Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Majstorski je Joveljić reagovao. Mislim da su mu kod golova to bili jedini dodiri sa loptom tokom utakmice. Opasan je mali, ima neverovatan osećaj za gol. Ume da bude na pravom mestu u pravo vreme.

    Comment


    • Ne vidim da se pise o Jovelji kao sto se pisalo o onom Pavlovicu nakon derbija kao da je reinkarnacija Neste u najmanju ruku.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Ne vidim da se pise o Jovelji kao sto se pisalo o onom Pavlovicu nakon derbija kao da je reinkarnacija Neste u najmanju ruku.
        I bolje što se ne piše. Onom momku su veštački pokušali da mu prišiju talenat, svojim pisanjem samo su mu štetili. Sve je gori i gori. Žao mi momka, banditima je bilo stalo do novca, zato su sipali hvalospeve i ispalili brdo rajskih reči o njemu. Realno, skromno je i derbi odigrao. Mlad je, radi i vreme za njega a ja mu želim sve najbolje.

        Jovelja ne gubi vreme, kad god mu se ukaže prilika on je iskoristi.

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Onom momku su veštački pokušali da mu prišiju talenat, svojim pisanjem samo su mu štetili. Sve je gori i gori. Žao mi momka, banditima je bilo stalo do novca, zato su sipali hvalospeve i ispalili brdo rajskih reči o njemu. Realno, skromno je i derbi odigrao. Mlad je, radi i vreme za njega a ja mu želim sve najbolje.
          Jašta Stojanče....ti si moj istomišljendžija
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Da li si ispratio Konstantine naš konkurs za rekonstrukciju stadiona? Mi želimo po svim pitanjima biti na nivou. Utuckaćemo golemu lovu na rekonstrukciju kako bi to izgledalo veličanstveno. Nadam se da će i država učestvovati u pomoći sa nekih skromnih 20 miliona evra.

            http://www.crvenazvezdafk.com/scc/ve...kciju-stadiona

            Zevam u slike i ne nađoh neku po mom ukusu. Mora to bolje.

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              I bolje što se ne piše. Onom momku su veštački pokušali da mu prišiju talenat, svojim pisanjem samo su mu štetili. Sve je gori i gori. Žao mi momka, banditima je bilo stalo do novca, zato su sipali hvalospeve i ispalili brdo rajskih reči o njemu. Realno, skromno je i derbi odigrao. Mlad je, radi i vreme za njega a ja mu želim sve najbolje.

              Jovelja ne gubi vreme, kad god mu se ukaže prilika on je iskoristi.
              Sad će Ukica moj brat da napiše sledeće - "Pa jbg ne čuva u svakoj utakmici prevaru Boaćea"

              Comment


              • Pavkov naknadno pozvan u reprezentaciju. Bravo Milanče, zaslužio si. Bio bi u paru sa Jovićem strašan tandem, od straha bi pucale gaće protivnicima.

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Da li si ispratio Konstantine naš konkurs za rekonstrukciju stadiona? Mi želimo po svim pitanjima biti na nivou. Utuckaćemo golemu lovu na rekonstrukciju kako bi to izgledalo veličanstveno. Nadam se da će i država učestvovati u pomoći sa nekih skromnih 20 miliona evra.

                  http://www.crvenazvezdafk.com/scc/ve...kciju-stadiona

                  Zevam u slike i ne nađoh neku po mom ukusu. Mora to bolje.
                  Pratim sve što se dešava u EX-YU fudbalu. Imam mnogo prijatelja, aktivnih igrača i trenera na prostorima Ex-Yu, a i šire, do Dalekog Istoka. Naravno da pratim šta se dešava sa stadionom Zvezde kao i što pratim šta se dešava sa Čairom. Ako Zvezda dobije lovu, dobićemo i mi. Verujem ne istu količinu, ali dovoljnu za očekivanu rekonstrukciju. Plus mi moramo i teren da zamenimo, ali nešto smo u stisci sa vremenom, pa ne znam kako će se to izvesti zbog zgusnutog kalendara takmičenja.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • I treba da dobijete. Ako je država sagradila Partizanu Teleoptik, može i nama da rekonstruiše stadion. Mogla bi kasnije i reprezentacija da igra u Nišu. Radnički opasno preti da narednih godina bude drugi naš najbolji klub.

                    U plej-ofu očekujem pun Rajo Mitić jer to će biti utakmica sezone.

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      I treba da dobijete. Ako je država sagradila Partizanu Teleoptik, može i nama da rekonstruiše stadion. Mogla bi kasnije i reprezentacija da igra u Nišu. Radnički opasno preti da narednih godina bude drugi naš najbolji klub.

                      U plej-ofu očekujem pun Rajo Mitić jer to će biti utakmica sezone.
                      Kako šmekersi post, nasladio sam se.

                      Jbg nekad se pevalo "kurva umire, kurva gasi se....", zaigra mečka i pred njihovom kućom.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Kako šmekersi post, nasladio sam se.

                        Jbg nekad se pevalo "kurva umire, kurva gasi se....", zaigra mečka i pred njihovom kućom.
                        Pokuc'o i njima đavo zvani Zloćko na vrata. Sećam se te pesme, sa zadovoljstvom su je pevali. Al dobro, zbog rivaliteta je to očekivano. Na svu našu muku pevali su da te dotuku, neće sigurno da pruže ruku i sa dna povuku. Neki su to radili iz mržnje a neko iz zezanja. Verujem da većina pre svih simpatizera Partizana ne bi želela da Zvezda rikne. Ne želim ni ja to Partizanu. Ja bih voleo da postoji zdravo rivalstvo, da se ne gledamo kao dušmani, nije ovo ni bitka na život i smrt. Najviše bih voleo da i njih i nas predvode pošteni ljudi, da se u našoj ligi pojavi neki novi Bečej, Proleter iz Zrenjanina, da oživi Vojvodina, da Radnički Niš bude uvek kandidat za titulu.

                        Svima im želim dobro, takvi smo mi seljaci, imamo dobru dušu.

                        Comment


                        • Izgleda da se priprema teren (ruŽnal & mozzart) da se Jovelja proda ?! .. cijena (5_6M) prava sitnica!

                          .. nadam se da greše (lažu) ali, nažalost već viđeno više puta od našeg direktora lopova!

                          Comment


                          • Postajemo sve ozbiljniji, jačamo iz dana u dan.

                            Uskoro start klupskog kanala Crvene Zvezde na svim platformama. Kroz svoju istoriju Crvena Zvezda je oduvek bila lider u novinama. Tako je i sada i ono što se priprema sigurno će zadovoljiti sve Zvezdine navijače. Klub Crvena Zvezda do sada je bio dostupan svim korisnicima samo putem YouTube kanala i privukao veliki broj crvenobelih navijača. U međuvremenu, Red Star pokreće i programsku šemu koja će se emitovati na kablovskoj i satelitskoj televiziji i putem IPTV-a.

                            Comment


                            • Kolega Ganac i ja bi mogli da imamo neki naš šou program na klupskoj televiziji. Da poprckavamo komšije, taj neki fazon. Samo da nas ne navataju posle i ne izdevetaju. Inače, lepa vest je da ćemo i mi imati koristi od prodaje Luke Jovića. Uzećemo delić novca.

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Kolega Ganac i ja bi mogli da imamo neki naš šou program na klupskoj televiziji. Da poprckavamo komšije, taj neki fazon. Samo da nas ne navataju posle i ne izdevetaju. Inače, lepa vest je da ćemo i mi imati koristi od prodaje Luke Jovića. Uzećemo delić novca.
                                Ne vuci mi cestitog komsu u to blato - radice stupac.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X