Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam mislio za tebe kada sam govorio o Ebisiliju i ja nisam rekao da ne zna fudbala, pisao sam dosta, već da on na ovu ekipu nije pojačanje. Vidim sinoć nešto nervozan što izlazi, pa kako da ne izađe kad 60 minuta samo se dodaje kao na treningu, prvom do sebe.

    Je l taj Kafu imao neku povredu, nešto !? Ja ne kapiram da od onakvog igrača čovek sada ne može sa metar da ugura loptu u mrežu. Da ga nisam pre gledao pljuvao bih ga sad na sva usta.

    Comment


    • Presedeo je ja mislim u Bordou. Plus je Brazilac, a ja bih izdao naredjenje da u Zvezdi ne smeju da igraju Brazilci.

      Ti treba da gledaš da li se on zaljubio, da li je ovo, da li mu se igra, ne igra, da li je došao da uzme pare i planira da se vuče na ime 3-4 godine...

      Sa Kafuoom to nije slučaj samo mu, mislim treba vremena kao Benu kada je došao. Ben je promašio ono protiv CSKA, teško da bi to sada na leto promašio u kvalifikacijama.

      Očekujem gs vrlo brzo. Vrv i Miloje čim ga forsira, on koga ne očekuje, taj prodje kao Ebisilio.

      Comment


      • Njegova zena napravila sranje, okacila sliku budaletina na instagramu kako je u nekom klubu sa njim i ovi iz bordoa videli i bam kazne ga

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Da nije njegove glave ne bi dali gola u Salzburgu. Malo je potcenjen Pavkov, a Leščuk znam, pratio sam to baš, ali nije oni neka igračina. Pavkov mi deluje jače i pustio je kosu manje je ružan - gledljiv je.

          Ja nisam forsirao Ebisilia, ja sam poznat da uvek guram naše igrače, ali nisam ga ni otpisao kao ti. Ne mislim da je foraš.

          Veći mi je foraš Čaušić za sada. Tako mi deluje nekako... Niti je Krstičić niti je Bakula, pas unapred očajan, samo je dobar trkač ali i tu se izgubio.

          Dajte Kafuu i Ebisiliu vremena, prolećnu polusezonu Ben nije odigrao 30% kao kvalifikaicje i ovo, znači iako nisam zagovornik tog prilagodjavanja, oni ipak postoji ali je to više vraćanje u formu nego prilagodjavanje, pogotovo Kafu. Ebi je bio standardan u Apoelu.



          Ovo cu od sada da koristim kada budem zeleo da zezam drugove, kada se*u o nekom igracu. Kao vidi se napredak od pocetka sezone, pustio je kosu, skinuo zavoj, obukao duge rukave itd. Ne mislim konkretno za Pavkova, nego mi bio simpatican komentar jako.

          Comment


          • Originally posted by Czbg9 View Post
            Njegova zena napravila sranje, okacila sliku budaletina na instagramu kako je u nekom klubu sa njim i ovi iz bordoa videli i bam kazne ga
            Ako je osetio ove beogradske klubove i sve čari tog provoda nek se odmah vrati odakle je i došao, nema leba od njega.

            Comment


            • Zvezda putuje u Pariz bez Boaćija!
              Ogroman hendikep.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Ko jos veruje da je Boaci povredjen. Takticki se zatvaramo. Tako nam je opredeljenje. Dabldeker pa neka izvoli PSZ. Boaci ako nista drugo moze da odigra jedno poluvreme ali dobro.

                Comment


                • Nonsens.
                  Zašto bi se neko dobrovoljno odrekao najboljeg centarfora u ekipi, čak i ako bi iz taktičkih razloga bio na klupi?
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Jesmo li zadovoljni s bodom?

                    Comment


                    • Za ono sto zelimo da igramo sutra, jednostavno gol igrac nije potreban.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Jesmo li zadovoljni s bodom?
                        3 boda ili ništa!!

                        Kvota na nas fuckin' 36!

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Jesmo li zadovoljni s bodom?
                          Ne, bicu nezadovoljan kad primimo gol posle rikoseta u 90+ za 1:1

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by suptil View Post
                            Ko jos veruje da je Boaci povredjen. Takticki se zatvaramo. Tako nam je opredeljenje. Dabldeker pa neka izvoli PSZ. Boaci ako nista drugo moze da odigra jedno poluvreme ali dobro.
                            Boaci bi itekako znacio napred za apsolutnu defanzivu koju cemo sutra igrati, jak je, bice dosta dugih lopti, moze imati uticaj prijemom i odlaganjem saigracima iz drugog plan.Ujedno on bi mogao da se snadje u situaciji "razredjene" odbrane protivnika.
                            Ovako, sigurno ce ga Ben odmeniti, a tu igra preskakanja sredine znaci i model sutiranja lopte dalje od svog gola, jer ovaj konstitucijom ne moze da se bije sa njihovom zadnjom linijom.

                            Comment


                            • Boćko nije u formi (meni se čini) a verujem da će Kafu boje da se snađe sa tim loptama u prostor, te lopte u glavnom će biti panično ispucavane ali očekujem i par Marinovih ili Ebijevih (ako on bude igrao) dobrih dubinskih lopti a tu je Kafu u prednosti.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ja bih Stojiljkovića, svakako je bolji igrač od Boaćea.

                                Comment

                                Working...
                                X