Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Ne znam ja za koji ti klub navijaš, za isti ne navijamo sigurno.

    Na tvoju žalost igraju većinom domaći igrači i jako nam dobro ide. Od tih stranaca svih nabrojanih jedino je Ben igračina i treba da ostane. Niko drugi vredan nekog specijalnog pomena.

    Ako se dovodi stranac, dovodi se kvaliteta Marka Marina.

    Jbg, mi pravi navijači Zvezde na čelu sa Milojem i Mrkelom volimo domaće igrače i jako nam dobro ide.

    Imamo kul atmosferu. Jedan Gardista vredi kao 5 nekih polovnjaka iz Mordovije.

    Radonjić iz Čuke, Jovanča iz Voše, Milić i Pavkov iz Spartaka i Radničkog, gardisti dijaspora i Gobelja iz Napretka, sada je tu Vulić i Vukan, Simić, Čauša Zvezdina deca, kao i Žule i Savke.

    Tu je Babić, tu je Bakula sa kumom Jevtovićem...

    Tu je Ben legenda, tu je Marin majstor...

    Porodica je pokazala da može da pobedi i vicešampiona Evrope. Sjajni smo sjajni.

    Još Andrija Pavlović na leto u špic uz Jovelju i Ivanova i to je to. Eventualno Čavrić ako odu Marin i Ben.
    U potpunosti se slazem, ja ne navijam za klub koji ce da broji krvna zrnca i da dovodi igrace samo na osnovu toga sto nisu zli stranci. Navijam za klub koji je poceo da postize rezultate onda kada je skauting doveo kvalitetne igrace sa strane. Ne Pesice, ne Pavlovice koji ne umeju da se snadju u inostranstvu, ne Stojiljkovice koga si ovde dizao u nebesa samo zato sto je domaci igrac...

    Znaci, profesionalan klub, ne klub navijaca Zvezde, reprezentacija Srbije ili sveslovenski ponos.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Ne broji niko krvna zrnca nego preferira domaće igrače zbog cene i kvaliteta i proverljivosti istog.

      Ti jeftini sns spinovi, ne pali to, probaj opet.

      Čim se skauting okrenio proverenim igračima i proverljivim sa domaćih terena, a ne Mzengi, Pačeku, Eliju Babalju i ostalim pojavama, prosperirali smo.

      Ne zbog krvnih zrnaca već zbog kvaliteta. Jer mi, provokatoru, nemamo skauting mrežu Real Madrida nego se ta dovodjenja zasnivala na gledanju kaseta i gledanju u graške.

      Ben je radio sa śefom pre. Mnogi igrači sa Kosanom. Dovodimo proverene domaće igrače jer naš skauting seže do Srbije a da je pro. Sve ostalo je cd-ovi reč menadžera i CV.

      Može da se pogodi nekad i nekad ali uglavnom se pokazalo kao promašaj.

      Laku noć spineru.

      Primer Ebecilio. CV više nego dobar. Praksa katastrofa. Ne može kilažu da sredi 6-7 meseci, a da ne pričam o fokusu. Ko je gledao pripreme video je.

      što je najgore ti nisi ni oratio Zvezdu do skoro siguran sam u to, nego prosipaš neku filozofiju i provociraš... Bezveze si momak baš.

      Evo za Kondea se odlučivalo danima, ja sam bio jako za njega ali nisu hteli da rizikuju iako je šef bio upoznat sa prvenstvom u Grčkoj. I to je jedina greška naša ali očigledno imamo konzervativan pristup i ne želimo slučaj Suma kod nas.

      Konde kida inače.

      Isti za volju bio sam i za Djovanija Sia jer je klasa. Na kraju smo izabrali najgore - Boaćija. Sad nemamo kome da ga uvaljamo ali dobro. Imamo širok kadar.

      To su neki igrači za koje se vredi isprsiti.

      Tako da se niko ne buni protiv stranaca, ako dovodimo klase iz Liga 5 tipa Krstičić.

      Ali ako dovodimo polovniačine iz Brazila i Mordovije, koji će nam to kurac? Imaš u ligi 7 puta jeftinijeg igrača, a ima da grize a vrv je i bolji.

      Za jednog Sumailu polovnjaka imaš 2 igrača Napretka.

      Moj provokatoru, ccc.
      Last edited by Brajkula; 16-02-19, 19:06.

      Comment


      • Koga zanima neka pogleda o Zulu Warriorsima. Rene je ludak stvarno bio

        Comment


        • E daj se vise nauci da koristis edit opciju, nisi glup pa da ne shvatas na sta lici da pises post za postom. To prvo. Drugo, cim ti pocinjes sa vredjanjem znam da si utanjio sa argumentima. Bukvalno svi klubovi (ne Real, svi), imaju razvijenu skaut sluzbu, svi koji igraju LS imaju posluju globalno.

          Takodje, ne, uopste nije bitno odakle je igrac, samo da li je dobar ili ne. Nema i ne treba da ima veze da li je stranac ili domaci, trziste je globalno i bukvalno svaki osrednji klub osrednje lige ima brdo igraca koji su iskautirani i dovedeni.

          Ono sa cim treba prestati: Sa dovodjenjem raznoraznim igraca iz domacih klubova samo zato sto je to smisao tih domacih klubova, da dele pare od transfera. Neka sami pocnu da se brinu za sebe, neka pocnu da unapredjuju klub, a mogu i da se ugase ako nece. Nikakva steta.

          Od tih igraca koji si naveo, bilo je i promasaja (koji su placeni jeftino), bilo je i odlicnih igraca. Borja i Evandro su mi ostali u lepom secanju, taj Silva bas i nije. Barcos kod nas nije imao pojma, kasnije je proigrao. Boakye je bio top napadac u prvom mandatu, sad je dosta losiji.

          Znaci, ne dovoditi igraca SAMO ZATO STO JE STRANAC niti SAMO ZATO STO JE DOMACI, dovesti sefu kvalitet da mozemo sledeci put i da prodjemo i zbog igre, ne samo zbog dva srecna gola. Nece to uvek. E sad, stopera stranca je tesko dovesti, ali vec beka nije. Mi smo talentovani za kvarenje igre, imamo brdo kvalitetnih DMF i CMF, ali bas da nam trenaju i Marin i Ivanic i Causic - ne trebaju, moze neko od njih da bude u igri, ali ne svi.

          Spica vec treba gledati sa strane, nekog gladnog golova i jacih liga. Moze da se iskopa.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Ti ni ne znaš ko je nama u skauting službi ni kako to funkcioniše. To je bilo bacanje u graške i gledanje u pasulj, uz preporuke Ramba i ostalih menadžera.

            Ti ne znaš da mi nismo doveli kvalitetnog mladog stranca do Jirke ne samo jer nismo imali novca već smo izgubili ime a SKAUTING nije postojao u modernim shvatanjima.

            I dalje je skauting smešan.

            Baš tog Jirku smo doveli jer su ga šef i Kosan videli uživo.

            Ostali recepti naših dovodjenja - Milojeve želje tipa Ben s kojim je radio, ex igrači Vojvodine koje je izgajio Kosan i to je to.

            Nama su skauti Lune i Andjelko i neka leva ekipa.

            Mi nemamo ljude u okolnim zemljama.

            Rajove kombinacije dovodili iz Šerifa. Taj Rikardinjo je koštao kao Milić, Srnić i Simić plata mu bila. Postani član kluba pa se malo raspitaj o platama.

            Ako se dovodi stranac mora da bude kvalitetan. Ne može ti jedina referenca biti da si stranac. Ti moraš da praviš razliku.

            Mi nemamo mrežu da iskopamo takve igrače pa uglavnom kupimo neke sa dobrim CV jem u poslednje vreme.

            A ti predstavljaš kao da bih ja pre Andriju Pavlovića nego Ronalda.

            Ne nego šef je radio sa njim a dečko je odličan igrač.

            Prosto, vrati se u realnost. Srbija, Zvezda, državni klub skauting. Skauting samo imamo u Srbiji.

            Znaš li kako je Simić doveden? Šef išao gledao uživo.

            Pavkov? Terza išao gledao uživo.

            Nzm šta ti misliš da smo postali... Organizacijski kaskamo za PAOKom AEKom i Olijem godinama, za Turcima da ne pričam.

            Ostale da ne spominjem.

            Zato se ide na low risk varijantu i fura se ta priča borbenog fudbala jer ne možemo imati 11 majstora.

            evo EDIT: Čak i Kafu na koga smo onanisali, ja prvi jer se pokazao na ovim prostirma, je promašaj. A ne pitaj kolika mu je plata. Ne pitaj. Tolika da je Sneža Borjan zamalo napravila haos u klubu. Malo dalje idu moja razmišljanja od tvojih primitivnih zaključaka o krvnim zrncima, ja sam praktičan čovek.

            Kafu sa 750-800 k ne ide na pripreme, a tamo ložiš Rodića koji igra za 3,5 puta manju kao reprezentativac Srbije.

            Tako da ništa nije sigurno.

            I ovo.

            Izlaziš na NFL draft proveravaju ti ponašanje istorijat raspituju se. Isto tako i veliki fudbalski klubovi traže do detalj karakteristike ljudske igrača (zato Ikardija neće niko), bave se time do detalja. Temperament, karakter, radna etika, odnos sa saigračima.

            I šta će ovi naši duduci u poluamaterskoj organizaciji kluba u sektoru istraživanja i skautinga da tu saznaju o Kafuu? Ništa.

            Šta znaju o domaćim igračima? Sve. Ili su ih trenirali ili možeš lako da se raspitaš.

            Zato ne bi mogao da dovedeš Vranješa u Zvezdu jer znaš i pored CV-ja da je debil u glavu.

            To ne znaš kakvog su karaktera stranci, to ne piše na CD koji gledaju ovi naši skauti.

            To je još jedan razlog zašto smo kao klub krenuli ovim putem.

            Jer nemamo resursa i znamk koliko smo nemoćni da budemo konkurentni na tržištu a da to bude profitabilno. ( na jednog dobrog dodju 2-3-4 loša)

            Partizan doveo Sumu gledajući CD-ove. Dečko kidao u Slovanu. Ali očihledno ima neki problem čim nije konstantan, da li je radna etika, ego, itd. A to u Paritizanu nisu znali jer domaći klub ima predmoderan skauting, i Czv i Partizan i ostali.
            Last edited by Brajkula; 16-02-19, 19:06.

            Comment


            • Došlo vreme da se nastavi stazom šampiona .. prolećna premijera na čika Rajku vs. Voša, 16h (AS 2)

              Najavljen sastav:
              Borjan,
              Stojković, Savić, Milunović, Gajić,
              Čaušić, Jovičić,
              Ben, Marin, Simić,
              Boaći.

              Gajić se odmah baca u vatru na levom beku, a Simić mi malo bode oči ovde..mogao je i Jirka početi, jer Simić je ionako, dokazano više puta, učinkovitiji sa klupe ..


              Last edited by salelesa; 16-02-19, 14:11.

              Comment


              • I ja mislim i ocekivso sam Jirku pre Simica , ali dobro videcemo .

                Comment


                • Svidja mi se ako se Gajic krece. Ya sada Causic jednu sitnu gresku, ovo ostalo fino izgleda.

                  Comment


                  • Marko Marin je najbolji igrac lige, bravo i za Simu i Bocka.

                    Comment


                    • Mislim da je vreme za sezonu bez poraza.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Simić i Boaći ubedljivo najgori na terenu, uz duha Čaušića. Bakula loš takodje ali ionako će veza biti Jovanča Ivanić.

                        Simić i Boaći ne umeju da prime loptu i pas odigraju. Čaušić ne ume ni da dodje u poziciju da je pipne.

                        Ko je banovao trolčinu hvala mu do neba. Ruke mu se pozlatilw
                        Last edited by Cassius Clay; 16-02-19, 16:29.

                        Comment


                        • 3-0 Boaći rutiniranje. Prvi pristojan centaršut Žuleta od prošle sezone vrv

                          Boaći igra u polju 0 danas. Finiš dobar ali on i Simić u polju katastrofa. Koliko pasova unazad i loših.

                          Čaušić šta igra da neko meni kaže? Očajan, bolno za gledanje.
                          Last edited by Cassius Clay; 16-02-19, 16:36.

                          Comment


                          • Urose, nastavi da prozivas Boacija Salim se, stvarno je jednostavno resio ovu situaciju, bas je izgledalo lako. Vosa imala neke sanse, na vreme treci. Da vidimo Jirku, mogao bi i Ivanic malo
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Ja ne prozivam samo njega, Simić, on, Čaušić i Bakula očajne utakmice igraju. Simić možda i najgori bio danas.

                              Nije sve u životu gol. I Simić je dao gol pa je očaj živi danas.

                              Čaušić katastrofa.

                              Marin ubedljivo najbolji igrač ekipe.

                              Comment


                              • Kazem za to kako je resio situacije za gol. I Pavkov lepo.

                                Jesu bili losi, ali polako, tek je pocelo.

                                Marin alfa i omega ovog tima, dva pasa kroz srce odbrane za 1 na 1 sa golmanom, na 16m od gola. Dve lestvice iznad ove lige.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X