Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako treba nekom karta neka mi se obrati preko PM (jug).

    Comment


    • Causic pre ebisilija? Ahhhahahaha, simic pre srnica? E moj vladane

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Koje psihopate nam vode klubove,drzavu...jos novinari prenose te kretenske izjave...Igraci i Milojevic zasluzuju svaku podrsku,na znam kako nijedna utakmica ne moze da prodje a da se ne pojavi ovaj bandit Terzic u novinama.
        Pa u zadnjih 10+ godina u ovoj zemlji je dokazano da samo takve "psihopate" donose rezultate.

        Ja bih čak rekao da je nama trebalo i previše vremena da to shvatimo.
        E sada, danas se poštenja može igrati možda u 2 ili 3 ligi... onda ne bi bilo ni Milojevića već bi nas Limeni vodio.

        Comment


        • Zato i igraju raznorazne domace vedete, a stranci od 550 hiljada sede na klupi, kad mafija vedri i oblaci u fudbalu.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Zar stvarno mislis da je Terzic nesto dobro uradio za klub,pa on je zatvorio OFK Beograd,opljackao milione,ovde u Zvezdi sluzi da sprovodi Vuciceve odluke,nemoj samo da mi pricas kako se Vucic ne mesa u sport,da ima pametnija posla.Sve izjave su uvlacenje u dupe Vucicu,i kad se poziva na srpstvo,pravoslavlje,sve je to dobro poznata retorika 90-ih radikala,Seselja i njegovog ucenika Vucica.I Terzic to ne radi da bi obezbedio sredstva za klub nego da obezbedi sebi lovu od transfera,ugovara sa gazdom procente.U svakom slucaju igracima i Milojevicu sve najbolje,oni drze klub a ne Terzic.

            Comment


            • Mora ricmonda i ebisilia da ubaci, pa cak i babica

              Comment


              • Bice jos bolje sledece godine, sta da se radi, bas nismo nikako, ni trunku srece sa ovim grupom, steta, ali idemo dalje.
                I ovaj sudija nek crkne $#@£!!!$+



                https://www.instagram.com/p/BrQxaZRn...d=1hj4ynq6hzpu

                I naravno, momci hvala vam za ovo


                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Super izdanje u LS posle toliko godina i decenija. 4 boda i 1 1 4 u najtezoj grupi, naravno shodno onome sto su i protivnici dozvolili. Ove sastave sa pojedinim igracima mogu da progutam u kontekstu ove sezone, ali nemamo mi toliko para da ovo postane praksa.

                  Za prvih 11 po kriterijumima kvaliteta i plata treba da imaju prednost sledeci igraci: Borjan, Rodic, Degenek, Savic, Stojkovic, Krsticic, Jovancic, Ebicillio, Marin, Ben i Boakye/Pavkov. Takodje je greska bila i dovodjenja Cafua ako ce Simic da ima prednost. Osnovna ideja pojacanja je da donesu kvalitet tamo gde ga nema u trenutnom sastavu, dovedeno je 3 igraca (Ebi, Boakye, Cafu) za velike pare da bi igrali zajedno ni poluvreme u LS.

                  Tako da, ovo jeste mozda rezultatski maksimum, igracki ovo je daleko od ulozenog jer su prednost imali igraci koji nije ni trebalo da se dovode. Simic i Causic nemaju mesto u startnoj postavi jednog LS tima, kao ni Srnic. Eventualno ako neko ne moze da igra ili kao izmene.

                  Sad se otarasiti balasta (Stojiljkovic, Srnic, Meleg, Jevtovic?), prodati par igraca i graditi tim i prvih 11 za sledeci ciklus kvalifikacija, jer ne verujem da Radnicki moze da spusti prednost na tabeli.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Dobro je ovo, ja sam zadovoljan rezultatima, a djelomično i igrom. Zaista ne vidim potrebu, kao i većina vas, za forsiranjem Čaušića i Simića. To su igrači koji ne donose apsolutno nikakav kvalitet, nemaju kvalitet za startnu postavu. Inače prije emisije sam slušao Đorđića i mogu da kažem da sam ostao fasciniran. Svaka riječ mu je bila na mjestu, a svakim dahom je pokazivao koliko voli naš klub. Po meni, pravilno je procjenio da je Jovičić morao da dobije šansu prije Čaušića i to se pokazalo kao tačno, ovaj em je bio nevidljiv em je u svojim glupostima protivniku otvorio par čistih kontri, a iz jedne smo i gol primili.

                    Za zimu smo već kaparisali Milunovića koji je daleko bolji igrač od Babića, a sve ovo oko Vujadina mi miriše na prodaju već u januaru. Treba uigravati cijelu polusezonu tandem Degenek-Milunović koji bi mogao biti kičma odbrane duži niz godina. Mislim da su nam bekovi zreli za prodaju! Žule može već u januaru da se utrapi(zbog ugovora), a red je da dovedemo malog Gajića kojeg mnogi spominju i koji je po meni mnogo bolji igrač od Stojkovića. Rodića možemo zadržati do ljeta, a malom Terziću moramo dati šansu da vidimo koliko može. Ako se pokaže da ima kvalitet, u šta uopšte ne sumnjam, onda njemu treba dati šansu i prodati Rodića koji ništa posebno nije pokazao u ovoj polusezoni. I time bi zaokružili odbranu na duži vremenski period, a po mom mišljenju i unapredili kvalitet.

                    Ako komšije ugrabe Gajića i vrate Obradovića i Petrovića biće barem 30% jaći u odnosu na jesenji dio sezone, i moglo bi biti problema.
                    We hate Notthingham Forest, we hate Everton, too,We hate Manchester United, but RED STAR, WE LOVE YOU!

                    Comment


                    • Comment


                      • Gajic je zvezdas, vise puta smo culi u medijima, tako da ako postoji prilika treba ga dovesti .

                        Comment


                        • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                          Comment


                          • Mozda se vrati brat Basta..

                            Comment


                            • Terzić saglasan da se Partizanu da još jedna šansa protiv Mačve....

                              Ko shvata razumjeće...
                              Na ovaj doktorat niko ne može da mu stavi upitnik... doktorski

                              Iskreno, ali najiskrenije se nadam da će se udovoljiti zahtjevu da se utakmica opet odigra...

                              Nego, ponoviti samo ovaj ili i ostale im remi utakmice? Pitanje je sad...

                              Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Dzaba narandzasta lopta, nista se ne vidi
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X