Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek najebemo...doci ce i tome kraj.. dokle god budemo birali manje zlo, kako u sportu tako i u svakoj drugoj oblasti, ova drzava ce biti go k**** , a ti mesetari ce samo da se smenjuju i pune svoje dzepove...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Nećemo izgubiti. Samo Miloje mora malo da razmisli šta radi.
      Originally posted by Uroš View Post
      Nije sumnjivo nego je očigledno štelanje
      E sad ti kao suncokret, gledao si 65 minuta i bio ubedjen da necemo izgubiti, a sad odjednom namesteno.
      Prekinuse kreteni niz, to me je najvise iznerviralo, sad kad su zasrali nek izgube lepo i od Mladosti i ja zadovoljan.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Sutra da navijamo za neki iks inace pritisak zestok na igrace do kraja.

        Comment


        • Način na koji smo odigrali drugo poluvreme, a igrali smo spavljivo, ko da nas je neko tetejcem naterao da igramo, izaziva sumnju. Al opet ostajem pri tome da je bilo sve čisto jer se konačno pojavio neko ko je kaznio svu našu nonšalanciju, zajebanciju i izmotanciju. Dobro kad nam nisu tutnuli još koji gol.

          Comment


          • E, a neki od nas celu sezonu govore da ne zelimo da gledamo odredjene igrace u prvoj postavi ili kao izmene, jer ocigledno nemaju kvalitet. Hajde da dovedemo i nekog treceligaskog igraca kao desnog beka, sta smeta, ionako ce Marin da izmisli uvek neki gol, a u ligi niko nece ni da predje centar.

            Bruka i sramota je vise da dvojica kojima necu ni prezimena da pominjem, a koji su ovde toliko meseci branjeni iz utakmice u utakmicu predstavljaju neka resenja na koje se najozbiljnije racuna. Sta, kao ne postoji sredina terena, nema Marina, Bena, Ebija, Jovancica, evo sad i Ivanica, pa to bi trebalo da budu standardni igraci, a sa klupe da ulaze oni koji su kupljeni u prelaznom roku. Umesto toga i dalje jedno te isto, prodaj Krsticica, prodaj Degeneka, dovedi neke Vulice i Vidice jer ova kanta od lige sluzi samo da se krimosi i "biznismeni" pomazu medjusobno i tale medju sobom.

            Klubove ko jebe.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by blond View Post
              E sad ti kao suncokret, gledao si 65 minuta i bio ubedjen da necemo izgubiti, a sad odjednom namesteno.
              Prekinuse kreteni niz, to me je najvise iznerviralo, sad kad su zasrali nek izgube lepo i od Mladosti i ja zadovoljan.
              Pa mislio sam pošto nam se Čuka uvek sklanja a očigledno je ovo dogovor nas Niša i Čukaričkog da Čuka pojuri treće mesto.

              Tehnički nam svima igra.

              Ne znam dobija li finalists kupa mesto u Evropi ako pobednik već ima?

              Ako je tako onda je možd i Partizan u toj nameštaljci da bi se pogurala Čuka ka LE kao predstavnik više. Sumnjivo mi je par rezultata Čukaričkog, sumnjiv mi je kup, čini mi se kao da je sve razdeljeno za ovu sezonu i da se zna ko će koji biti i da se niko ne buni.

              Partizan je trampio finale kupa poklonjeno i pokušaj da pobedi u derbiju i koliko toliko spass sezonu za mesto u SLS. Radničkog boli penis drugi su. Čuka kao treća dobija Evropu. Partizan 4. ali kao finalista kupa.(znči Radnički im se skloni u kupu za niihovo sklanjanje čuki u prvenstvu, Psrtizan ima šansu u derbiju u kupu da vadi sezonu)

              Zvezdi je ostavljeno da dobije Partizana u ligi, Radnički će kiksnuti bar jednom i ostaće 2.



              Ovo pada u vodu ako finalists ne ide u evropsska ali mislim da ide jer je Zvezda obezbedila kroz prvenstvo.

              Ne zaboravite da iako deluje Holivud scenario mnoge od ovih bitangi su bili partneri poslovni
              Last edited by Cassius Clay; 20-04-19, 22:12.

              Comment


              • Ne ide finalista, idu 2., 3. i osvajac kupa. Ako je osvajac kupa 1., 2. ili 3. u prvenstvu, onda idu 2., 3. i 4. u prvenstvu. Prevedeno na nasu situaciju, ako Mladost ne osvoji kup Partizan sa 4. mestom obezbedjuje kvalifikacije.

                A mislim da, ako je namestano, da je namestano da se Cukaricki pogura na racun Mladosti. Bagra je to, ne bi dzaba govorila samo o razlici u odnosu na Mladost.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Pa mislio sam pošto nam se Čuka uvek sklanja a očigledno je ovo dogovor nas Niša i Čukaričkog da Čuka pojuri treće mesto.

                  Tehnički nam svima igra.

                  Ne znam dobija li finalists kupa mesto u Evropi ako pobednik već ima?

                  Ako je tako onda je možd i Partizan u toj nameštaljci da bi se pogurala Čuka ka LE kao predstavnik više. Sumnjivo mi je par rezultata Čukaričkog, sumnjiv mi je kup, čini mi se kao da je sve razdeljeno za ovu sezonu i da se zna ko će koji biti i da se niko ne buni.

                  Partizan je trampio finale kupa poklonjeno i pokušaj da pobedi u derbiju i koliko toliko spass sezonu za mesto u SLS. Radničkog boli penis drugi su. Čuka kao treća dobija Evropu. Partizan 4. ali kao finalista kupa.(znči Radnički im se skloni u kupu za niihovo sklanjanje čuki u prvenstvu, Psrtizan ima šansu u derbiju u kupu da vadi sezonu)

                  Zvezdi je ostavljeno da dobije Partizana u ligi, Radnički će kiksnuti bar jednom i ostaće 2.



                  Ovo pada u vodu ako finalists ne ide u evropsska ali mislim da ide jer je Zvezda obezbedila kroz prvenstvo.

                  Ne zaboravite da iako deluje Holivud scenario mnoge od ovih bitangi su bili partneri poslovni
                  Urose, Radnicki nakon ovog kola ima i tekako dobre sanse za titulu, prosla i Zvezda i Partizan , idu lakse ekipe, Zvezda tek mora da dobihe derbi ako i to izgubimo titula ce u Nis

                  Comment


                  • Ako izgube titulu mogu i Terza i Miloje da pakuju kofere, jebo ja njihove kombinacije.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment




                    • U četvrtak derbi u 19č. Znam da mali broj ljudi zna da se igra derbi u četvrtak pa reko da napišem.

                      Comment


                      • .. ko bre ne zna kad je derby ?!

                        Boaćko povređen, ne igra, moraT će Milanče da povuče..

                        Hajdin zakiva flamanski!

                        Comment


                        • Većina nas zna, ali većina komšija ne, oni jedva čekaju da prođe ovak košmar od sezone. Pavkov redovno daje golove Partizanu, tako da očekujem da ga opet tutne. Bilo bi previše da ih i treći put ne dobijemo i to na našem stadionu. Moja prognoza što se sastava tiče: Borjan, Stojković, Savić, Milunović, Rodić, Jovičić, Jovančić, Marin, Ben, Ivanić, Pavkov.

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Urose, Radnicki nakon ovog kola ima i tekako dobre sanse za titulu, prosla i Zvezda i Partizan , idu lakse ekipe, Zvezda tek mora da dobihe derbi ako i to izgubimo titula ce u Nis
                            Uredu je da čovjek bude pesimista, ali ne treba pretjerivati. [emoji3]

                            Comment


                            • Ma mogu da osvoje mogu... Nemoj Valter ovo je ozbiljan deo. Opravdaj to lepo ime četničkog vojvode Valtera.

                              Budi realan nema potrebe za neke nerealne stvari.

                              Comment


                              • Zvezda treba da uzme titulu i uzece je, sto zbog najkvalitetnijeg tima, sto zbog toga sto misli da Nislije nemaju kapacitet da je prestignu na tabeli iako su zasluzeno na drugom mestu.
                                Ono sto treba da brine, pre svega struku tj Milojevica i njegove ljude, je jako slabo prolece sto se igre tice, nejasan plan sa brojem igraca uz nove ugovore za deo ekipe (gde ce neki nakon leta svakako biti prodati), rotacije koje u ovoj fazi sezone nemaju pravi smisao...

                                Prolecni deo sezone trebalo je da posluzi za dodatno uigravanje sistema za kvalifikacije na leto, kako stoje stvari opet nam se nece namestiti rezultati u ostalim ligama i bicemo nenosioci u 2.kolu kvalif sa potencijalno teskim rivalom...
                                Ja to ovog proleca nisam video, uz jasnu sliku o slabijim partijama nekih od igraca koji su citavu proslu sezonu odigrali kao u transu. Dakle, evidentno je i zasicenje, ako to uopste moze tako da se oznaci, ali to stavljam na stranu naseg mentaliteta i onoga da struka tesko da moze da okrene stvari na brzinu po tom pitanju.

                                Nama ce bukvalno sve sledece sezone zavisiti od ulaska u grupnu fazu evro-takmicenja, ako toga nema - pisi propalo, svo sadasnje "poslovanje" pokazace svoju pravu, zlu stranu.

                                Comment

                                Working...
                                X