Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ventspils View Post
    Nista, kao ni od Pesica. Ni on, osim Krasnodara nije pokazao nista. Mene ne interesuje sto ce on da stvara prednost nad Partizanom, neko ko nije uspeo ni u Bragi nije napadac koji moze da donosi bodove u evropi.

    Ne moze tim sastavljen iskljucivo od domacih igraca da se takmici u grupama LE (a kamoli LS), to ne moze ni tim sastavljen od engleskih igraca, o srpskim da ne pricamo. Spic mora da bude stranac, osim ako nemas Zigica ili Pantelica, Jovetica ili takvog talenta.
    Super, dovedi Žonatana Kafua i skidam kapu. Neću da budem paljevina na stranca samo jer je stranac. Boaće je mašio previše i njegova karijera pre i posle Zvezde ne govore da se radi o nekome o koga se otima pola Evrope.

    Terza prodaje maglu, diže cenu a la Lotito, da bi se primili drugi, jer ima materijala za primanje, laka liga, dao neki gol u kvalifikacijama, a najviše se primili navijači Crvene Zvezde.

    Ja sam uvek za stranca kao što je Ebecilio ili Ebesiljo. I za još jačeg. Nama ne treba stranac jer je stranac.

    Tako da, Stojiljković može da igra u ovom sistemu LE peške, jači je i od Pešića i od Boaćea igrač. Stojim iza svojih reči uvek naravno.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Super, dovedi Žonatana Kafua i skidam kapu. Neću da budem paljevina na stranca samo jer je stranac. Boaće je mašio previše i njegova karijera pre i posle Zvezde ne govore da se radi o nekome o koga se otima pola Evrope.

      Terza prodaje maglu, diže cenu a la Lotito, da bi se primili drugi, jer ima materijala za primanje, laka liga, dao neki gol u kvalifikacijama, a najviše se primili navijači Crvene Zvezde.

      Ja sam uvek za stranca kao što je Ebecilio ili Ebesiljo. I za još jačeg. Nama ne treba stranac jer je stranac.

      Tako da, Stojiljković može da igra u ovom sistemu LE peške, jači je i od Pešića i od Boaćea igrač. Stojim iza svojih reči uvek naravno.
      Slazem se da ne treba dovesti stranca samo sto je stranac. Samo, cemu toliko poverenje u Stojiljkovica? Samo zato sto je domace resenje? Pesic je bar igrao negde u inostranstvu, ovaj je najuren iz Turske i Portugala.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by Ventspils View Post
        Nista, kao ni od Pesica. Ni on, osim Krasnodara nije pokazao nista. Mene ne interesuje sto ce on da stvara prednost nad Partizanom, neko ko nije uspeo ni u Bragi nije napadac koji moze da donosi bodove u evropi.
        Pa isto tako možemo reći i za Boaćea. Čovek je u jednoj Latini bio višak, ej to ti je Serija B. Da li napadač koji nije mogao da uspe u jednoj Latini može da donosi bodove u Evropi ?

        Ispalo je da može, zašto ne bi smo pustili i ovog da vidimo gde su limiti pa tek onda da sudimo na kraju balade. Dosta ima faktora koje treba igraču da se poklope da bi prokinuo negde u nekom klubu preko, prvo može da se desi da ti sredina ne odgovara, drugo da ti ne odgovaraju saigrači, pa trener, pa taktika odn. stil igre..... nije sve to tako crno ili belo kao što ti pišeš.

        Napisao sam već, ovo danas što je odigrao nije ni za Jedinsto sa Uba, ali nije da se nisam radovao kad su ga doveli, ja dosta očekujem od njega, a vidim i klub kao i sam trener.

        Comment


        • Ja cenim igraca prema onome sto je pruzao i sto pruza na terenu. Kada se i ako bude popravio korigovacu i ja svoje misljenje, nije nikakav problem.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Ok, ali nisi baš tako napisao.

            Comment


            • Za sada me nije ubedio da je prvi spic za evropsku Zvezdu, ako pocne da igra bolje (moze i kao Boaci), ubedice me. Vrlo prosto.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Ok to, ja sam se samo osvrnuo na konstataciju da igrač koji nije uspeo u Bragi ne može biti garancija golova u Evropi i naveo ti najsvežiji primer u liku Boaćea.

                Čak i ta jedna sezona Stoiljka u Bragi koja se može nazvati najboljom u karijeri je bolja od najbolje Boaćijeve pre dolaska kod nas, a to su neke igre u Sasuolu u Seriji B.

                Comment


                • Dobro ja ne bih ni trebao da se nerviram realno. Ljudi pišu šta žele. Lepo napišeš čovek tri puta obnavljao povredu i danas mu prvi meč, 29. jul, početak sezone, i redjaju se komentari

                  - bivši igrač
                  -nisam zadovoljan za sada(pazi izašao iz povrede, prva utakmica 60. minuta, jul mesec).

                  Mogu da vas zamolim da se strpite malo, čisto da ljudi dignu formu bar do septembra, pa bar onda da komentarišemo?

                  I izgleda da sam bio u pravu za Kondea.

                  Jedan savet - čim b92 objavi a nema naznaka potpisa nigde, nema od toga ništa. Znam jer da nije tako, Donald bi bio u Dinamu iz Moskve.

                  To su jedni lenjivci koji kad misle da je izgledno, oni objave, a čim nema vesti po twiterru od fk cz i rsb, od uticajnijih twitteraša, nema ništa od toga.
                  Last edited by Cassius Clay; 30-07-18, 00:16.

                  Comment


                  • Treba vremena i to Miloje lepo kaze, liga je takva niko nam se nece skloniti i dobiti dva zuta za 10 minuta. Nama treba spic, stranac ali se mora pogoditi kao sa Ebisiliom i Benom, pa dokle stignemo, mi smo uz Radnicki koji me odusevio na pocetku sezone jedini zdrav otpor svemu sto ne valja u fudbalu i zemlji, nece proci mesetarenja i slicne stvari kao u vreme onog sto je kao predsednik saveza dolazio na proslave titula, Miloje i momci imaju samo nas i jedne druge Napred Zvezdoo.

                    Comment


                    • Stojiljkovic mi je jedina greska Milojevica od kako je dosao. Milojevicu bih dao ugovor na 10 godina, ali jbg mora i on negde da omane. Greška, jer ga je hteo po svaku cenu, svi su znali da je povredjen vec bio kad je dolazio plus nije igrao godinu dana u Bragi. Taj predsednik Brage je lud lik, on trazi za igrace koje mu ne igraju po godinu i po dana u klubu 2,3 milke. Isti slucaj je i sa Hasanom koji mu isto ne igra a trazi za njega 4. Mislim da za te pare umesto sto razigravamo Bragi igraca a evidentno je sada da od njega nemamo koristi u evropi vec cemo imati samo u prvenstvu, mogli smo da dovedemo nekog stranca. Ovako razigravacemo Stoiljka u domacem prvenstvu, prodali smo Pesica i kako stoje stvari igracemo sa Milicem u spicu i trece kolo. Neozbiljno je sve to, ali aj ja se i dalje nadam da ce onaj Rumun da se smiluje ove nedelje i da ce nam ponovo biti fokus na Boaciju.

                      Comment


                      • Naravno da je neozbiljno. Imaš u klubu igrača koji ti je na tanjiru sa mašnicom isporučio grupe i nokaut fazu u Evropi, a ti moljakaš i prosiš po svetu da ga bilo kome uvališ za bilo koje pare, umesto da se gradi strategija za 20 miliona koje garantuje Liga šampiona.

                        Svi trenutni problemi vuku koren od logike kontra fudbala kojm se služe odgovorni u upravi. Da tamo ima makar neko ko razmišlja gram fudbalski, pobunio bi se protiv prodaje Boakyea samo šest meseci nakon što je potpisao novi ugovor.

                        Prodaja Boakyea je zločin protiv kluba i odgovorni bi u normalnom klubu debelo odgovarali i snosili bi debele posledice.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Ovi u Kini prosto ne znaju šta će sa Boaćeom koliko ubija, prosto ne gledaju samo kako će da ga se otarase čim Eder malo podođe.

                          Ja ga volim stvarno, ali preterujete malo sa njim kao da je Kejn.

                          Comment


                          • Mogu da pisem, ali sam zarobljen u vremenu i prostoru. Na 1001. strani. Nemam pojma sta ste pisali na 1002. i 1003. Admin pomagaj, vadi me iz ove prostorne kapsule
                            Nekim cudom sam odblokiran, izgleda da je sve sto je trebalo da napisem jedan post i da razbijem ovu blokadu.

                            Comment


                            • Originally posted by KARUDIJAN View Post
                              Stojiljkovic mi je jedina greska Milojevica od kako je dosao. Milojevicu bih dao ugovor na 10 godina, ali jbg mora i on negde da omane. Greška, jer ga je hteo po svaku cenu, svi su znali da je povredjen vec bio kad je dolazio plus nije igrao godinu dana u Bragi. Taj predsednik Brage je lud lik, on trazi za igrace koje mu ne igraju po godinu i po dana u klubu 2,3 milke. Isti slucaj je i sa Hasanom koji mu isto ne igra a trazi za njega 4. Mislim da za te pare umesto sto razigravamo Bragi igraca a evidentno je sada da od njega nemamo koristi u evropi vec cemo imati samo u prvenstvu, mogli smo da dovedemo nekog stranca. Ovako razigravacemo Stoiljka u domacem prvenstvu, prodali smo Pesica i kako stoje stvari igracemo sa Milicem u spicu i trece kolo. Neozbiljno je sve to, ali aj ja se i dalje nadam da ce onaj Rumun da se smiluje ove nedelje i da ce nam ponovo biti fokus na Boaciju.
                              Plus nije igrao godinu dana u Bragi? Prvo nije ni bio u Bragi.

                              Gde je igrao Hugo pre Zvezde, Boaći?
                              Gde je igrao Rodić?
                              Gde je igrao tj gde je grejao klupu Žule?
                              Gde je igrao Krsta ali dobro on je klasa, nego je li igrao standardno i u kojoj je formi bio?

                              Pomislio bi čovek da nas je Boaći sa Kangom uveo u Evropu. Nešto najlošije što se desilo klubu poslednjih 20 godina. I to ne zato što su toliko loši igrači, za nas su ok, ustvari vi ste mi ih smučili jer ste nerealni i jer mitomanišete. Kao da nam igrači dolaze standardni iz klubova pa sad je Nikola Stojiljković izuzetak.

                              Lep nick, dobrodošao.

                              Comment


                              • Stvarno ne razumem, kad upisem post prebaci me na zadnju aktuelnu stranu, kad hocu da prelistam sta ste pisali opet me vraca na 1001. stranu. Sta da radim?

                                Comment

                                Working...
                                X