Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ratni profiter & zlocinac na svom smrdljivom portalu nesmanjenom zestinom nastavlja napade na FK. Fuj


    Sutra Miki u 11, ili na klupu, on je streptomicin za mesare iz Sapca

    Comment


    • Originally posted by John Dies at the End View Post
      Ratni profiter & zlocinac na svom smrdljivom portalu nesmanjenom zestinom nastavlja napade na FK. Fuj


      Sutra Miki u 11, ili na klupu, on je streptomicin za mesare iz Sapca
      Ko je taj? Nije da sam neobavešten ali stvarno ne znam ko je. Što s tiče Zvezde, advokatski tim iz Francuske radi svoje i tako je najbolje.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Ko je taj? Nije da sam neobavešten ali stvarno ne znam ko je. Što s tiče Zvezde, advokatski tim iz Francuske radi svoje i tako je najbolje.
        Ono što sam ja čitao po novinama, ako je istina, bolje da ne radi, klasično proseravanje.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Ono što sam ja čitao po novinama, ako je istina, bolje da ne radi, klasično proseravanje.
          Apsolutna tema broj jedan je navod francuskog L’Ekipa da je neimenovani čelnik Crvene zvezde pokušao da uplati pet miliona evra na visok poraz svog tima protiv PSž-a. Duel koji je na kraju okončan rezultatom 6:1. Kao odgovor na sve navedetno, klub iz Beograda je reagovao angažovanjem poznate francuske advokatske firme koja ima za cilj da odbrani čast crveno-belih.

          Tako je portal 20.minutes.fr uradio veliki intervju sa Antoanom Vejom, članom advokatskog tima kancalarije “Dipon Moreti i Vej” koju su čelnici Crvene zvezde angažovali.

          Na samom početku razgovora Vej je obrazložio trenutni status slučaja koji je dobro uzdrmao fudbalsku Evropu.

          – Naš klijent, Crvena zvezda smatra da je bio žrtva klevete. Iznete optužbe smatraju se neistinitim i bez ijednog materijalnog dokaza. Predstavljaju pokušaj stvaranja drugačije slike kluba. Preduzete mere, za nas, su pitanje, ne samo prelaska u kontranapad sa ciljem da se otkrije glavni krivac ovih spekulacija, kao i da se razjasni pozicija kluba u odnosu na javnost. Takođe potrebno je potražiti i nadoknadu za navedene tvrdnje. Prvi potez će biti žalba na ove spekulacije, i to, u narednih nekoliko dana.

          Da li ste se odlučili na žalbu?

          – Da, biće žalbe, iz dva razloga. Prvi, jer ne znamo identitet osobe koja je izvor, i ne znamo pod kojim uslovima je sve pušteno u javnost. Ono što je potpuno bizarno jeste da nije “izvor informacije” o nameštanju taj koji se direktno obratio nadležnim organima, već sve prolazi preko procedura UEFA. Kada dobijemo pristup svim podacima, novim elementima i informacijama, videćemo da li je sve urađeno na prihvatljiv i razuman način u odgovarajućoj formi ili je zaista, od strane nekih ljudi, smao postojala želja da se naškodi klubu.

          Mislite li da postoji osoba ili osobe koje stoje iza ove afere i koji su sve uradili sa ciljem da naškode čelnicima Crvene zvezde?

          – Da, zato što znamo na nivou kluba, da je ovo apsolutno nemoguće da se izvede i uradi. Štaviše, postoje institucije odgovorne za analizu sportskog klađenja na nivou Evrope i sveta u kojima, očito, trenutno tvrde drugačije. Motivi koji su doveli da se ova informacija plasira na ovaj način su različiti. Nije na nama da istražujemo, ali postojao je motiv da se naškodi i PSŽ-u i Crvenoj zvezdi, ili je reč o nekim politički motivima koji se odnose na predsednika UEFA i neke njene članove.

          UEFA – a je upozorila francusko pravosuđe. Da li je neosnovano tvrditi da su sumnje realne i osnovane?

          – Postoji procedura u UEFA – i koja sve koji imaju neka saznanja o mogućoj prevari da je upozore. I po statutu Evrospkih institucija nalaže se da se sprovede istraga. Nije na istražitelju da zatvori slučaj, sve dok se ne uradi minimum potrebnog istraživanja. Do sada, ne postoji ništa što bi pokazalo istinitost iznetih tvrdnji.

          Znači Crvena zvezda se ne plaši, trenutno, da će biti sankcionisana?

          – Ne, ne verujemo da ćemo biti kažnjeni, tim pre, što imamo potpuno suprotan stav i verujemo da je neko drugi odgovaran. Oni su sproveli internu istragu kako bi potvrdili da niko u klubu nije to uradio, ali zaista samo forme radi, jer nemoguće je neopaženo uplatiti pet miliona evra. Tako da, nam uopšte nije jasno kako je “doušnik” izneo priče o prevari, i to na ovom nivou, koje su potpuno nemoguće da se sprovedu.

          Čak i na nivou ilegalnog klađenja?

          – Tajno klađenje u kojem znamo tačnu sumu, to je nemoguće takođe. Sve se dešava, ali čelnici kluba su analizirali stvari, poznaje ljude u svom kolektivu i nemoguće je da je ova priča istinita. Samo želimo da iznesemo na svetlot dana istinu u odnosu na optužbe, a mislim da je i PSŽ u isotj poziciji. Crvena zvezda želi od nas da pristupimo istrazi i doprinesemo joj, sa ciljem da se odagnaju sumnje i da se shvati ko stoji iza ove netačne informacije.

          Čelnici Crvene zvezde, takođe, žele da saznaju ko stoji iza ove famozne informacije?

          – Da, zato što razumeju da je ovo politički udar, sa ciljem da naruši sliku i reputaciju kluba. To je pravi razlog njihove žalbe za klevetu, oni se uzdaju u francusko i srpsko pravosuđe koji će im pomoći u ovom poslu.

          Govori se i o tome da u Srbiji razmatraju mogućnost tužbe na račun novine. Da li se i o tome razmišlja?

          – Da, i to takođe razmatramo. Razgovaraćemo sa Zvezdom o tome narednih dana.


          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Da se uloži žalba ? Na koju odluku se ulaže žalba ?

            Ovo ko da smo angažovali detektiva, a ne advokata.

            I ceo tekst je klasično pljampanje do dela naknade štete, tj. poslednje rečenice, koja je takođe dobrim delom razočaravajuća jer se govori o RAZMATRANJU opcije da se novina tuži. Ako smo toliko sigurni da nečasnih radnji nije bilo onda tu i ne treba ništa da se razmatra već da se automatski podnese tužba za naknadu nematerijalne štete pred nadležnim organom.

            Dakle, i ova priča ima konotaciju obmanjivanja širokih narodnim masa.

            Comment


            • Borjan,
              Stojković, Savić, Degenek, Gobeljić,
              Jovančić, Krstičić,
              Ben, Ebisilio, Simić,
              Pavkov.

              16:30 @Šabac

              Comment


              • Marko Gobeljić po svemu zaslužuje mesto u timu. Treba da se spremi tim za šesti novembar, tu mora da se ostvari rezultat po svaku cenu, noktima i zubima da se čupa bar za bod. Dostojanstvo Crvene zvezde je u pitanju, mora se zagorčati svima koji dođu na Marakanu.

                Imena su nebitna. Ako rezultat ostvari tim u kome su Jovančić, Veljko Simić, Srnić, Gobeljić i Pavkov, biće to velika satisfakcija za sve u klubu, stručni štab pogotovo.
                Kafu može da se desi svakom, nije kraj sveta, samo je bitno da se sklopi najbolji tim, imena nisu bitna.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Ko je sve na klupi protiv Macve?

                  Comment


                  • Originally posted by suptil View Post
                    Ko je sve na klupi protiv Macve?
                    Popovic, Sumaila, Causic, Meleg, Jevtovic, Srnic, Stojiljkovic

                    Comment


                    • 1. novembra razlika u odnosu na Partizan bice 11 bodova. Da se ne dele bodovi ovo bi bilo vec reseno prvenstvo.

                      Comment


                      • Originally posted by Дијаз View Post
                        Popovic, Sumaila, Causic, Meleg, Jevtovic, Srnic, Stojiljkovic
                        Kafu na ledu. Mrsava klupa, mada za Macvu i nije potrebno vise od ovoga. Bas nam ne ide na ruku ovoliki broj povreda kljucnih igraca. Nije bio ofsajd kod ponistenog gola Bena koji je odlicno podigao loptu i plasirao, Pavkova bravura je stvarno za aplauz.

                        Comment


                        • Originally posted by suptil View Post
                          1. novembra razlika u odnosu na Partizan bice 11 bodova. Da se ne dele bodovi ovo bi bilo vec reseno prvenstvo.
                          9 u odnosu na Radnicki, oni su prvi pratilac i vise su pokazali od Partizan koji je samo derbi odigrao iznad proseka. Nebitna je razlika, razlika u kvalitetu timova je takva da je cak i nema bodova prednosti posle deljenja titula ne dolazi u pitanje.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Dokle god vam je bitnija razlika u bodovima u odnosu na Partizan - za to vreme ce vas raskantavati svaka ozbiljnija ekipa u Evropi.
                            Tuzno.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Ne kapiram ovo. Jedini koji su nas rastavili su klubovi koji ce to uvek da rade jer su medju najmocnijim klubovima na svetu. Arsenal, CSKA, Krasnodar, Sparta, Salzburg, niko od ovih nije nakantao Zvezdu. Jednostavno, upis ti je na nivou pamfleta.

                              Oko ovog drugog, pa navijaci Partizana su najpoznatiji kao oni kojima je jedino bitno da im komsije nisu iznad njih. Dok god su ovi sada "okupaciona uprava" i "postavljeni da uvelicaju tudje uspehe", a Djuric je odgovarao jer je osvajao titule, do tada je besmisleno da takvi nesto spocitavaju bilo kome.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by blond View Post
                                Ne kapiram ovo. Jedini koji su nas rastavili su klubovi koji ce to uvek da rade jer su medju najmocnijim klubovima na svetu. Arsenal, CSKA, Krasnodar, Sparta, Salzburg, niko od ovih nije nakantao Zvezdu. Jednostavno, upis ti je na nivou pamfleta.

                                Oko ovog drugog, pa navijaci Partizana su najpoznatiji kao oni kojima je jedino bitno da im komsije nisu iznad njih. Dok god su ovi sada "okupaciona uprava" i "postavljeni da uvelicaju tudje uspehe", a Djuric je odgovarao jer je osvajao titule, do tada je besmisleno da takvi nesto spocitavaju bilo kome.
                                Dok god se mi, posleratni blizanci, otimamo oko "majcicine sise" - dotle nema napretka fudbalu na ovim pasnjacima. Starija braca i sestre mogu samo da gledaju dok se majcica muci oko razmazenih blizanaca.
                                Privatizacija, bre, pa ko je sposoban i snalazljiv - nek` opstane.
                                Samo, prvo istrebiti mandrile i placenike sa obe strane kompas igle - vreme je da se "decica" osamostale.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X