lopte, koliko je fudbalski glup govori i ova utakmica

    https://www.espn.com/soccer/matchstats?gameId=364639

    Još pita Indiga da mu pošalje misleći da ne postoje takve utakmice, jao ubiću se

    Comment


    • Originally posted by Zero_privilegi View Post
      Nemojte ga ni čitati. Ja sam sebe izuzeo nerviranja i blokirao tipa tj stavio na ignore. Nema pojma o fudbalu dodje ovde da provocira.

      Jer on samo želi da se neko peca za njega(kao ja) i da ga napada, a više mu to zadovoljstvo pružiti neću. Pogleda 5 utakmica godišnje, prvi je da SERE. Ja bar serem ali gledam svaku.
      Ti ser.. o srpstvu, patriotizmu pa na prvu priliku pobegnes odavde. Sto u prevodu znaci da samo ser.. i to u prazno na svakoj temi.

      Ja sam ovde izneo svoj stav i ovo je forum da se diskutuje. Ko hoce da diskutuje neka to radi. Verujem da su oba coveka pametnija od tebe i da mogu da skontaju situaciju bolje od tebe. Sad prekini da mi se obracas posto si me stavio na ignore. eh da xD
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Nisu dominirali, kao sto nismo ni mi. Nismo bar u drugom poluvremenu Sigurno ih nismo oducili od fudbala, to je poenta.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • https://www.flashscore.com/match/Iac...h-statistics;0

          Evo Losmi.

          Ne mora posed nista da znaci, nema sumnje da je Zvezda bila bolja i opasnija, medjutim nisu ni ti sutevi bili preterano opasni osim u par navrata. I gol je poprilicno slucajno dosao. Velika greska je pustanje Krsticica i dovodjenje ovog Kanjasa, bar tako deluje sad. Nenad je bolji igrac.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Uopšte ne igraju istu poziciju. Ne znam otkud to da je Kanjas zamena za Krstičića. On je zamena za Bakulu - tako je predvidjen.

            Nije to loš igrač ali mnogi očekuju od njega nešto što nikad nije radio niti može raditi - a to je da ima pas i da bude Nenad i njegova pozicija.

            Ali ima bolju loptu od Bakule pogotovo kada se radi o menjanju strana. Odlično to radi.

            Aleksa Vukanović je super odigrao. Milojević jedino o čemu treba da razmišlja je da li će igrati Ben ili Ivanić ofanzivnog.

            Postavka sa Benom na krilu jednostavno očajno izgleda.

            Čak se Ivanić bolje snadje kao levo krilo od Bena kao desno. I imao je Ivanić pametnih faulova, ali je kontru jednu vukao kao slepac. Inače mu je to bila najveća vrlina u Bateu da povuče tu kontru.

            Štoperski par zadovoljavajuće, Gobeljić i Rodić isto. Gobeljić radi sve školski što je do njega, jbg, on nema centaršut i nema tehniku ali bar školski isprati ubacivanje i uvek mora neko da ga gleda.

            Gajića što nema niko ne zna.

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              https://www.flashscore.com/match/Iac...h-statistics;0

              Evo Losmi.

              Ne mora posed nista da znaci, nema sumnje da je Zvezda bila bolja i opasnija, medjutim nisu ni ti sutevi bili preterano opasni osim u par navrata. I gol je poprilicno slucajno dosao. Velika greska je pustanje Krsticica i dovodjenje ovog Kanjasa, bar tako deluje sad. Nenad je bolji igrac.
              Ne mora da znaci oko konacnog rezultata. Ako neko pobedi, ne znaci da ga je nadigro. Ako 3:0 to znaci, onda i 1:1 znaci da su bili ravnopravni. Hoce neko da kaze da je Zvezda bila bolja u drugom poluvremenu?
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ma jesu oni imali posed, ali koliko su bili "bolji" u tom 2.poluvremenu pokazuje to da kad se ljudi budu prisecali detalja u buducnosti (ili kada se prave highlightsi) pored penala to ce biti 2x Boaci(spoljna mreza i preko precke) i par nasih kontri. Juce pod utiskom sam malo preterao o njihovom "kvalitetu" ocigledno imaju dovoljno da stanu na loptu, ali nisu znali sta ce sa njom. Nek svaki protivnik bude tako bolji od nas i ja sam zadovoljan, a ne da nam prolece lopta, a bek se izmice kao Stojkovic u Finskoj ili kad su ovde dali gol srecom iz ofsajda, a nasa odbrana samo gleda.

                Comment


                • Ako neko pobedi 3:0 a pritom protivnik ne sutne u okvir gola, mora da znaci da ga je nadigrao, a ti tumači kako ti volja.


                  @urose Mogu da pokrivaju iste pozicije, ali nisu isti tip igraca.

                  Ivanić ne može da igra krilo, bar ne u ovakvim utakmicama, njega Marin guši jbg, ali je bolji igrac duplo. Za Evropu bi vam korisnije bilo neko prodorno, izvorno krilo.
                  Last edited by mark !t zer0; 07-08-19, 09:24.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • To sto Mark kaze ni Zvezda nije bila sada nesto jako opasna i leprsava da se razumemo, jbg takav mec veliki ulog, ali je bar imala tih par navrata u principu kao sto se i ocekivalo, samo sto se ocekivalo isto to i od Danaca i to je sve.

                    Comment


                    • A evo i situacije u kojoj je morao da bude drugi žuti karton Zeki:
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • A šta se desi Milojeviću u glavi pa kao derbi pre godinu i po dana kada su Radonjić i Pešić dali golove povučemo ručnu posle poluvremena?

                        Jeste važno sačuvati gol, ali mnogo smo se bolje branili kada smo napadali u prvom poluvremenu.

                        Izlaskom Pavkova izgubili smo ono što je bilo potrebno da prebacimo težište, dosta puta su glavama on i Jovančić pri sredini odneli pobedu, i onda je moglo da se igra iz nekih polukontri kojih je bilo.

                        Čim je izašao odmah igrač manje na terenu, posle i izlaskom Alekse Ben na krilo, to je bukvalno dva igrača manje. S tim što Ben nije kriv jer on igra na ofanzivnom super i bolji je meč Marinu nego Mirko.

                        Bukvalno sve isto, samo napred Marin-Ben-Aleksa- Pavkov. To je trenutno najjači sastav.

                        Comment


                        • Zero_privilegi Ajd' sad iskreno ocekivanja u revansu?
                          Mislim da moramo da damo dva komada ako zelimo prolaz.

                          Comment


                          • @Ganac
                            Opet sjajan gif, odličan posao.

                            Što se starta tiče, opet je sve kristalno jasno, sudija u neposrednoj blizini, protivnički igrač igra na loptu, koju i odnosi.

                            Fudbal nije balet, naknadni kontakt je nebitan, čist start kao suza.

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Često slušam priče kako je našim igračima naviknutim na suđenju u našoj ligi teško da se prilagode suđenju u evropskim utakmicama.

                              Suđenje i u Evropi je često dibiduzovsko. Brdo utakmica u LŠ je bila smejurija, a pre 2 ili 3 godine sudije su pravile haos na utakmicama četvrtfinala LŠ.

                              Došlo je do toga verovali ili da sam rek'o da su naše sudije zlatne u odnosu na njih. Ono je bre stvarno bilo katastrofa.

                              Šta tek reći za onog sudiju što nam je sudio protiv Krasnodara. Njemu ko da je Obradović neki rod.

                              Najmanji problem je da se prilagodimo suđenju u evropskim utakmicama.

                              Sudija sinoć jeste napravio jednu krupnu grešku što nije pokazao drugi žuti Zeki, ali kad se sve sakupi i sabere nije nam on bio kriv za rezultat.

                              Comment


                              • Stojance, cenis da bi silni Kopenhagen sa 10 iograca u drugom napravio preokret

                                Comment

                                Working...
                                X