Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zero_privilegi View Post
    Ja sam da ili uprava dovodi sve uz konsultacije sa trenerom, ili trener sve uz konsultacije sa upravom.

    Da posle znamo ko je kriv. Ovako su krivi i uprava i trener.

    Tomane stigao.

    Znači to ovako izgleda Borjan, Žander, Milunović, Savić, Gajić, Kanjas, Jovančić, Marin, Ivanić, Ben, Tomane.

    Kanjas donosi cement pozadi, Žander ofanzivu i Gajić, Tomane brzinu, nazad cement napred seva.

    Ne bi me čudilo da nekom kurčevom srećom na kraju ovo ispadne top tim.
    Nepoznanica mi je taj Tomane, evo mislim da je Boaći bolji igrač od njega, a i šta će nam kad su nam ostali napadači iz prošle sezone, oba !?

    Comment


    • Ljudi koji Boaće više brate moj Brajkula. Aj napiši bratu šta si ti video od njega u evropskim utakmicama molim te. Koja je to utakmica sem Keln u gostima i Sparta, da pogledam i ja da se uverim.

      Nespreman, nikakav fizički, bio mnogo bolji igrač u prvom mandatu, a i tad je mašio dosta u evropskim, a sad se raspada. Ima drugu najveću platu iza Marina i najskuplji je igrač po obeštećenju 2,5 miliona.

      Reci ti meni što mi njega da trpimo godinu dana, da ništa ne igra?

      Treba li nam tako skup prosek u SLS?

      Tomane mi je nepoznanica ali mislim da je loša kopija Huga

      Comment


      • Ima logike u tvom pisanju da je u naglom padu, ali nisam ciljao na priču da ili ne Boaće, več na priču šta će nam još jedan verovatno sličan kad imamo ovog....

        Mada se za Tomaenao skoro pisalo da je ozbiljno bio zagrejan Galatasaraj da ga uzme. Nisam ispratio kako je to propalo.

        Comment


        • Propitivanja zašto se dovode dobri igrači nisu na mestu.
          Prošlog leta je bila priča da Pavkov ide u Tursku, a da se na Ligu šampiona ide sa Stojiljkovićem.

          Svaki kvalitetan igrač se isplati kad tad.
          Super je što dolazi Tomane i super je što su Boakye i Pavkov tu. Sve su to kvalitetni igrači koji su neophodni za Ligu šampiona.
          Novac i slava su u Ligi šampiona, a ne u ludačkoj rasprodaji najboljih igrača.

          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Što se mene tiče, ne bih dovodio ni Boaćea ni Čauša ni Ivanića, te novce bih dao za Nestorovskog. Bolje jedan klasa napadač nego škartovi svuda. Eto koliko Marin znači. Koliko je Krstičić značio sa iskustvom iz Seria A.

            Verujem da je i ovaj Kanjas pismen ipak je Betis, Svonsi, Espanjol, PAOK dobra karijera.

            Ili dovoditi takve ili da igraju Jovelja, Terzić mali i ekipa.

            Ne vidim potrebu za gomilanjem domaćeg i stranog škarta poput Ebecilia, Čaušiça, Boaćija i da ne nabrajam.

            Samo da je ostao Krstičić uz Kanjasa, da igraju Marin-Ben- trkač i Nestorovski u špicu, Le Talek i Milunović, Rodić, Žule, Borjan, ja bih ruku dao za prolaz grupe Lš ali da bude neka umerena ili da ćemo otići daleko u LE. To bi bilo baš ono najbolje a nije da nismo imali keša za ovaj tim nego se dovodi bez plana i ide se na kvantitet.

            Ovako u raskoraku smo. Dovedeš Milinovića ode Le Talek koji bi bio kompatibilan sa njim. Dodje Kanjas otišao Krstičić. Dovode se igrači neki koji ne prave razliku... jbg
            Last edited by Cassius Clay; 01-07-19, 17:15.

            Comment


            • Nesterovski ide kod Pils lajta za 5 miliona. Nemamo mi tih para.

              Comment


              • Vulić je za Čaušića Luka Modrić lično.

                Comment


                • Vulić ide na pozajmicu izgleda.

                  Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Šteta, mnogo dobar igrač.

                    Comment


                    • Dobri igrači i on i Jirka i Meleg. Videće se na pozajmicama.

                      Vuliću se videlo na prvi dodir lopte. Igrači kakve ja volim. Oslobadja se brzo i ne komplikuje što je odlika srpskih igrača da je jedno 10 puta pipne.

                      Bakula pored njega izgleda kao Aca Tenk. Zaleti se onim rukicama sa loptom i vrati se nazad.

                      Svi ga puštali napred jer nema pojma. Sad će sa Kanjasom to teže ići.

                      Ali bolje da je ostao Vulić da miksuje sa Jovančićem Kanjasa nego Bakula. Ali Zvezda je odbila dobre novce za njega iako je on prihvatio lične uslove.

                      Zaboga treba nam.

                      Comment


                      • U svakom slučaju propast ako se istraje u priči "Ben i Marin-krila".
                        Super je formacija sa krilima, ali tu ide Marko Gobeljić koji će da ore, a ne da se igrači na silu uklapaju.

                        Bio je ekstra zanimljiv Lazar Ranđelović iz Radničkog ali je to sada gotovo.

                        * * *

                        Stigao Tomane.

                        Last edited by La Jugoslavia; 03-07-19, 11:25.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Jel je iso Mrkela u Portugal da uzivo gleda Tomanea nekad?

                          Comment


                          • Jeste, svaki vikend češao se po dupetu.

                            Comment


                            • Provoza se do Soluna, subotom odgleda Kanjasa pa prespava u Sofiji gde ga ceka jutarnji nedeljni let za Lisabon, Vizerom. Nedelja uvece povratak u Sofiju pa pravac Bg.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Negde u kladži sedeo za stolom i ovaj mu doneo tiket, ostalo je History.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X