Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Uros Niko nije ocekivao da ce Stoiljkovic biti ovako usporen. Kumovala je malo i povreda u Letoniji, ali opet ne izgleda dobro. Proigrace on nema sumnje.

    Comment


    • Ma užasan je Stoiljko, baš loše izgleda.

      Nadajmo se boljim izdanjima i pojačanju iz inostranstva.

      Comment


      • Stojiljković deluje kao bivši igrač
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • 3 boda upisana, niko se nije povredio, ja zadovoljan .. teraj dalje!

          Comment


          • Treba napadac koji ce umeti da daje gol najboljim ekipama evrope, mene ne interesuju domaci otvaraci bunkera sa oranica JSL. To moze i Pavkov.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Stojiljković deluje kao bivši igrač
              Je l troluješ ili ne znaš? Dečko je kao i Meleg bio godinu dana bez ozbiljnog fudbala, sad iz povrede i nedovoljno fizički spreman igrao prvu utakmicu 29. jula i on je bivši igrač.

              Mislim pišite šta hoćete, ionako je nebitno. Vratiće se dečko kroz mesec dana, posle će biti hvalospevi o njemu. Tipično zvezdaški da sude igračima jula meseca, posle kukaju gde je Barkos i zašto nije uspeo u Zvezdi.

              Strpljenje ravno 0.

              Stvarno smo nerazumni. Više kritike je zaslužio Meleg 4x koga ja gotivim do neba ali on je i fizički spreman i ima snage ali nije požrtvovan i bezvoljan je.
              Last edited by Cassius Clay; 29-07-18, 20:18.

              Comment


              • Da stavimo tačku na to je li gol regularan.



                Objašnjenje situacije, pravilo na snazi 4 godine.

                https://sportske.jutarnji.hr/nogomet...aledu/4199667/

                Comment





                • Dok se vrati u igračku formu i kondiciju i to je to. Ne znam šta vi očekujete? Mbapea da dovedemo top spremnog? Pa bolji je igrač od onog iz Janjine 3 puta. Igrao u Bragi i jedno vreme bio udarna pesnica. U Čukaričkom igrao ispred Andrije Pavlovića.

                  Šta bi vi? Ričmonda Boaćija iz Latine i Djangsua ili Pedra Kondea iz Janjine?

                  Krstićemo Stojiljkovića u Nikoladis Stojiljkas da prodje kao stranac i sve vrh.

                  Top brza krila on odličan glavom i iz kontri, izmišljen za Vladanov sistem, ali ne, on je bivši igrač. Počeo je pripreme i povredio se na pripremama. Počeo je Spartaks i tu obnovio treći put povredu. Znači pripreme je odradio 15%
                  Last edited by Cassius Clay; 29-07-18, 20:24.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Mislim pišite šta hoćete, ionako je nebitno. Vratiće se dečko kroz mesec dana, posle će biti hvalospevi o njemu. Tipično zvezdaški da sude igračima jula meseca, posle kukaju gde je Barkos i zašto nije uspeo u Zvezdi..
                    Eno ga Barkos na Areni 1 kajiša za Kruzeiro protiv Sao Paola. Ok izgleda, majke mi.

                    Comment


                    • Sad ja kontam i odakle potiče ljubav prema Borjanu i Degeneku. Nije zato što su Knindže, nego što ovaj brani za Kanadu a ovaj je štoper Australije. Ne dao Bog da igraju za Srbiju bili bi rupčaga Degenek a Borjanu bi izmislili nešto pošto ionako ne greši uopšte.


                      Znam gledam

                      Nadam se da i Mrkela gleda i skauting služba. Ne treba skidati oka sa Brazila i Argentine.
                      Last edited by Cassius Clay; 29-07-18, 20:29.

                      Comment


                      • Stojiljković nije pokazao da poseduje ni jedan element u igri koji bi donosio prevagu u duelima sa igračima Radničkog, niti je pokazao brzinu, niti snagu. Ne zznam da li je dobio više od 10% duela sa odbranom Radničkog. Ako je odbrana Radničkog izgledala kao odbrana Reala u duelima sa Stojiljkovićem, mogu zamisliti na šta bi to ličilo u Evro kvalifikacijama. Jovelja je daleko više pokazao za ono kratko vreme u igri.
                        Voleo bih da me Stojiljković demantuje i proigra.
                        Ne trolujem Uroše, kao i ono za RSB (čitam i neke druge forume) i samo ne RSB-u se pojavila takva solucija a do sada retko kada su pogodili.
                        P.S. nadam se da degenek i Babić neće više igrati zajedo ... Dgeek mi deluje baš nesigurno.
                        Last edited by nebitan; 29-07-18, 20:51.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Oko Stoiljkove igre sa nama se slaže i Miloje.

                          "Stojiljković dobro radi, omela ga je povreda i treba mu vreme. Da biste pružili dobre igre, morate da budete dosta dobro pripremljeni i on mora kroz utakmice da se razigrava. Nije on zaboravio da igra fudbal", uverava Milojević, koji je razgovor sa novinarima iskoristio i da čestita vaterpolo reprezentaciji Srbije osvojeno zlato na Evropskom prvenstvu, a mladoj teniserki Olgi Danilović prvu WTA titulu.
                          Očigledno je da trener veruje u njega i sigurno da će ga istrpeti....na nama je da se nadamo boljim partijama, od ovog danas verujem da ne može gore.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Stojiljković nije pokazao da poseduje ni jedan element u igri koji bi donosio prevagu u duelima sa igračima Radničkog, niti je pokazao brzinu, niti snagu. Ne zznam da li je dobio više od 10% duela sa odbranom Radničkog. Ako je odbrana Radničkog izgledala kao odbrana Reala u duelima sa Stojiljkovićem, mogu zamisliti na šta bi to ličilo u Evro kvalifikacijama. Jovelja je daleko više pokazao za ono kratko vreme u igri.
                            Voleo bih da me Stojiljković demantuje i proigra.
                            Ne trolujem Uroše, kao i ono za RSB (čitam i neke druge forume) i samo ne RSB-u se pojavila takva solucija a do sada retko kada su pogodili.
                            P.S. nadam se da degenek i Babić neće više igrati zajedo ... Dgeek mi deluje baš nesigurno.
                            Ja kad sam igrao košarku i kad sam jebeno povredio zglob i nisam bio na kampu posle nisam bio ni za klinac. Ako ne prodješ pripreme kaskaš za ekipom. On nije ni trebao da pokaže ništa. Trebao je samo da igra 60ak minuta da polako krene da se vraća.

                            Samo onaj ko ne prati Zvezdu može da komentariše tako površno, a zna da je u 80 i nekom minutu ne sećam se protiv koga izašao i da je obnovio povredu koju je vukao, znači to je drugi put, a treći put protiv Spartaksa.

                            On nije trenirao do Spartaksa u punom ritmu, čak ni do te pripremne utakmice, već je obnavljao povredu 3 puta. Faktički je nespreman.

                            Šta drugo očekivati od igrača koji diše na škrge?

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Ja kad sam igrao košarku i kad sam jebeno povredio zglob i nisam bio na kampu posle nisam bio ni za klinac. Ako ne prodješ pripreme kaskaš za ekipom. On nije ni trebao da pokaže ništa. Trebao je samo da igra 60ak minuta da polako krene da se vraća.

                              Samo onaj ko ne prati Zvezdu može da komentariše tako površno, a zna da je u 80 i nekom minutu ne sećam se protiv koga izašao i da je obnovio povredu koju je vukao, znači to je drugi put, a treći put protiv Spartaksa.

                              On nije trenirao do Spartaksa u punom ritmu, čak ni do te pripremne utakmice, već je obnavljao povredu 3 puta. Faktički je nespreman.

                              Šta drugo očekivati od igrača koji diše na škrge?
                              Nista, kao ni od Pesica. Ni on, osim Krasnodara nije pokazao nista. Mene ne interesuje sto ce on da stvara prednost nad Partizanom, neko ko nije uspeo ni u Bragi nije napadac koji moze da donosi bodove u evropi.

                              Ne moze tim sastavljen iskljucivo od domacih igraca da se takmici u grupama LE (a kamoli LS), to ne moze ni tim sastavljen od engleskih igraca, o srpskim da ne pricamo. Spic mora da bude stranac, osim ako nemas Zigica ili Pantelica, Jovetica ili takvog talenta.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • "Pobeda je najbitnija, ima dosta igrača totalno van ritma i moramo da ih vratimo, ubeđen sam da će prebroditi situaciju. Daćemo im minutažu, zadovoljan sam najviše zbog tri boda", rekao je Milojević na konferenciji za medije posle utakmice
                                Ovo je nesto sto je ocigledno, da Milojevic pokusava da razigra pojedine igrace, prosiri rotaciju i tempira formu za "najvazniju utakmicu sezone" , tj utakmicu koja odlucuje o plasmanu u grupu evropskog takmicenja. Pravu sliku novih igraca i ocenu mopzemo da dajemo tek kroz mesec-dva. Osim za Ebisilija... pojacanje i to odlicno. Posebno me raduje obavljanje defanzivnih zadataka i energija sa kojom igra.

                                Mislim da smo, bez preterivanja i da se neko ne uvredi, za (minimum) klasu bolji od ekipa u JSL. Za Radnicki i LAlata sam napisao na drugoj temi, ne bih se iznenadio da budu vicesampioni, odlicno su odigrali veceras. Borbeno, poztvrvano i bez trunke respekta (doduse na trenutke i pregrubo ).

                                Comment

                                Working...
                                X