Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako zadržati stranca koji neće da produži ugovor? Očekujem odgovor od Jugoslavije. Kako zadržati Emrea Džana koji neće da produži ugovor, kako Le Taleka, kako Donalda? Nudjene su im najveće plate. Kako zadržati?

    Comment


    • Uki hoce li Pavkov da upise gol ili asistenciju do polusezone? Decko nije dao gol jos od Vojvodine, a sakupio zilion minuta. U Evropi mu je statisticki ucinak 0 . Ja kapiram da ga gotivis zato sto je borben i dobar u skok igri, i da mu se i kroz to gleda ucinak i uticaj na terenu, ali stvarno ne bi bilo na odmet da postigne i koji gol. Mislim ja znam za sebe da statistika meni licno nije merilo, ali isto imam utisak da bi ti bio prvi koji bi na sva usta napadao Boacija da ima ovakvu statistiku, a pisao hvalospeve o Pavkovu da su im zamenjeni brojevi i trazio kako mora vise da igra (Richmond na 3 meca - 180 minuta u ligi 3 gola i 2 asist + gol u tebi toliko bitnom derbiju iz jedine prilike).

      Plus sve se ovo desava u periodu kada sam kazes da je ekipa u ociglednom padu i da nemamo igru. Sta bi bilo da imamo vrh protok lopte i da stvaramo brdo sansi. Realno igra koju CZV trenutno pokazuje zadnjih nekoliko meceva sa cestim bunarenjem "rupom" od 20m izmedju spica i igraca sredine, bi trebalo vise da odgovara Pavkovu.
      Last edited by colchonero; 08-10-18, 19:09.

      Comment


      • Učinak Milana Pavkova može da relativizuje samo fudbalski analfabeta.
        Jak u duelu, jak u vazduhu, sa pristojnim driblingom, sa izrađenim i tehnički isklesanim udarcem. Jak i precizan šut, pravovremene i napadački inteligentne reakcije, Milan Pavkov je izgradio izuzetno upotrebljiv stil, koji se naravno debelo isplatio Crvenoj zvezdi ovoga leta. U najvažnijoj utakmici kluba u prethodnih nekoliko decenija, na revanšu u Salcburgu, trener Vladan Milojević se pri rezultatu 0-2 i pred vratima eliminacije, okrenuo Milanu Pavkovu.
        Milan Pavkov je doneo preokret u revanšu plej-ofa Lige šampiona, njegova nepobedivost u duelu i igra u vazduhu je dovela do velikih problema u šesnaestercu protivnika.

        U prvoj utakmici u kojoj je bio u timu od starta, Milan Pavkov se raspucao i potopio Spartak sa dva evro-gola.
        "On 12 August 2018, Pavkov made his first start on the pitch for Red Star, when he scored a twice in 3–0 victory over Spartak Subotica"

        Milan Pavkov je rasni centarfor Crvene zvezde, velika snaga u timu i neće proći mnogo vremena kada će se igrama i golovima nametnuti kao prvi izbor. Mesto u reprezentaciji će doći kao logična posledica.

        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
        Last edited by La Jugoslavia; 08-10-18, 20:39.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Uki hoce li Pavkov da upise gol ili asistenciju do polusezone? Decko nije dao gol jos od Vojvodine, a sakupio zilion minuta. U Evropi mu je statisticki ucinak 0 . Ja kapiram da ga gotivis zato sto je borben i dobar u skok igri, i da mu se i kroz to gleda ucinak i uticaj na terenu, ali stvarno ne bi bilo na odmet da postigne i koji gol. Mislim ja znam za sebe da statistika meni licno nije merilo, ali isto imam utisak da bi ti bio prvi koji bi na sva usta napadao Boacija da ima ovakvu statistiku, a pisao hvalospeve o Pavkovu da su im zamenjeni brojevi i trazio kako mora vise da igra (Richmond na 3 meca - 180 minuta u ligi 3 gola i 2 asist + gol u tebi toliko bitnom derbiju iz jedine prilike).

          Plus sve se ovo desava u periodu kada sam kazes da je ekipa u ociglednom padu i da nemamo igru. Sta bi bilo da imamo vrh protok lopte i da stvaramo brdo sansi. Realno igra koju CZV trenutno pokazuje zadnjih nekoliko meceva sa cestim bunarenjem "rupom" od 20m izmedju spica i igraca sredine, bi trebalo vise da odgovara Pavkovu.
          Samo kažem da Pavkov nije loš koliko pričate a Boaći nije dobar koliko ga hvalite.

          Pavkovu da daš fensi ime tipa Ederson i da ga prekrečim u crno i da pustim ciganima highlights govorili bi Terzi dovodi mitsku zver.

          Treba biti samo realan.

          Seremo po Pavkovu a Sikimić nam do skoro igrao špica. Nije to lepo.

          Comment


          • Milan Pavkov je obican sidras i kao takav je beskoristan u modernom fudbalu.
            Treba mu pola minuta da se okrene i primi loptu, tehnika na nivou boljeg kadeta, sut vrljav, glavom nesto bolji. Pogledajte situaciju u Krusevcu kad mu je sviran ofsajd. Sam ispred golmana, nije ni dobacio do gola kako valja

            Iznudjena opcija u napadu, igrac manje!

            Comment


            • Simpatičan lik, borben, snažan, uneo u odredjenim vrlo bitnim utakmicama preokret u našu igru pa je zaslužio status ljubimca navijača. Medjutim ta njegova uloga je posledica loše sastavljenog i još losije iskoriscenog veznog reda. U igri gde se preskače sredina i duva lopta jako napred i nikome naravno da špic profila Pavkova sa svojim karakteristikama iskače u prvi plan. To nam je bio jedan od osnovnih načina kako da prenesemo loptu preko pola i dodjemo u situaciju da organizujemo napad. Naravno da ovo nije primarna f-ja špica već naravno da ulazi u šanse i daje golove a tu je ucinak Pavkova znatno slabiji.

              Ja se naravno nadam da ćemo se vratiti igranju fudbala i gradjenju igre kroz vezni red i po krilima a tada će bivstvovanje Pavkova u našoj ekipi prirodnim putem postati suvišno.

              Boaci nije vrhunski igrač ali ga od toga deli “samo” bolja realizacija sto jelte i nije bas samo narocito za poziciju špica. Sto se drugih karakteristika tiče sve su na zavidnom nivou brzina, visina, snaga, skok, solidna tehnika, jak šut. U našoj ligi dominira a kada je bitno (čitaj na derbiju) nikada nije zakazao.

              Naravno bar za dve klase je bolji igrač od simpatičnog Pavkova.

              Comment


              • Previše lažnih krila a premalo ofanzivnih bekova. I Marin i Ben više idu ka sredini a i Kafu nešto mrsi.

                Nama trebaju igrači kao Čavrić i Jirka da budu zakucani za aut liniju i da idu u sredinu mnogo bliže golu a ne da ulaze na sredinu terena. Marin nije toliko loš na krilu ali kad bi Rodić mogao ofanzivno bolje da odigra, Rodić i Stojiović su mnogo lošiji nego prošle godine.

                Žule svaki peti centaršut ubode.

                Sabija se igra i lakše se brane timovi a i u sredini nije izabran pravi carinik lopte kao Kanga, Ebecilio to ne može, ja bih oko Marina kreirao sve, on da bude plej i da preko njega idu napadi u trougu sa Čaušićem i Krstom na sredini, i drugi trougao Krila koja su široko i napadač. Bekovi moraju bolje u napred i iza krila a ne u sredinu. jer je to glupost.

                Ako ćemo da zadržimo loptu moramo raširiti. Može i Ben da igra pleja ali mora da ima ulogu kao Kanga malo dublje da se vraća po lotpu.

                Jer Krstičića zatvore a Čaušić i Bakula ne mogu ništa da kreiraju. Jovančić je dobar jer može da zadrži loptu.

                Comment


                • Neke igrace je stigao umor, to se najbolje vidi kod Krsticica i Rodica, pa i Stojkovica.
                  Marin, Boaci, Causic, iz autobusa postali starteri.
                  Savic, Stoiljkovic, vuku povrede, Ben i Boaci roviti.
                  Meleg, Kafu, dosli potpuno van forme a neki nedovoljno spremni kao Ebisilio, Stoiljkovic...
                  Kad saberes ove sto sam naveo to je 90% ekipe, zato nije greska sto je roster sirok.
                  Jedino mi je zao Milica i Srnica jer nisu ostvarili transfere vani.
                  Za koji mjesce cemo igrati puno bolje.

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    Učinak Milana Pavkova može da relativizuje samo fudbalski analfabeta.
                    Jak u duelu, jak u vazduhu, sa pristojnim driblingom, sa izrađenim i tehnički isklesanim udarcem. Jak i precizan šut, pravovremene i napadački inteligentne reakcije, Milan Pavkov je izgradio izuzetno upotrebljiv stil, koji se naravno debelo isplatio Crvenoj zvezdi ovoga leta. U najvažnijoj utakmici kluba u prethodnih nekoliko decenija, na revanšu u Salcburgu, trener Vladan Milojević se pri rezultatu 0-2 i pred vratima eliminacije, okrenuo Milanu Pavkovu.
                    Milan Pavkov je doneo preokret u revanšu plej-ofa Lige šampiona, njegova nepobedivost u duelu i igra u vazduhu je dovela do velikih problema u šesnaestercu protivnika.

                    U prvoj utakmici u kojoj je bio u timu od starta, Milan Pavkov se raspucao i potopio Spartak sa dva evro-gola.
                    "On 12 August 2018, Pavkov made his first start on the pitch for Red Star, when he scored a twice in 3–0 victory over Spartak Subotica"

                    Milan Pavkov je rasni centarfor Crvene zvezde, velika snaga u timu i neće proći mnogo vremena kada će se igrama i golovima nametnuti kao prvi izbor. Mesto u reprezentaciji će doći kao logična posledica.

                    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka



                    Ovaj poceo kao RPZ tvitove da salje, sa ovim forama i izrazima koje nijedna osoba u normalnoj konverzaciji ne koristi. Potopio, isklesan udarac . Mada mozda troluje.

                    Znam Uki, sta hoces da kazes, ne mislim ni ja da je potpuno neupotrebljiv, zato sam i rekao da je za ovo bunarenje on logicno resenje, i naravno da je mnogo bolji od Sikimica, Pavkov bar ima neke fudbalske stavke (duel u skoku, igra glavom itd.), Sikima je bio drvo. I naravno ne sporim zelju Pavkovu, vidi se da daje sve od sebe, da se ne ponasa kao mrcina Kalinic u Atletiku, uh kako me iznervirao protiv RM, udje u 80om minutu i vuce se po terenu, dok saigraci pokusavaju presing da naprave.
                    Last edited by colchonero; 09-10-18, 03:24.

                    Comment


                    • Originally posted by mad for red View Post
                      Milan Pavkov je obican sidras i kao takav je beskoristan u modernom fudbalu.
                      Treba mu pola minuta da se okrene i primi loptu, tehnika na nivou boljeg kadeta, sut vrljav, glavom nesto bolji. Pogledajte situaciju u Krusevcu kad mu je sviran ofsajd. Sam ispred golmana, nije ni dobacio do gola kako valja

                      Iznudjena opcija u napadu, igrac manje!
                      Pa i taj gol Vojvodini jedva da je lopta došla do gola



                      post Jugoslovena neću da komentarišem jer sam siguran da troluje. No lepo sam se ismejao, čuj "pristojan dribling"

                      Comment


                      • Spoiler





























                        Sposoban dribling, razoran šut iz svih pozicija, praktična nepobedivost u duelu, zahvaljujući fizičkoj moći, vladar u vazduhu, svaka visoka lopta koja ide na Milana Pavkova je sigurna kao u sefu.
                        Zaista je veliki plus za Crvenu zvezdu da u svom kadru ima tako fizički moćnog centarfora kao što je Milan Pavkov. Praktično je doneo plasman u Ligu šampiona, doneo je prevagu na terenu i ključno je doprineo čudu na revanšu u Salcburgu. Vladan Milojević je iz očajanja posegnuo za svojim finalnim adutum, bio je davljenik koji se hvata za grančicu, a ta grančica u liku Milana Pavkova je postala zlatna grančica, uz njegovu ogromnu i presudnu pomoć, ostvaren je veleobrt kakav se retko viđa, 0-2 je pretvoreno u 2-2 za samo nekoliko minuta i svi snovi o plasmanu u Ligu šampiona su postali java.

                        To što neki zumbul nije sposoban da vidi/ne vidi/neće da vidi, ne menja činjenicu da je Milan Pavkov sjajan centarfor, klasična devetka koja je nedostajala Crvenoj zvezdi.
                        Last edited by La Jugoslavia; 09-10-18, 09:06.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Boaci je najbolji nas spic jos od zigica...lik je sabio prosle kvalifikacije, izvadio nas 2 puta na jna, dao 50 golova, sta je pavkov uradio, sta stojiljko? I pesic i boaci su druga dimenzija za ova 2 igraca koja najvise na orlandica i sikimica podsecaju

                          Comment


                          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                            To što neki zumbul nije sposoban da vidi/ne vidi/neće da vidi, ne menja činjenicu da je Milan Pavkov sjajan centarfor, klasična devetka koja je nedostajala Crvenoj zvezdi.
                            Otprilike da ja nisam jedini zumbul na ovom forumu. Otrilike da smo svi ovde krelci.

                            Nije kanturina najgora, ali nije ni Oskar Kardozo.

                            Potpuna nemoć tog Panjkova se videla upravo na mečevima prvog kola kvalifikacija, pa došlo mi da polupam televizor.



                            To što je on ovako simpatičan kao pojava i što je borben ne daje nam za pravo da od njega pravimo Adebajora, sjajnog napadača, prekopotrebnog za Zvezdu, klasična devetka koja je nedostajala Zvezdi i tsl.

                            Ili nas sve ovde podjebavaš sa tim postovima ili ti je dečko rođak i blizak, nema trećeg opravdanja.

                            I mani se vređanja ostalih članova, iznosi agrumente, vodi diskusiju, drži svoju stranu slobodno, niko ti to ne spori ovde, mani se ličnog vređanja, da ne kažem ponašaj se. U ostalom to vređanje zapravo samo pokazuje tvoju slabost u diskusiji sa ostalima.

                            Piši slobodno da je Pavkovg novi Kanu, da je Živković novi Mesi, ovo ostalo na šta sam ti skrenuo pažnju ostavi za ženu kod kuće i decu ako ih imaš, dosta više tog nekog prostakluka, stvarno bih ti bio zahvalan ovako javno kao moderator.
                            Last edited by Brajkula; 09-10-18, 13:04.

                            Comment


                            • Ja obično ne volim da komentarišem igre "blizanaca" osim kad igraju protiv nas, ili kad bude neko veliko "čudo" kao ono za gol-nije gol. Pankova sam pratio ovih godina koje je proveo u Nišu. Jeste, nije kanturina, daleko od toga, ali nije ni Oscar Kardozo. Sramota je da ga zovete Panjkov, vaš je. Jedan se pita "Šta je uradio za Zvezdu ?" ..kažete opet (pojedinci) dao je samo tri gola, dok je Boaći dao TRI gola. Pankov dao Subotici i Voši, a Boaći Surdulici i čuveni dalijebiogolilinije Partizanu. Pa ?

                              Pojednici baš zaslužuju PSG u više primeraka....no vaše je. Tražite vi špica kao što je Oscar Kardozo, a pitajte se samo da li ste za Oscara...
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Kako misliš Boaći dao tri gola ? Prebacio je Boaći tu cifru odavno.

                                A ako gledamo samo ovu sezonu Boaći za 178 minuta tri gola, Pavkov za 492 minuta tri gola, jbg nije isto. Ne znam koliko jedan odnosno drugi imaju asistencija, neko je ovde pisao za Boaćija. Msm meni se oni ne mogu porediti, no ajde.

                                Da ne dođe do zabune, meni je Pavkov simpatiča ovako kao pojava i voleo bih da postigne 150 golova, ali jednostavno ne možemo da žmurimo da toliki neosnovani hvalospev.

                                I nije mi Boaći najbolji napadač još od Žigića, bio je tu i jedan Marko Pantelić bogotac, mada oni su bili tu zajedno.

                                Comment

                                Working...
                                X