Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @suptil

    Niš' nisi propustio, Stoiljko-Boaći-Pešić-Stoiljko-Boaći.. Boaći

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Naravno da je neozbiljno. Imaš u klubu igrača koji ti je na tanjiru sa mašnicom isporučio grupe i nokaut fazu u Evropi, a ti moljakaš i prosiš po svetu da ga bilo kome uvališ za bilo koje pare, umesto da se gradi strategija za 20 miliona koje garantuje Liga šampiona.

      Svi trenutni problemi vuku koren od logike kontra fudbala kojm se služe odgovorni u upravi. Da tamo ima makar neko ko razmišlja gram fudbalski, pobunio bi se protiv prodaje Boakyea samo šest meseci nakon što je potpisao novi ugovor.

      Prodaja Boakyea je zločin protiv kluba i odgovorni bi u normalnom klubu debelo odgovarali i snosili bi debele posledice.
      Prijatelju ti očigledno što bi rekli ovi provociraš. Meni ne smeta.

      Potpisao je novi ugovor da bi bio prodat. Kapiraš li ti, po 11. put, da N E M A M O uslove da ga zadržimo i da N E. Ž E L I da ostane za tu platu kad u Kini ima 5 puta više.

      Le Taleku nudjeno 600-700k po sezoni, isprsili se maksimalno dečko otišao u domovinu u Monpelje, igraće po Nici po Monaku.

      Šta tu nije jasno ako možeš direktno mi odgovori bez spinovanja. Spinove prepoznajem na kilometar, obožavalac sam Žike Pauka i Gorana Vesića pa mi je to uža spec da prepoznam.

      Comment


      • Originally posted by salelesa View Post
        @suptil

        Boaći-Boaći.. Boaći
        Svidja mi se ovo

        Comment




        • Samo umesto Bekam Ričmond. Ovo je zvezdaška verzija.

          Comment


          • Ja ne znam šta gledaju pojedini, i kakvo pamćenje imaju, čovek je legenda kluba. Može on biti crn sto puta, ali je legenda nivoa Dule Savić da je imao priliku da ostane.



            Spoiler








            Isto je bruka ova situacija šta se Srniću radi, a koliko je samo taj čovek zadužio klub. Sramota.

            Spoiler
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Legenda pored Prosinečkog i Savićevića, Pižona, Duleta Savića, Piksija, Džaje, Šekularca? Na niske je grane spao ovaj klub. Samo ti nisi njegov navijač već navijač nekog drugog kluba ali mudro ćutiš i na obe teme pišeš ali se po pisanju i nicku vidi za koga navijaš.

              Ne moraš to raditi i vredjati FK CZ i suptilno ubacivati "može biti crn sto puta". Ne dobijaju se druže nikakve privilegije jer si crn.

              Comment


              • Originally posted by suptil View Post
                Svidja mi se ovo
                I meni, i meni..

                Comment


                • Stigla zamena za Krstičića

                  Comment


                  • Neće se lepo provesti a i ko ga jb. Jedna u nizu pizdi. Nego ćutim hajde Milojeva je želja a on ima kredita i kredita kod svih nas.

                    Šta li je tom usranku u glavi i je l ga sramota?

                    Comment


                    • Urose, polako. Ne mora sve na noz da se docekuje. Ako proradi Simic bice odlicno i za klub i za navijace.

                      Comment


                      • Super zapamti ovo da kažemo i kad se Adžić vrati za tri godine. Biće pojačanje sigurno.

                        Comment


                        • Eno Adžinja nema ni na fosni u Anderlehtu, jbg tražio je minute da se razvija....

                          Sve je ful sve je super, samo je propast što će gazda Terza da utopi odmah i Radonju i Krstičića čim uđemo u grupu neku, dal LŠ, dal LE. Srce me boli kad pomislim na to.

                          Comment


                          • Nema šamse. Krstičić ne ide nigde a Radonjić ide ako ispadnemo iz Evrope.

                            Ja bih sada prodao Radonjića posle Trnave i doveo Kafua. Mada se nikome izgleda ne žuri sa njegovom prodajom.

                            Pošto su batice umešane u sve ludi Milojko je pustio priču da je on igrač od Braće ali on je 15% od Alkatraza 25% Romi 60% nama. Iz Alkatraza Rošavi i ta neka ekipa.

                            Dobar je igrač ali bih zbog njega voleo da ode. Toliko ga volim da sam prema njemu najoštriji bio. Sećam se kako sam se radovao kad je došao.

                            Greota je da igra SLS, ima on brzinu i tehniku za Italiju i Nemačku. Nekad je bolno rastati se. Jedino ako bi igrali baš LŠ pa da ima po nekj jaku utakmicu.

                            Kafu bi bio odlična zamena.
                            Last edited by Cassius Clay; 30-07-18, 15:30.

                            Comment


                            • Zapamtite šta vam je Brajkula napisao.

                              Drugačije ne mogu da opravdam ovaj transfer Simića, realno šta će nam pored onoliko vezista izuzev ako ne spremaju teren za neki odlazak.

                              Comment


                              • Krsticic je bolji od Simica, iskreno verujem da ce Krsticic tek sad da proigra kad ima Bena sa jedne i Lorenca sa druge strane, ima sa kim da igra, da povezuje. Sto se Simica tice verujem, tj. zelim da verujem da ce se pokazati dobro. Ugovor na cetiri godine je dug period, ako proradi Simic svima dobro, 10. su najskuplje i najteze se nalaze. Na kraju krajeva iMilojevic je lepo rekao to su nasa deca vracamo ih, znamo kako je ranije vreme bilo da su maloletni odlazili itd. Od svih Yveydinih igraca iz mladjih kategorija retko se ko vrati, retko struci zapadne ponovo nei Yveydin igrac iz mladjih kategorija. Mrdja je primer. Tako da ovo sto se uradilo sa Simicem je izuzetak. Ali izuzetak koji se bas slomio na najbolju mladu generaciju Zvezde pitaj boga od kad generaciju 1995. To nije slucajno.

                                Comment

                                Working...
                                X