Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sastav: Borjan, Stojković, Milunović, Babić, Rodić, Jovančić, Čaušić, Vukanović, Marin, Ivanić, Pavkov.

    Klupa: Popović, Gajić, Savić, Gobeljić, Simić, Ben, Joveljić.
    Za Čaušića sve vreme se priča proigraće, polako, strpljenja, evo sad će, samo što nije, al cvrc, evo prođe prvenstvo još malo a on ne odigra jednu dobru utakmicu.

    Comment


    • Pavkov

      Comment


      • Evrogolovi i lijevom i desnom, glavom nenadmašan, neka daju 30 miliona i može ići, taman da preživimo narednu sezonu.

        Comment


        • Jbt ladno bi ja Pavkova ostavio kao prvog spica za evropu...Jedino ako budemo usli u grupu LS ili LE doveo bih nekog stranca.....
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Vukan nastavlja sa golovima. Bravo! 2:0.

            Comment


            • Majstorski Vukan, već 2-0 protiv vrlo jakog protivnika. Sad ne smije biti opuštanja kao protiv Čukaričkog.

              Comment


              • Ai ono sto sam odavno video mi ladno igramo bez oba krila....nemamo ni jednog igraca koji moze uci direktno u gol sa oba krila....
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Majstorski Vukan, već 2-0 protiv vrlo jakog protivnika. Sad ne smije biti opuštanja kao protiv Čukaričkog.
                  Izdevetaće gi Vladan ako tako bude. Inače, još uvek sam pod utiskom gola Pavkova. Remek delo.

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Majstorski Vukan, već 2-0 protiv vrlo jakog protivnika. Sad ne smije biti opuštanja kao protiv Čukaričkog.
                    Jakog protivnika?

                    Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Nezgodno gostovanje, Vojvodina sigurno motivisanija nego na nekim drugim utakmicama, opuštena, ni mi nismo u dobroj formi, na to misli saborac Notorious.

                      Comment


                      • Sipa u Novom Sadu. Pljusak.

                        Comment


                        • Majstorski Ben. Majstorski i Marin. Sve je mnogo lakše kad imaš takve majstore.

                          Comment


                          • Marko Marin je bog, ljudi svi sad na Marakanu protiv Mladosti, jos jedna pobeda i titula.

                            Comment


                            • Neverovatan je Jovelja. Oće ga gol, sama ga lopta traži.

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Neverovatan je Jovelja. Oće ga gol, sama ga lopta traži.
                                Fudbalska kobra

                                Comment

                                Working...
                                X