Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet kao i na prethodnom žrebu, sredina. Moglo bolje moglo gore. Ali ovaj Seltik koliko ima sreće na žrebu to je jezivo ljudi preko Sarajeva, Nome Kaljua i Apoela do LS bez znoja...ne znam da li je iko ikad dobio tako lak žreb

    Comment


    • Najteži mogući protivnik. Ekipa u usponu, lete po terenu i još čini mi se vještačka trava tamo

      Comment


      • Odakle ti to za Seltik. Oni idu na Slaviju. Ajaks ide na Apoel/Karabag.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Najteži mogući protivnik. Ekipa u usponu, lete po terenu i još čini mi se vještačka trava tamo
          Da da tamo je vestak, prosle godine igrali grupu slicnog ucinka kao i mi, uzeli prvenstvo sa 20 bodova prednosti u odnosu na Bazel koji je izbacio PSV. Mada sam citao da su prodali neke igrace a neki povredjeni ali svakako los zreb.

          Comment


          • Ovo oprat može samo Helsinki ili Saburtalo, da bar znamo da smo opet u grupi.

            Comment


            • Originally posted by poacher View Post
              Opet kao i na prethodnom žrebu, sredina. Moglo bolje moglo gore. Ali ovaj Seltik koliko ima sreće na žrebu to je jezivo ljudi preko Sarajeva, Nome Kaljua i Apoela do LS bez znoja...ne znam da li je iko ikad dobio tako lak žreb
              Nije im izgleda džaba onaj šamrok na grbu.
              Teški srećkovići.

              Comment


              • Aman ljudi Seltik ide na Slaviju i njima je koska zapala.

                parovi su

                Ajaks/PAOK vs APOEL/Karabag

                Zvezda/Kopenhagen vs YB

                Seltik/Kluz vs Slavija

                Ferencvaros/Dinamo vs Maribor/Rozenborg


                Edit: Noto moze i Didelanz/Nome Kalju

                Comment


                • Nisu srećkovići nego ih UEFA tetoši.

                  Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Ok ako vi misliti da Slavija koja je izbacila Sevilju i igrala QF LE prosle godine, gde je ispala od sampiona lagan protivnik, e jbg onda. Po meni su oni i Bojsi bili nepozeljni, a ostala 2 para pozeljni. Ali ocigledno kod nas ko god nam nije zapao taj je "lak".

                    Pocinje zreb za ne daj Boze.

                    Comment


                    • Slavija bi bila nesto slicno kao Salcburg prosle godine. Imaju najbolju sezonu iza sebe evropsku kao Salcburg prosle godine. Zvezda - Riga/Helnsiki utesno.

                      Comment


                      • Opet na Helsinki ako ne prođemo Kopenhagen

                        Comment


                        • Dobro je lepe sanse za Evropu u slucaju nemilog scenarija.

                          Comment


                          • Dakle u plejofu Zvezda- Bojsi, Kopenhaden - Helnsiki.

                            Comment


                            • Odličan LE žreb
                              Nama je bitno da nabijamo koeficijent, da steknemo konstantu u Evropi. Ako nas posluzi sreća naravno što da ne LS ali realno po kvalitetu mi smo LE ekipa. Sutra prva ozbiljna probera u novoj sezoni, nadam se da ćemo ostaviti dobar utisak.

                              Comment


                              • Originally posted by poacher View Post
                                Odličan LE žreb
                                Nama je bitno da nabijamo koeficijent, da steknemo konstantu u Evropi. Ako nas posluzi sreća naravno što da ne LS ali realno po kvalitetu mi smo LE ekipa. Sutra prva ozbiljna probera u novoj sezoni, nadam se da ćemo ostaviti dobar utisak.
                                Hm, ukoliko udjemo u LS mozes sigurno racunati na pojacanje u vidu igraca koji na trzistu vredi 700-800 hiljada evra.
                                Nego po koeficijentu u LS bi bili ponovo drugi otpozadi ili bi imali najlosiji koeficijent. Kakva smo ekipa to se dokazuje na terenu upravo u naredne dve nedelje. Zelim da vidim presing ali takodje ne bih voleo da vidim ispadanje u odbrani.

                                Comment

                                Working...
                                X