Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Seljački smo klub ako je razlog što igrač ne igra problem lične prirode između igrača i generalnog direktora.

    Što se Miloja tiče još nije vreme za krtiku, možda je čovek i grešio, odn. možda greši sa odabirom igrača iz njemu znanih razloga, ali da li je tako vreme će pokazati, istorija govori njemu u prilog i tu se moramo pokloniti treneru.

    Comment


    • Svako ima neku svoju ideju, ali je Milojevićeva donela plodove u praksi. Baš bogato rodilo.
      Trenutno najveći problem je neuklapanje Mirka Ivanića. Gura se na silu, a sada je očigledno, nakon intervjua Savićevića, da ga Terzić gura svim silama da igra.

      Problem u igri diktira-nema mesta za Ivanića, ako se bude istrajalo sa guranjem na štetu tima, skupo će da košta.
      Last edited by La Jugoslavia; 11-07-19, 13:57.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
        Očigledno je neki problem oko Savića i Stojkovića, dve sezone standardni-odjednom klupa.
        Glavni problem je njihova duzdibiduzovska igra. Zbog toga peglaju klupu.

        Mrklea izjavio da za Savića nema interesovanja i da je i dalje igrač Zvezde.

        Degenek je blizu raskida sa svojim klubom tako da je moguć njegov povratak.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Seljački smo klub ako je razlog što igrač ne igra problem lične prirode između igrača i generalnog direktora.

          Što se Miloja tiče još nije vreme za krtiku, možda je čovek i grešio, odn. možda greši sa odabirom igrača iz njemu znanih razloga, ali da li je tako vreme će pokazati, istorija govori njemu u prilog i tu se moramo pokloniti treneru.
          To je to.

          Svi mi odjednom znamo bolje od njega, svi mi tu nesto kritikujemo, a covek svakodnevno gleda tim. Dve godine pravi magiju, a sve vise mu se mesaju u posao.
          Slabo se mi nesto secamo vremena onih losih godina cim mi sad pobedu protiv Liverpula bi nesto da menjamo za pobedu na derbiju a znamo kako funkcionisu takve utakmice danas.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • On uvek treću godinu puca. To razmišljanje je po meni pogrešno, mnogo smo sentimentalni. Nije ni Lester zadržao Ranijerija posle pada, to je biznis i tako stvari idu.

            Izgubio je konce i cela sezona prošla je loša izuzev kvalifikacija i 2 utakmice LŠ.

            Ne znam ja bolje od njega ali nije sveta krava. Nekad je vreme za osveženje, I on se umorio i igrači njega, isto kao u Čukaričkom.

            Comment


            • Comment


              • Samo da ne primimo gol, nije nula uopste naivan rezultat, ovi igraju sa 5 igraca pozadi.

                Comment


                • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                  On uvek treću godinu puca. To razmišljanje je po meni pogrešno, mnogo smo sentimentalni. Nije ni Lester zadržao Ranijerija posle pada, to je biznis i tako stvari idu.

                  Izgubio je konce i cela sezona prošla je loša izuzev kvalifikacija i 2 utakmice LŠ.

                  Ne znam ja bolje od njega ali nije sveta krava. Nekad je vreme za osveženje, I on se umorio i igrači njega, isto kao u Čukaričkom.
                  Ne mozes ovakvoj naciji da kazes da iskljuci emocije. Bez njih bi bili sportska Letonija, Ceska ili Finska. Biznis bi mogli izjednaciti sa tim da jedan covek ulaze pare, pravi pare i vodi klub, odvojeno od uticaja drzavnog vrha.

                  Losa prosla sezona? Pa od avgusta sedis na prvoj poziciji. Igraci nisu masine, emocionalno i fizicki se isprazne posle jula i avgusta. Ne ocekuj takvu glad u Surdulici ili Lucanima.

                  Nije sveta krava ali pokazi bar trunku postovanja. Nemoj na svaku situaciju da krivis njega, sto pre, sve glasnije, sve vise..
                  Nema tu umora, ima samo manje sportskih stvari koje se sve vise mesaju u njegov rad.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Samo da ne primimo gol, nije nula uopste naivan rezultat, ovi igraju sa 5 igraca pozadi.
                    Sa 0-0 se išlo u Salcburg, uvek može da se iskomplikuje za domaćina.

                    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Savic u Apoelu za 50% od naredne prodaje. Sad valja popuniti prazninu.

                      Comment


                      • Originally posted by Дијаз View Post
                        Savic u Apoelu za 50% od naredne prodaje. Sad valja popuniti prazninu.
                        Jel je to zvanicno?

                        Comment


                        • Originally posted by Дијаз View Post
                          Savic u Apoelu za 50% od naredne prodaje. Sad valja popuniti prazninu.
                          Originalni tandem, Savić-L Talek. Ubrzo doveden Babić, ali se ispostavilo samo kao alternativa.
                          Sledeće sezone rokada L Talek-Degenek, Babić i dalje alternativa.
                          Na zimu odlazi Degenek, dolazi Milunović, a Savić u derbiju gubi mesto startera, seli se na klupu-Babić konačno standardan. U tom trenutku u stvari nastupa kraj za Savića u Zvezdi.

                          Veliki je Vujadin Savić, kapiten u Ligi šampiona, dve titule, Liga Evrope, proleće u Evropi-ogroman, ogroman učinak za samo dve sezone.

                          Šta dalje?
                          Milunović-Babić je i više nego respektabilan tandem, a Degenek je završio sa Arapima, pa se otvaraju mogućnosti.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                            Originalni tandem, Savić-L Talek. Ubrzo doveden Babić, ali se ispostavilo samo kao alternativa.
                            Sledeće sezone rokada L Talek-Degenek, Babić i dalje alternativa.
                            Na zimu odlazi Degenek, dolazi Milunović, a Savić u derbiju gubi mesto startera, seli se na klupu-Babić konačno standardan. U tom trenutku u stvari nastupa kraj za Savića u Zvezdi.

                            Veliki je Vujadin Savić, kapiten u Ligi šampiona, dve titule, Liga Evrope, proleće u Evropi-ogroman, ogroman učinak za samo dve sezone.

                            Šta dalje?
                            Milunović-Babić je i više nego respektabilan tandem, a Degenek je završio sa Arapima, pa se otvaraju mogućnosti.

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            Savic nije ispao iz tima zbog Babica, zapravo razlozi uopste nemaju veze s fudbalom.

                            Comment


                            • Brz oporavak Siniši. Dobiće i ovu borbu.

                              Comment


                              • Originally posted by Дијаз View Post
                                Savic u Apoelu za 50% od naredne prodaje. Sad valja popuniti prazninu.
                                Jasno kao dan da su samo gledali da ga se otresu. Ovo je transfer iz redova "BRUKA". Dati kapitena i standardnog stuba odbrane za 50% od eventualnog budućeg transfera potvrđuje još jednom onu već davno skapiranu......da smo seljački klub.

                                Terza majmun pa tačno i da osvoji LŠ. Govedo.

                                Toliko.

                                Comment

                                Working...
                                X