Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj se brukati više.
    Taka ti boga.

    Comment


    • FK Crvena zvezda

      Sto se brukam?
      Jes da se ne razumem u ceo taj proces koji bi usledio nakon istrage, ali poenta je jedna: ukoliko se utvrdi umesanost u nezakonitim delima, zatvoriti firmu i kraj price. Na koji god nacin. Pa da Srbija malo popravi ugled u ocima razvijenih civilizacija. Dosta je tuca, kradja, skandiranja, kaznjavanja i svega onoga sto nam dva najpopularnija sportska drustva donose.
      Last edited by limun; 12-10-18, 20:19.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post

        Penzioneri bi finansirali kaznu, objasnilo bi im se kako je to za njihovo dobro
        Da li ti ikada normalno komuniciras u zivotu ili i tamo trolujes bas svaki put kad nesto kazes?

        Comment


        • Ukoliko se dokaže kao istinito, Zvezda će biti izbačena iz svih UEFA takmičenja na duži period što će zadovoljiti kolegu limuna jer je samim tim Zvedi potpisana "smrtna presuda."
          Svakako bi tu osobu zaključao na "neodređeno vreme" u ovom novom zatvoru u Pančevu. Što želim isto i L'Ekipu ako se ispostavi kao patka vest.
          Last edited by nebitan; 12-10-18, 20:27.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • -Contacted by L’Equipe, Red Star Belgrade President Dragan Dzajic said: “You are the first to tell me about this. I know absolutely nothing about this. This is not possible, this is not true.”-

            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Yup, sam zakljucak se namece da je dokazano da je utakmica 'namestena'.

              Jos da si procitao izvorni text, sa razumevanjem, mozda bi ovaj tvoj pokusaj zakljucka mogli da uzmemo za ozbiljno.


              Vreme ce pokazati sta je istina.
              Last edited by Ja Civi; 13-10-18, 20:44.

              Comment


              • Boga mi će onaj ko je "dojavio" da nagrebe a priča se o nekakvoj ćuretini....
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Boga mi će onaj ko je "dojavio" da nagrebe a priča se o nekakvoj ćuretini....
                  Ma kad sam znao da je Tončev....nego izgleda nisu refrešovali link
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Čudne su te kriminalne glavudže, zna se "reputacija" tako da su sve opcije otvorene.

                    Ali, na keca ovo liči na zaveru/disciplinovanje Srba kojima nikako i nikada nije namenjeno mesto u evropskoj eliti. Svi smo na svojoj koži osetili patološku, rasističku mržnju zapada prema svemu što je srpsko, Novak Đoković im je trn u oku, kao da im je kolac zaboden.
                    Uspeh Crvene zvezde je mnogima zasmetao, videlo se na žrebu da nisu oduševljeni našim prisustvom. U takvim situacijama urote su im jedini spas, nešto na šta su oni navikli.
                    Našu zemlju su satanizovali po njihovim novinama, postavlja se pitanje a zašto ne bi jedan klub, šta ih to sprečava?

                    Ali ipak zna se ko je na drugoj strani, tako da su sve opcije otvorene.

                    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                    Last edited by La Jugoslavia; 14-10-18, 07:19.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Ma kad sam znao da je Tončev....nego izgleda nisu refrešovali link
                      Kakve veze ima Tončev sa Zvezdom (ako je on pokušao da uplati)?
                      Iskren da budem radujem se nekoj istrazi koja sledi, vreme je da se krene u čišćenje.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by John Dies at the End View Post
                        Yup, sam zakljucak se namece da je dokazano da je utakmica 'namestena'.

                        Jos da si procitao izvorni text, sa razumevanjem, mozda bi ovaj tvoj pokusaj zakljucka mogli da uzmemo za ozbiljno.


                        Vreme ce pokazati sta je istina.
                        Ako je utakmica "nameštena", zašto bi o tome morao biti obavešten neko iz PSG.
                        Tamo se pominju sastanci sa onim arapinom predsednikom PSG.
                        Ti ako hoćeš namerno da izgubiš utakmicu, o tome ne mora da zna ništa druga strana.
                        S druge strane veoma je teško uplatu od 5 milki evra uplatiti i u divljim kladionicama,
                        pa sve da je rasparčaš na 5000 manjih uplata.
                        To je tehnika koja zahteva na desetine pešadinaca:
                        U svakoj kriminalnoj radnji najbitnija stvar je da imaš što manje involviranih u tu radnju.
                        Pa makar i ljudi od poverenja.

                        Druga stvar.
                        Da li je lik uspeo da uplati tih 5M, ili je pokušao.
                        Ako je pokušao, ko i kako je tu mrežu osujetio u tome?

                        Puno nelogičnosti u tom SF petparačkom delu.

                        Comment


                        • Sad kad dođe fancuski predsedik, kao što dolazi ovih dana, i svima nam otvori oči da je utakmica bila regularna, a sa njim i naš lider.

                          Ja kako sam skapirao navodno je nameštena utakmica u smislu da PSG dobije 5 razlike, da bi se to namestilo moraju biti umešane obe strane jer je baš komplikovano namestiti tačan rezultat, ako protivna strana ne zna, pogotovo kada si inferioran u odnosu na rivala kao što je to Zvezda u odnosu na PSG.

                          I taj pokušaj uplate morao je da se desi u inostranstvu ili preko interneta, jer naše kladionice imaju limite u tom smislu.

                          Comment


                          • Ne, nije tačan rezultat u pitanju.
                            Evropski hendikep na pobedu od najmanje 5 razlike.
                            Znači mogao si izgubiti i 7 , 16 razlike ispunio si uslov za dobitak.
                            Ma jeste preko neta,
                            ali ti i za to treba desetine naloga.
                            I u divljim kladionicama postoje neki limiti.
                            Ne možeš ni tamo na jedan ishod uplatiti recimo 10000 evra bez neke provere.
                            Tamo ti niko ne garantuje isplatu....
                            Last edited by Jaqen Hghar; 14-10-18, 08:29.

                            Comment


                            • A možda je čovek samo bio realan, zašto odmah sumnja da je namešteno, kad je to u stvari i realno

                              Comment


                              • Iskreno ne verujem u tačnost te priče.
                                Međutim kao Zvezdaš, moram nažalost da da priznam
                                da je taj PSG bolji od nas toliko, da bilo koji visoki poraz od njih nije nikakva senzacija.

                                Comment

                                Working...
                                X