Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kliknuce Mirko, polako tako se pricalo i za Le Taleka, i ajde orvo Finci pa cemo o Kopenhagenu, ne svidja mi se nista ovo unapred.

    Comment




    • Nostalgija.

      Perica Ognjenović preteča Rikarda Kvarežme.

      Comment


      • Sutra u 20:45 igramo protiv Helsinkija.

        Prenos je na RTS 1.

        Videćemo da li će Vladan nešto menjati. U svakom slučaju Gobeljić zbog crvenog neće igrati, umesto njega verovatno Gajić ako je spreman.

        Comment


        • Јел гледао можда неко ТНС - Копенхаген. И ако је неко мислио да могу Велшани до изненађења, после првог меча је јасно да ће нам ривал бити Копенхаген уколико прођемо ХЈК.
          По ономе што сам ја видео преко апликације сем гола и пенала нису имали ниједну озбиљнију шансу, што можда оставља простор оптимизму да и нису толико убојити. Додуше, чињеница да нису играли баш у најјачем саставу.

          Што се сутрашњег дуела тиче, јако је важно да не примимо гол. Не мора да се јури пошто-пото да се натрпа 3-4 комада јер и 2-0 је сасвим довољан резултат. Да ли је Дегенек регистрован за ову фазу? Да ли можемо да га очекујемо у саставу?
          Не очекујем много новина сутра Борјан - Жуле, Милун, Бабић, Родић - Јовичић Јованчић - Бен Марин Иванић - Боаћи

          Comment


          • Bice registrovan, ali ne verujem da ce biti u 11 sutra.

            Comment


            • Evo i jedna slika da ulepšamo temu:

              Spoiler

              Comment


              • Originally posted by Stojanče View Post
                Evo i jedna slika da ulepšamo temu:

                Spoiler
                Ммм које је ово маче?

                Comment


                • Član našeg PR tima Tanja Šajković.

                  Comment


                  • Originally posted by poacher View Post
                    Јел гледао можда неко ТНС - Копенхаген. И ако је неко мислио да могу Велшани до изненађења, после првог меча је јасно да ће нам ривал бити Копенхаген уколико прођемо ХЈК.
                    По ономе што сам ја видео преко апликације сем гола и пенала нису имали ниједну озбиљнију шансу, што можда оставља простор оптимизму да и нису толико убојити. Додуше, чињеница да нису играли баш у најјачем саставу.

                    Што се сутрашњег дуела тиче, јако је важно да не примимо гол. Не мора да се јури пошто-пото да се натрпа 3-4 комада јер и 2-0 је сасвим довољан резултат. Да ли је Дегенек регистрован за ову фазу? Да ли можемо да га очекујемо у саставу?
                    Не очекујем много новина сутра Борјан - Жуле, Милун, Бабић, Родић - Јовичић Јованчић - Бен Марин Иванић - Боаћи
                    Nismo ni mi Suduvi čak ni dali gol u gostima, pa nikome ništa.

                    Natrpaće Velšane Kopenhagen u Danskoj, prosta stvar.

                    Nama je bitnije da večeras mi vidimo na čemu smo, ne toliko ozbiljan rival, ali po meri za ovu fazu takmičenja.

                    Kako sam načuo ovi u Helsinkiju kubure nešto sa povredama, nzm koliko je istina....

                    Comment


                    • Iz Bratislave moji - znaš ti dobro koji. Hvala braći Slovacima i Slovanu na lepom gestu. Nije ti brat prvi komšija nego onaj ko te poštiva. U zdravlje ciganšture

                      Comment


                      • Nigde zvanicno nisam nasao to o povredama.

                        Veceras je sve do nas. Ocekujem sve isto kao i sa Suduvom, samo Zule-Gobelja izmena.

                        Vreme je za sigurnu igru i pobedu, 30.000 na stadionu i da nesto Ivanic pokaze.
                        Last edited by engleski_dopisnik; 24-07-19, 09:57.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Pa nema tu zvanično, valjda ovi Srbi neče igrati prtoiv ovog kluba sa Kosova.

                          Ja molim Boga da mi nekada ne izvučemo tako neki klub sa Kosova i naravno da ne odigramo meč, sledom navedenog i ispadnemo iz takmičenja.

                          Nzm da l i imaju restrikcije u žrebu da li možemo uopšte i da ih izvučemo u prvim fazama.

                          Comment


                          • Šta sa Slovacima, nisam ispratio? Ne može se izvući klub s Kosova.

                            Večeras 3-0

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Pa nema tu zvanično
                              Misiio sam na povrede igraca Helsinkija
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Nostalgija.
                                Kakav je Dejan Stanković igračina Nema takvih danas u Zvezdi, ni Marin čak nije na tom nivou.
                                Kakav je to tim bio, kakav intezitet, kakva tranzicija koja gazi, Njeguš motor, a Stanković raznosi.
                                Veliki je Milorad Kosanović gospodin, fantastičan tim je sklopio, Pericu uzeo Real, Bunjevčević Totenhem, Njeguš Atletiko, Stanković Lacio, Nikoslav Bjegović je ozbiljan levi bek bio.

                                Sa druge strane ovo treba da bude putokaz Milojeviću, što pre naterati Helsinki da uđe u trku sa nama, da se otvori.
                                U tom slučaju će biti karneval večeras.

                                Što se Kosova tiče, gostovala je i Priština i Trepča na Marakani, nisu to novotarije.
                                Pa šta ako ih izvučemo, sve su to naši gradovi, na kraju krajeva moglo se desiti pre par sezona da u osmini finala bude par Zvezda-Partizan, tako treba na to gledati.
                                Last edited by La Jugoslavia; 24-07-19, 10:41.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X