Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Sutli-Mrtvijaš
    Nije dovoljno biti belac da budeš legenda kluba.
    Uroše tbrex evo predloga za novi avatar

    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Radonjić, nam je posle Krstičića i Boaćija, realno najveće blago u ekipi.

      Kad smo kod Kange, propast je da ode za samo milion, vredi bar duplo od toga, čak kako se sećam mi smo i imali neke ponude te težine za njega, ponude od 2 miliona, ali eto....kao što sam sinoć i napisao - da mi je da vidim ko će za njega da pljune ogromne novce, za Donalda tek....mislim da su u i njih dvojica toga svesni, da ako produže ugovor klub nikada neće dobiti ponudu koja bi ga zadovoljila, a ovako pred izlaz je klub primoran da ih da zašto zato....to je na neku ruku ucena, ali ajde kad se stavi na vagu da su igrama nešto i pružili dođe na egal.

      Adžića treba istrpeti još, kao i sve ostale klince u klubu.

      Ako pojedini ovde nazivaju Donalda legendom kluba, što je smešno u najmanju ruku, Milijaš mora biti bar 3x tolika legenda.

      Argumenti to da on danas ne može da ide po zemlji su neosnovani, tako je bilo i kad se Savićević vratio u Zvezdu pred penziju, šta sad i on nije legenda ? Msm Milijaš i Savićević ne mogu nikako u istu rečenicu, nebo i zemlja, ali gledano logikom kojom se pojedini ovde vode kod ocene da li je neko "zaslužan građanin" ili ne...

      Comment


      • Ode Djuricic u Benevento.Odlicno, taman da se okrenemo realnim resenjima.

        Comment


        • Nije jos otisao, to spekulisu italijanski mediji... zec, suma, razanj...

          EDIT.. izvinjavam se.. ipak je otisao na pozajmicu...u junu je slobodan igrac... pa imamo opet "sansu"

          Srpski fudbaler Filip Đuričić ostatak sezone provešće u Beneventu na pozajmici iz Sampdorije, piše Gazeta delo Sport.
          Last edited by mad for red; 16-01-18, 12:10.

          Comment


          • Bio je na ivici realizacije transfer Milana Jevtovića u Zvezdu, ali je onda došlo do ogromnih promena u Antaliji, klubu s kojim ima ugovor i koji ga je prošle godine poslao na pozajmicu u Rozenborg, i od kraja decembra sve - stoji.

            Čekao se dolazak novog predsednika i trenera u Antaliju, kako bi se oni izjasnili da li će pustiti Jevtovića u Zvezdu za obeštećenje od oko 500.000 evra. To se još nije dogodilo, a naruku lideru srpske Superlige ne ide ni činjenica da je Antalija prvo počela da se rešava skupo plaćenih zvezda, poput Meneza i Nasrija... S obzirom na to da 24-godišnji Čačanin ima mnogostruko manji ugovor od njih, pojavila se mogućnost da ga Turci zadrže kako bi im na proleće pomogao da izbore opstanak u eliti.

            Šta se stvarno dešava, ima li ucena od strane Antalije, kako se danas piše i kad će se razrešiti ova zavrzlama - pitamo glavnog aktera ove priče.
            „Što se mene tiče, sve je jasno - želim samo u Zvezdu! Još od oktobra, kada su mi menadžeri Milan i Ivan Dudić preneli da je Zvezda zainteresovana za mene, moj jedini cilj jeste da zaigramo u crveno-belom dresu. To mi je želja od malih nogu, i dobio sam priliku da je ostvarim, istina zaobilaznim putem, preko Norveške i Turske, ali za voljeni klub nikad nije kasno. To sam rekao i ljudima iz Antalije, i ljudima iz Zvezde, s kojima sam se dogovorio za pet minuta“, jasan je Jevtović u izjavi za MOZZART Sport.

            Zapelo je kod Turaka.
            „Veoma mi teško pada što su se stvari iskomplikovale, što je u Antaliji takvoj situaciji - klub je ostao bez predsednika, Uprave i trenera u trenutku kada je dogovor sa Zvezdom trebalo da bude postignut. Ja sam, ponavljam, svoj pristanak dao bukvalno posle pet minuta. Treniram i čekam pozitivan signal, menadžeri me povremeno obaveštavaju o tome šta se događa i, koliko sam shvatio, nije problem u novcu, već u tome što Antalija još nije odlučila mogu li da idem.“

            Nikakve ucene, uverava Jevtović, nisu sastavni deo ove priče.
            „Mene niko ne ucenjuje, nemam nikakav problem s Antalijom, ali sam i njima rekao da želim samo u Zvezdu, i to mi nije zamereno. Svesni su oni da u Turskoj nisam dobio šansu i da želim da promenim sredinu, znaju da mi je životna želja da igram za Zvezdu. Tačno je da postoje određena dugovanja prema meni jer je deo plate dok sam bio u Rozenborgu bio obaveza Antalije. Ali taj zastoj u isplatama takođe je posledica situacije u klubu, i imam uveravanja da će se vrlo brzo sve srediti. To nema nikakve veze s transferom u Zvezdu.“

            Naredni dani moraće da donesu epilog jer koliko god se činilo u početku priče o transferu Jevtovića da vremena ima na pretek, ono polako ističe, bliži se kraj prelaznog roka, početak prolećne sezone...
            „Verujte, svaki čas očekujem da mi zazvoni telefon i da počnem da se pakujem. Koliko znam, Milan Dudić bi trebalo večeras da doputuje u Antaliju na novu rundu razgovora, posle koje će sve biti jasnije. Nadam se pozitivnim vestima. Mene su u klubu obavestili da ću biti u timu za mečeve s Kajzerijem u Kupu 18. januara, i s Bešiktašom u prvenstvu tri dana kasnije. Naravno, treniram maksimalno svaki dan za te utakmice jer nisam igrač koji bi namerno zabušavao ili nešto slično. Više volim da u lice kažem ljudima šta imam i šta želim, a to sam i uradio“, kaže Milan Jevtović.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              @Sutli-Mrtvijaš
              Nije dovoljno biti belac da budeš legenda kluba.
              Uroše tbrex evo predloga za novi avatar

              Neka brate, našao sam novi, hvala što me vredjaš.

              Adžić je ok igrač i treba ga zadržati.

              Comment


              • Ајде не смарајте више Уроша да је расиста, неколико месеци сте овде и ударисте на човека да је нешто што није.

                Је л' забрањено рећи да је Канга себичан итд.?

                Ево, испашћу ја фашиста јер пишем ћирилицом.

                Comment


                • Da mladji nesto nauce, a mi matoriji da se setimo legendi naseg kluba...

                  https://www.youtube.com/watch?v=kY4CwKoQ-xw

                  Comment


                  • Sad javljaju da je Kanga dogovorio sa Spartom i da danas odlazi sa priprema na preglede.Obestecenje 1 000 000.
                    Mali Vucicevic ce verovatno na pozajmicu u Spartak.

                    Comment


                    • Sparta daje milion za igrača u poslednjih 6 meseci ugovora? Fenomenalno

                      Comment


                      • Treba ipak i tu vest uzeti sa rezervom dok se ne ozvanici.Svasta se pise u prelaznim rokovima.Kao zamena se opet pominje Aleksic, koji ne igra tu poziciju.

                        Comment


                        • Mondo javlja da Rumuin iz Anderlehta ipak pre Kange ide u Češku.

                          Comment


                          • Ne znam ko je rekao/lagao da Aleksić ne igra ofanzivnog veznog???

                            https://www.transfermarkt.co.uk/dani.../spieler/48119

                            Pogledajte main position.

                            Kangu ne možemo nikome da uvaljamo jer svi čekaju leto da dodje za džabe a on neće da produži ugovor jer je smradina. Smrdljiva. Kad ga vredjaju fanatici sa RSB koji su više bili za njega nego vi ovde onda je jasno.

                            https://twitter.com/RSBForum/status/...924953600?s=17

                            Šta čeka koji moj? Inače malog Djuričića bih nogom u dupe iz kluba. Pizda mala se dvoumi izmedju Beneventa i Zvezde i to danima. Mrš! Dajte tog Aleksića pa da zatvaramo sagu.

                            Kakvih ljudi ima, Kangu i razumem on je stranac no ova mala slina tu vaga i to ne sa nekim iole ozbiljnim klubom, nego Beneventom koji ima perspektivu Surdulice.

                            Kad vidim ovog balavog Djuricica Kanga deluje kao pozitivac.
                            Last edited by Cassius Clay; 17-01-18, 16:32.

                            Comment


                            • E, ako je merilo necijeg kvaliteta misljenje fanatika sa RSB - onda tu nema ni "K" od istog.
                              Dok god igrac ispunjava ugovorene obaveze - ne mozes mu nista do isteka ili izmene istog. To se zove profesionalizam.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ne znam ko je rekao/lagao da Aleksić ne igra ofanzivnog veznog???

                                https://www.transfermarkt.co.uk/dani.../spieler/48119

                                Pogledajte main position.

                                Kangu ne možemo nikome da uvaljamo jer svi čekaju leto da dodje za džabe a on neće da produži ugovor jer je smradina. Smrdljiva. Kad ga vredjaju fanatici sa RSB koji su više bili za njega nego vi ovde onda je jasno.

                                https://twitter.com/RSBForum/status/...924953600?s=17

                                Šta čeka koji moj? Inače malog Djuričića bih nogom u dupe iz kluba. Pizda mala se dvoumi izmedju Beneventa i Zvezde i to danima. Mrš! Dajte tog Aleksića pa da zatvaramo sagu.

                                Kakvih ljudi ima, Kangu i razumem on je stranac no ova mala slina tu vaga i to ne sa nekim iole ozbiljnim klubom, nego Beneventom koji ima perspektivu Surdulice.

                                Kad vidim ovog balavog Djuricica Kanga deluje kao pozitivac.
                                Pa i Đuričić nije prihvatio ponudu ovih Italijana bar tako javlja tvoj izvor

                                Comment

                                Working...
                                X