Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidi ovog Limuna i ovog Sovu šta pišu. Ima li stida Limun? Da Bog da ti Liverpul ne uzeo titulu nikad više u životu i rasapo se. A ovom Šefild da ispadne u 7. ligu. Hijene jedne, sram vas bilo da nas optužujete neosnovano. Na osnovu ovih bajki, kao da je neko od naših debil da ide da pita čelnike PSG i da se dogovara sa nekim da izgubimo.

    To gura neko ko mrzi Zvezdu i ko zna situaciju u Zvezdi, kao što guraju kazne od UEFA, ko je to, pojma nemam

    Comment


    • Hteo ja da napišem limunu i sličnim želim od srca da se odsele među nadasve poštene pegavce, ali ne bih da širim paniku, nije mi u opisu funkcije.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Kakve veze ima Tončev sa Zvezdom (ako je on pokušao da uplati)?
        Iskren da budem radujem se nekoj istrazi koja sledi, vreme je da se krene u čišćenje.
        Ne znam dal postoji u zemlji pogodnija osoba da izvede neku takvu akciju od Tonceva, ako ima i trunke istine u svemu. S jedne strane on je drzavni sekretar inostranih poslova, ima diplomatski pasos i visoku funciju u vladi. Njegovo cackanje u inostranstvu bi izazvao diplomatski skandal. Sa druge strane ima dobre kontakte sa raznoraznim podzemljima sirom sveta jer je i sam iz tog miljea. Naravno da to nije njegov novac, jer je on obicna posusnjara koja se u Radnickom grebe za neke "sitne" procente od transfera, vec novac drzavne mafije koja vlada nasim fudbalom, a pre svega Zvezdom i Partizanom.

        Po meni, ovo pisanje l'ekipa nije bez osnova, bilo je tu sigurno necega, samo je pitanje koliko daleko je sve to otislo.

        Comment


        • Niko iz Zvezde nije ništa uradio. Tu je tačka. Nisu to amateri već profesionalci, i ne radi se to tako. Hiljadu puta kažem ja njih ne branim da su pošteni već ih izdvajam od baraba i secikesa, to su racionalni ljudi.

          Comment


          • Originally posted by Dali_man View Post
            Ne znam dal postoji u zemlji pogodnija osoba da izvede neku takvu akciju od Tonceva, ako ima i trunke istine u svemu. S jedne strane on je drzavni sekretar inostranih poslova, ima diplomatski pasos i visoku funciju u vladi. Njegovo cackanje u inostranstvu bi izazvao diplomatski skandal. Sa druge strane ima dobre kontakte sa raznoraznim podzemljima sirom sveta jer je i sam iz tog miljea. Naravno da to nije njegov novac, jer je on obicna posusnjara koja se u Radnickom grebe za neke "sitne" procente od transfera, vec novac drzavne mafije koja vlada nasim fudbalom, a pre svega Zvezdom i Partizanom.

            Po meni, ovo pisanje l'ekipa nije bez osnova, bilo je tu sigurno necega, samo je pitanje koliko daleko je sve to otislo.
            Француске кладионице нису приметиле да је било сумњивог клађења.

            - Никаква аномалија није регистрована на тржишту кладионица, ни у партнерским земљама такозване Групе Копенхагена коју чине 22 земље претежно из Европске уније, као ни у мрежи лутрије - саопштили су у француски органи надлежни за надгледање игара на срећу.

            Други извор близак тој афери, навео је да постоји могућност да је клађење спроведено у неким „егзотичним земљама” у којима је слаба контрола, пренео је Франс прес.

            http://www.zurnal.rs/zvezda-u-ls/709...ticnim-zemljam
            A malo pre toga se kaže i:

            У Француској је отворена прелиминарна истрага због сумње да је утакмица Пари Сен Жермена и Црвене звезде у Лиги шампиона била намештена, сазнаје агенција Франс прес из извора блиских том случају.

            Француски лист Л'екип пренео је раније данас да се сумње између осталог односе на „једног српског руководиоца клуба” који је у кладионици уложио огромну суму новца на пораз сопственог тима.

            ................................................

            Прелиминарну истрагу је отворило француског финансијско тужилаштво.

            Други извор, који је упознат са афером, навео је да је од Уефе стигло упозорење да ће доћи до намештања. Како се наводи, европски фудбалски званичници су уочи утакмице сазнали да се један челник београдског клуба, заједно са саучесницима, припрема да уложи пет милиона евра на пораз, који би им донео неколико десетина милиона.
            Ne tvrdim da priča nije potekla od L'Ekipa, čak i ne tvrdim da nema "ni dima ni vatre"....ali mislim da je razrada priče itekako odrađena u SrBistanu i svima je jasno odakle vetar duva.....
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
              S druge strane veoma je teško uplatu od 5 milki evra uplatiti i u divljim kladionicama,
              pa sve da je rasparčaš na 5000 manjih uplata.
              To je tehnika koja zahteva na desetine pešadinaca:
              U svakoj kriminalnoj radnji najbitnija stvar je da imaš što manje involviranih u tu radnju.
              Pa makar i ljudi od poverenja.

              Druga stvar.
              Da li je lik uspeo da uplati tih 5M, ili je pokušao.
              Ako je pokušao, ko i kako je tu mrežu osujetio u tome?

              Puno nelogičnosti u tom SF petparačkom delu.
              Haha pa nije to nista cudno, utakmice se namestaju sirom sveta, postoje dobro organizovane kriminalne grupe, a detalje ne zna najverovatnije niko od nas - razlog je ocigledan. Mozda je takva organizacija za tebe sajens fiksn, ali za ljude koji obrcu milione na taj nacin je sasvim normalna pojava.

              Originally posted by Brajkula View Post
              Hteo ja da napišem limunu i sličnim želim od srca da se odsele među nadasve poštene pegavce, ali ne bih da širim paniku, nije mi u opisu funkcije.
              Pa eto, napisao si.

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                A malo pre toga se kaže i:



                Ne tvrdim da priča nije potekla od L'Ekipa, čak i ne tvrdim da nema "ni dima ni vatre"....ali mislim da je razrada priče itekako odrađena u SrBistanu i svima je jasno odakle vetar duva.....
                Naravno da je ova vest dusu dala da pokrene raznorazna spinovanja, ne tvrdim da Toncev ima bilo kakve veze sa ovom pricom, samo kazem da je on svakako covek "od poverenja" za prljave poslove sa inostranstvom. Jednostavno, njegov CV namece takav zakljucak.

                Kladionice upravljaju kvotama isklucivo u odnosu na pristigle uplate. Sto je trend uplata na neku kvotu veci, to je kvota manja. Ako neki baja dodje sa velikom svotom novca i hoce da uplati na neku kvotu, kladionica ce da odreaguje na nacin kojim bi sebe osigurala od gubitka. Oni ne proveravaju poreklo novca. S obzirom da i u toku samog meca, kvote nisu menjane nekim ocekivanim progresom, verovatno nije doslo do nikakve sumnjive uplate. Sa druge strane, ni Kurir ne objavljuje ovakve bombasticne informacije, a da nema "nesto" u rukama, a kamo li L'ekip tako da verujem da je bila neka mutljavina u pokusaju.

                Comment


                • Originally posted by Dali_man View Post
                  Naravno da je ova vest dusu dala da pokrene raznorazna spinovanja, ne tvrdim da Toncev ima bilo kakve veze sa ovom pricom, samo kazem da je on svakako covek "od poverenja" za prljave poslove sa inostranstvom. Jednostavno, njegov CV namece takav zakljucak.

                  Kladionice upravljaju kvotama isklucivo u odnosu na pristigle uplate. Sto je trend uplata na neku kvotu veci, to je kvota manja. Ako neki baja dodje sa velikom svotom novca i hoce da uplati na neku kvotu, kladionica ce da odreaguje na nacin kojim bi sebe osigurala od gubitka. Oni ne proveravaju poreklo novca. S obzirom da i u toku samog meca, kvote nisu menjane nekim ocekivanim progresom, verovatno nije doslo do nikakve sumnjive uplate. Sa druge strane, ni Kurir ne objavljuje ovakve bombasticne informacije, a da nema "nesto" u rukama, a kamo li L'ekip tako da verujem da je bila neka mutljavina u pokusaju.
                  Ma jasno....ja samo aludiram na to, dokle je L'Ekip, a odakle je Petar Popović & Geometri band.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Haha pa nije to nista cudno, utakmice se namestaju sirom sveta, postoje dobro organizovane kriminalne grupe, a detalje ne zna najverovatnije niko od nas - razlog je ocigledan. Mozda je takva organizacija za tebe sajens fiksn, ali za ljude koji obrcu milione na taj nacin je sasvim normalna pojava.



                    Pa eto, napisao si.
                    Takve kriminalne grupe nikada ne padnu tako naivno kako ti to zamišljaš.
                    Nego i ovde je u pitanju kako mali Perica zamišlja kako se namešta utakmica zarad enormnog profita.
                    Šta će biti kada se dokaže da nije bilo ništa od navedenog.
                    Pre 4 - 5 godina je Lyon dobio na Maksimiru 7:1 Dinamo potrebnom razlikom. Pokrenuta je bila i tada istraga.
                    Kako se ono beše to okončalo ?
                    Mojne da si naivan.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Vidi ovog Limuna i ovog Sovu šta pišu. Ima li stida Limun? Da Bog da ti Liverpul ne uzeo titulu nikad više u životu i rasapo se. A ovom Šefild da ispadne u 7. ligu. Hijene jedne, sram vas bilo da nas optužujete neosnovano. Na osnovu ovih bajki, kao da je neko od naših debil da ide da pita čelnike PSG i da se dogovara sa nekim da izgubimo.

                      To gura neko ko mrzi Zvezdu i ko zna situaciju u Zvezdi, kao što guraju kazne od UEFA, ko je to, pojma nemam
                      Sta sam napisao? Da ce penzioneri da otplacuju kaznu? Gde sam ja to napisao da je vas mec sa PSG-om namesten i optuzio vas? Ja sam se samo nadovezao na Limunov komentar da bi se nasalio... a to sto je tebi smisao za humor ostao ko zna gde nije moj problem.
                      Ja tebe necu da kunem, zelim ti samo da sto cesce na Vracaru gledamo prvo poluvreme iz 2015. godine... a drugo kad postanete veliki odigramo posteno i damo vam jos par komada.
                      Last edited by belgrade_owl; 14-10-18, 11:40.

                      Comment


                      • Da li je veliki Gospodin Zeljko Pantic slucajno ovih dana "poslovno" u Parisu??!!

                        Znamo gde zivimo, kakve njuske nam vode fudbal, i sa kakvim "vezama" ovde i preko, tako da nekakvo namestanje u startu ne treba otpisati (tko se seca jos cevene PTikve, namestene obe utakmice ).

                        Postoji, za sada, mnogo nelogicnosti u ovom "slucaju". Prvo, prica o namestanju nije potekla od LEkipa, vec "pouzdanog dousnika" koji je ceo slucaj prijavio UEFAiii. LEkip se svo vreme poziva na UEFU (tako i stiti sebe od eventualne tuzbe )

                        Kvota na H(endikepe), broj golova 5+,6+,7+ , nije drasticno padala (minimalne korekcije), tako da uplate u kladionicama koje su pod monitoringom u 22-e drzave nije bilo. Ostaje Azija, ali pitanje je koliko su domaci igraci ozbiljni za takav poduhvat.

                        Najsmesnija mi je prica o uvlacenju PSZ-a u pricu, jer ko ce da rizikuje da ukalja ime kluba, i itd zbog za njih tricave zarade od cca 30M evrica. Da je Cz zelela da namesti utakmicu na nacin na koji se optuzuje, to se bez problema izvodi bez umesanosti druge (tj prve) strane .

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post
                          A malo pre toga se kaže i:



                          Ne tvrdim da priča nije potekla od L'Ekipa, čak i ne tvrdim da nema "ni dima ni vatre"....ali mislim da je razrada priče itekako odrađena u SrBistanu i svima je jasno odakle vetar duva.....
                          Al pazi šta su navodno saznali, saznalu se da se JEDAN čelnik beogradskog kluba, zajedno sa saučesnicima, PRIPREMA da uložu pet miliona....dakle to su ti izvori saznali. Dakle, ne zna se ni koji čelnik, ni da li je uplatio, a i ako je uplatio da li to automatski znači i da je utakmica nameštena !?

                          Pored toga, nije pripremanje uvek inkriminisano, dakle pripremanje nekog krivičnog dela je krivično delo samo ako to zakon izričito propisuje.

                          Npr. pripremanje dela ubistva nije krivično delo, tek treba da uđe u sveru bar pokušaja da bi se izvršiocu izrekla sankcija.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Sta sam napisao? Da ce penzioneri da otplacuju kaznu? Gde sam ja to napisao da je vas mec sa PSG-om namesten i optuzio vas? Ja sam se samo nadovezao na Limunov komentar da bi se nasalio... a to sto je tebi smisao za humor ostao ko zna gde nije moj problem.
                            Ja tebe necu da kunem, zelim ti samo da sto cesce na Vracaru gledamo prvo poluvreme iz 2015. godine... a drugo kad postanete veliki odigramo posteno i damo vam jos par komada.
                            Dobro hajde ćao, otvorio si temu za Ofk Beograd i vidim pišeš o legendama tog kluba. Ti si mrzitelj Zvezde, ne navijaš ti ni za koga.

                            To je zakuvao neki Srbin i to je to. Neko ko mrzi Zvezdu a ima jake veze da to gurne, neko kao Źekskali Pantićari koji je možda našao način da to proturi.
                            Last edited by Cassius Clay; 14-10-18, 12:57.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Dobro hajde ćao, otvorio si temu za Ofk Beograd i vidim pišeš o legendama tog kluba. Ti si mrzitelj Zvezde, ne navijaš ti ni za koga.
                              Nek napiše da ih je skoro propisno naguzila Kolubara. Nek napiše ko sada igra za taj klub, teško da zna.....nego eto to je sada među "modernim" Beograđanima IN, svi sad šatro kao i Anđus npr. navijaju za taj OFK, a kad je igrao i prvu ligu gledalo ga u proseku 350 ljudi sa sve dohvatačima lopte i pomoćnim osobljem.

                              Comment


                              • Ma hajde Andjusa i razumem on je to lupetao jer je bolesni zvezdaš pa mu proradi bunt plus kao objektivan da bude, ali ovakve pomode kao ova Sova, gde niču ti ljudi više, ja to ne znam.
                                Last edited by Constantin; 14-10-18, 16:57.

                                Comment

                                Working...
                                X