Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Boga mi....će bude svašta. Dve gajbe su dve gajbe,a ti kronose, pošto si vičan roštiljanju, znaš šta ti je valja činiti...
    Znam, zemce, vlasinsko sisance ne stareje od 2 meseca...

    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Otvorili zadrugu?
      Otvorio sam ja kesu, a ja kad častim onda je to široko. Nisam stipsa.

      Comment


      • E dobro da smo se našli. Sreća što niko ne ponudi neki posao, no ovo
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          E dobro da smo se našli. Sreća što niko ne ponudi neki posao, no ovo
          Ovi mladji ce da riljaju plac, zemce.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Prijateljska jedna utakmica juče, onako, veći intezitet i naboj na treningu kad igraju A i B tim, jer fakat mi imamo ta dva tima koja bi se borila za titulu u prvenstvu.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Prijateljska jedna utakmica juče, onako, veći intezitet i naboj na treningu kad igraju A i B tim, jer fakat mi imamo ta dva tima koja bi se borila za titulu u prvenstvu.
              Strašno....sad mi je sve jasnije
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Daleko od toga da je bila prijateljska. Bila je muška borba. U tom žaru borbe bio je neoprezan start i nad Bočkom koji se povredio. Nadam se da nije ništa ozbiljno. Širile su se priče i da će nas Radnički pustiti u Nišu, da će to biti malo korzo i malo džoging dveju ekipa. Al malo morgen, od toga nije bilo ništa. Bilo je povuci potegni, jedva išćupasmo bod.

                Comment


                • Sutra prva utakmica Kupa. Početak u 17č. Očekujem het-trik majstora ove igre Pavkova.

                  Comment


                  • Spoiler


                    Ič mi se ne sviđa ova formacija. Čauš je opet tu, bez njega se ne može. Jirka na tribinama svirka, on kao da je odsvirao svoje. Ne voli ga Vladan. A ne sviđa mi se ni ovo sa Ivanićem, malo igra, malo klupa, malo zadnji vezni pa malo igra levo.
                    Last edited by Karamazov; 16-04-19, 15:34.

                    Comment


                    • Borjan,
                      Gobeljić, Babić, Milunović, Rodić,
                      Čaušić, Vulić,
                      Ben, Marin,
                      Joveljić, Pavkov.

                      Frikombinuje Miloje, ajd da vidimo Vulića, a i naše zlatno dete..

                      edit: Stojanče, zašto nam tim stavljaš u spojler, pa nije Game of Thrones majku mu..
                      Last edited by salelesa; 16-04-19, 15:41.

                      Comment


                      • Originally posted by salelesa View Post

                        edit: Stojanče, zašto nam tim stavljaš u spojler, pa nije Game of Thrones majku mu..
                        Zbog boljeg pregleda, golema slika.

                        Comment


                        • Opako jebeno zajebani Jovelja. Mali ima neverovatan osećaj za gol.

                          Comment


                          • Salelesa ostavio komentar i brzo zbog igre izgleda uvatio dremku. Igra nije toliko loša, ali često zbog nje se od dosade zeva i kipti od gneva. Mora bolje.

                            Comment


                            • Kako je ono Babić treba da zakuca, kako loš šut

                              Comment


                              • Džaba mu legla lopta kad ne ume. Nije da nismo imali prilika, bilo ih je, al slaba vajda, brcnuli smo samo jedan gol.

                                Comment

                                Working...
                                X