Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Džaba sad i da nema problema. Od dima se malo toga vidi.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Magla na Rajku, opet će Milan da se izvuče
      Ti ovo napolju zoves maglom?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Lele, lele, klizanje na terenu a vala i kupanje. Jevtović se fino okupa.

        Comment


        • Lepa akcija, Gajić, Joveljić i na kraju Ebisilio.

          3:0. Inače, drugi gol je dao Jevtović.
          Last edited by Karamazov; 19-05-19, 20:16.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Ti ovo napolju zoves maglom?
            Pirotehnika komšo, pirotehnika.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment




            • Comment


              • Comment


                • Sve se više vodim mišlju prodati Jovelju/Pavkova i Boaćija i dovesti Šporara. Spomenuo sam ga ovde pre mesec dana vidim da ga motaju i po drugim forumima, znam da je kidalica + Slovenac.

                  Ne može on da se uzme bez 2,5-3 miliona po mom skromnom mišljenju.

                  Naravno to bi bio smak sveta za nas zvezdaše. Mi očekujemo da prodajemo špiceve za 4-5m minimum a da dovodimo za 700k evra.

                  Comment


                  • Borjan, Roda, Savić(Rajković/Pankov), Milunović, Gajić, Ignjovski, Jovančić, Marin, Ivanić, Jirka, Šporar.

                    Comment


                    • Zvezda nosilac u drugom kolu: Šta to znači i na koga može u kvalifikacijama?

                      https://www.mozzartsport.com/fudbal/...acijama/327620

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Sve se više vodim mišlju prodati Jovelju/Pavkova i Boaćija i dovesti Šporara. Spomenuo sam ga ovde pre mesec dana vidim da ga motaju i po drugim forumima, znam da je kidalica + Slovenac.

                        Ne može on da se uzme bez 2,5-3 miliona po mom skromnom mišljenju.

                        Naravno to bi bio smak sveta za nas zvezdaše. Mi očekujemo da prodajemo špiceve za 4-5m minimum a da dovodimo za 700k evra.
                        Jesi li ga gledao?
                        Meni se ne svidja ta ideja.. gubis dobrog domaceg igraca za polustranca. Adaptacija bi mu bila laksa zbog dobre pretpostavke da se Slovenci uklapaju kod nas. Ne bih svog vrapca koji lepo funkcionise menjao za goluba iz Slovacke.

                        Po brojkama, prva dobra sezona od polusezone u Sloveniji. U bitnom dvomecu u kvalifikacijama bez gola. Novac nije mali a ne vidim razlog reskiranju kad i Pavkov i Jovelja dobro igraju, rotiraju se , daju golove. Tek smo dobili spiceve koji nece da trce za parama u inostranstvo, domaci igraci, Jovelja mlad..opet kazem, nisam za tu opciju
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Sve se više vodim mišlju prodati Jovelju/Pavkova i Boaćija i dovesti Šporara. Spomenuo sam ga ovde pre mesec dana vidim da ga motaju i po drugim forumima, znam da je kidalica + Slovenac.

                          Ne može on da se uzme bez 2,5-3 miliona po mom skromnom mišljenju.

                          Naravno to bi bio smak sveta za nas zvezdaše. Mi očekujemo da prodajemo špiceve za 4-5m minimum a da dovodimo za 700k evra.
                          Palermo izbačen u Seriju C - Ilija Nesterovski sad ili nikad.

                          Originally posted by Stojanče View Post
                          Zvezda nosilac u drugom kolu: Šta to znači i na koga može u kvalifikacijama?

                          https://www.mozzartsport.com/fudbal/...acijama/327620
                          Htedoh sinoć da napišem. Fino. Sad čekamo kuglice.

                          Comment


                          • Luka Krajnc jedna od opcija za štopera, piše mozzart.

                            Za Nestorovskog obe ruke, klasa od igrača ali ipak mislim da će ga juriti neki osrednji klubovi po Seriji A.
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Slika ko iz horor filma.

                              Comment


                              • Bolji je i od Pavkova i od Jovelje, igraće u liga 5 uskoro. Jovelja ima mnogo veći plafon ali zarad srpskog fudbala dao bih ga za par miliona da napreduje kao Jović, bolje da ode u Bundes i igra ili u tako neku ligu, nego da igra po ligi našoj. Najiskrenije. Posle pošto će biti igračina procenat može biti veći nego prodaja sledeće godine. Mi bi i sledeće godine izvukli 8-9 miliona maks jer još nemamo reputaciju kao Dinamo, a za dobre procente i sada novac, može se izvući sigurno isto toliko.

                                Biće on možda i bolji od Jovića.

                                Šporar ili Nestorovski. Nestorovskog je Brajkula gledao i znam da valja samo sam čuo da ga Fiorentina kontaktirala. Gledao sam i na Nestorovskog ali pretprošle ja mislim ili ranije, ne sećam se koje godine.

                                Koji god od njih dvojice ili Andrija Pavlović, i Ignjovski, Rajković/Pankov na štoperu, tri igrača i to je dosta za ovaj rok.

                                Može i taj Slovenac na štopera, ja sam uvek za Slovence. Od Ex-Yu jedino njih vidim u Zvezdi kao uspešne, i Makednonce. Takav mi vajb odaju.
                                Last edited by Cassius Clay; 20-05-19, 17:13.

                                Comment

                                Working...
                                X