Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by John Dies at the End View Post
      Moram da napisem i recdve o Radonjicu

      "Problem" nas navijaca i 'likova' koji pratimo/volimo fudbal je to sto su nam danas dostupni prenosi svih mogucih liga i da su nam ocekivanja u kvalitet igraca koji igraju na domacim pasnjacima nerealna a reper igraci iz liga petice. Svakako da treba da se tezi tome da u Cz igraju kvalitetni igraci, ali trenutno, iz svima nama znanih razloga, to je jos uvek nerealno.

      Do dolaska Ebisilija (ili kako vec ), Radonjic je uz Krsticica i Bena, bio nas i tehnicki i takticki najbolji igrac. Igrac koji ima odlican prijem, drliblin i sut i posebno iz punog sprinta sto je izuzetno tesko (npr drugi gol suduvi u gostima ), kao i centarsut. Radonjic je imao period stagnacije, mlad je igrac koji moze jos mnogo da napreduje. Od igara u Cuki do pocetka sezone evidentan je njegova napredak. Igrac koji je iddealan za sistem koji forsira Miloje kada igramo protiv (na papiru) jacih ekipa i kada se 'branimo'.

      Trenutno problem predstavlja ucesce na SP-u. Potrebno mu je vremena da udje u ritam i dovede fizicku spremu na proslogodisnji nivo. Naravno, nije igrac za TOP klubove, ali klubovi iz sredine tabele klobova lige 5 su neka, nadam se, realnost.

      Da ne zaboravim jos jednom Borjana koji je stub odbrane i koji unosi veliku sigurnost,iako zna da ima brainfartove


      P.S: o 'janicarima' i odlaska mladih igraca. Igrac koji ucenjuje tim, koji trazi zagarntovanu minutazu i mesto u timu, mora da dobije ispisnicu i prodaju ga, kao Adzinjo. Da ponovim, ako klinci koji imaju mogucnosti da odu preko, to isto da urade sto ranije, tek tada ce videti gde su i koliko su kvalitetni (ovo uopsteno ). Proslogosinji omladinski sastav Cz mozda da jednog buduceg prvotimca (Erakovic) ,jos jdnog potencijalnog ako produzi ugovor (Bosic), ostatku ,osim Gavrica i golmana , JLS je nedostizan san.

      01 je jedna od najtelentovanijih generacija generalno, videcemo kako ce se snaci sa novim trenerom i starijim, ozbiljnijim igracima i ekipama.
      Ako pričamo o omladincima prošlogodišnjim Terzić je već zabeležio minute u JSL sa tendencijom da ide u tom smeru. Dva Ilića smo prodali, a tu nam ostaje još Veljko Nikolić doktor fudbala.

      Jedino ako sam ja promašio generaciju.

      I Joveljić je valjda izašao iz te generacije omladinaca.

      Što se Ebisilija tiče, Veljko Simić mi se nameće kao čovek koji će ipak imati prednost. Dečko pokidao juče, a ako se po jutru dan poznaje....

      Što se tiče ovog iz Tondele, to je panic buy, ja bih zaobišao i dao minute Jovelji.

      Comment


      • Ne pricajte gluposti da ce Simic imati prednost ispred Ebesilija.

        Comment


        • Odustali smo od onog Tomane TondeleMandele, što je ok. Simić mi deluje da može na više pozicija, skockaće to Miloje već..
          Komšije su jezivo loše, kad je derby ??
          Last edited by salelesa; 05-08-18, 21:12.

          Comment


          • Originally posted by Konjokradica View Post
            Ne pricajte gluposti da ce Simic imati prednost ispred Ebesilija.
            Ljudi svasta ovde pisu zarad 5 minuta (ekstremno malo verovatne) buduce slave. Klub moze da se ubije ako skupo placeni stranac ne moze da ima prednost ni nad bivsim igracem FK Zemun.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Da Vas poštedim odgovora, ako je iko i mislio da mi odgovori .. derby je u 9. kolu, 22.9. na armijskom pašnjaku.

              Comment


              • U koliko sati je zrijeb sutra? Ko bi nam najvise odgovarao?
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • 12h...ako mene pitas pobednik meca Astana/Dinamo Zagreb

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    12h...ako mene pitas pobednik meca Astana/Dinamo Zagreb
                    Samo ne oni. Moze jedino ako prodje Astana onda je to best option.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by Ventspils View Post
                      Ljudi svasta ovde pisu zarad 5 minuta (ekstremno malo verovatne) buduce slave. Klub moze da se ubije ako skupo placeni stranac ne moze da ima prednost ni nad bivsim igracem FK Zemun.
                      To sam ja pisao vezano za prednost nad Melegom da će klub teško dozvoliti da preplaćeni Ebisilio sedi na klupi. Meleg da mu uzme mesto kako sada stvari stoje teško iako mislim da je veći fudbalski vizionar od Ebisilija kome je završni pas misaona pojava, ali evo ga ovaj koji je spreman kao tamburica, svuda ga ima, takođe jak na lopti.....baš je diskutabilno.

                      Msm izleda fino Ebisilio, retko pogreši pas, ali to je posledica činjenice da uglavnom igra sigurna dodavanja, pored toga mobilan je, disciplinovan i ima dobar šut sa distance.

                      Videćemo....i nema tu šta da se dozvoljava ili ne, imali smo mi i skupo plaćenog Barkosa, pa onog od prošle godine Rikardinja, pa se nisu naigrali fudbala.

                      A ovo oko pet minuta slave, mani se ćorava posla, nestvarno je kako ljudi došivljavaju forum lično, kao i neku platformu za neko dokazivanje. Opustite se ljudi, uživajte, bacajte diskusiju, svi volimo istu stvar, zato smo i ovde malo da prozborimo.

                      Comment


                      • Idemo... Zvezda vs Salcburg
                        Domacini smo u prvoj.

                        Comment


                        • Jebem te sreco, pa jos i revans tamo
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Po meni bolje nego PSV i Seltik.

                            Nastavlja se, Spartaks, Suduva, Spartak, Salcburg. Lagano 4 S.

                            Jači su od Seltika ali nisu od PSV, a biće dosta naših navijača i bliže je nego da idemo u Škotstku.

                            Comment


                            • Kolko srece ima Dinamo, neverovatno.

                              Comment


                              • Јел иду делије у Маћедонију да помогну Шкендији да прође Аустријанце.

                                Comment

                                Working...
                                X