Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l nam igra X i kako? Pošto vidim da je Keln ispred nas

    Comment


    • Keln je ispred jer ima bolju gol razliku,a nismo odigrali oba medjusobna duela. Ako igramo nereseno sa njima, a Arsenne pusti BATE, kao sto je pustio Keln, onda nam igra i nereseno, a ako Arsen pusti BATE, onda ih moramo dobiti

      Comment


      • Ne bi me čudilo ništa od Arsenala ipak je to najjadniji klub u Engleskoj.

        Comment


        • Zvezda ima baš dobar tim, a zamenom nevidljivih Milića i Srnića postaje baš zajebana ekipa. Miloju svaka čast za ovu formaciju. Ne zameram Boaćku ništa, malo Donaldu što je previše u Sutlijaš /uvekleđimaodgola mode-u, ali Kanga nije bio baš skoncentrisan večeras, plašim se da su ga "smorili" sa novim ugovorom.

          Šteta, baš šteta.. na kraju tekme, a posle ONE promašene šanse, imao sam neki čuudan osećaj, kao da smo izgubili.

          Comment


          • Ja imam neki osećaj da nećemo proći, da ćemo tad i protiv Partizana odigrati najgore utakmice. Dobro, Partizan ćemo samleti kako okreneš, ali to protiv Kelna, vidim neki gol Jojića ipak smo mi poslednjih 20 godina najveći baksuzi uz Liverpul.


            Posle svake utakmice Zvezde i posle svakog derbija dobijem mini temperaturu. To mi je navika postala, kao da sam igrao 90 minuta.


            Umesto Srne kad bi banuo Aca Katai kući ako prezimimo da se igra finale neko

            Comment


            • Kad se vraca Jovicic i hoce li za Keln biti spreman Radonjic?Fale nam bas.

              Comment


              • To je druga dimenzija sa Bakulom. Donald bi ispao Krstičić bi mogao više napred. Još desno krilo Katai i mi smo kandidat za trofej

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ja imam neki osećaj da nećemo proći, da ćemo tad i protiv Partizana odigrati najgore utakmice. Dobro, Partizan ćemo samleti kako okreneš, ali to protiv Kelna, vidim neki gol Jojića ipak smo mi poslednjih 20 godina najveći baksuzi uz Liverpul.


                  Posle svake utakmice Zvezde i posle svakog derbija dobijem mini temperaturu. To mi je navika postala, kao da sam igrao 90 minuta.


                  Umesto Srne kad bi banuo Aca Katai kući ako prezimimo da se igra finale neko
                  Procicemo,veruj mi,umem i ja nekad da pogresim al mislim da ovog puta necu

                  Mislim da Radonjic nece biti spreman za Keln ,iako su rekli 2 nedelje bez treninga to je 5 decembar a sa Kelnom igramo 7-og,za mene ce biti super ako zaigra derbi 13-og

                  Comment


                  • Uh sad sam iz arene, ne znam nisam bas nesto raspolozen zbog basketa ali i to koliko nemamo srece u fudbalu, sto sansi nam treba, no igra nam i remi pa videcemo, puna Marakana i nadam se prolecu.

                    Comment


                    • 6 decembar 1989 bese,najtezi sportski porazi uz cuvenu maglu i Milano ,koje sam ja preziveo
                      mislim da je vreme...

                      Comment


                      • Bilo bi interesantno kad bi BATE poveo -> ni Zvezdi ni Kelnu bod nista ne znaci.
                        Mislim da bi morali da dobijamo te meceve, em je red da neku pobedimo pred nasim navijacima, em je Keln los ove sezone u Bundes ligi.

                        Svaka cast treneru i igracima i na ovome, ali vreme je za korak dalje. A tamo neki Ostersund.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Nemo se zezamo, vi protiv ovakvog Ostersunda, najprijatnijeg iznenadjenja grupne faze EL ne bi imali sanse nikakve. Keln u Beogradu morate da dobijete inace ako udjete sa njima u egal zavrsnicu - ne valja. Milojevic bi trebao dobro da poradi na psiholoskoj pripremi tima za tu utakmicu i tu je Zvezdina najveca prednost - u treneru. Keln ga odavno nema, nisu zamenili onog austrijanca kad je trebalo, forma im je nepromenjena i to treba iskoristiti. Ali ponavljam, Zvezda ne sme niposto uci u egal zavrsnicu u poslednjih 20 minuta protiv Nemaca!

                          Comment


                          • Imamo priliku i iskoristićemo je protiv Kelna, jednostavno verujem u ovaj tim i trenera da imaju sve što treba za pobedu u tom meču. Samo da nas zdravlje posluži do tog meča
                            " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                            Comment


                            • Da je par Bate - Zvezda bio u eliminacionoj fazi mi bi ispali zbog gola u gostima Bate-a. Dakle, u Evropi nema mesta za toliki hvalospev za inicijativu, lepu igru, dominaciju. Poenta je u rezultatu. Vidi pod Bari. Licno sam nezadovoljan remijem u Borisovu. Isto tako ako prezimimo u Evropi niko se nece ljutiti zbog eventualnog x u Beogradu protiv Kelna. Rezultat je najvazniji. Nama je potrebna rutina igranja evropskih meceva. U par navrata smo gubili lopte iz cista mira sinoc i stvarali sansu Bateu da organizuje opasan napad u zadnjoj trecini terena. To je nedopustivo u ozbiljnom fudbalu. Mogli smo da pobedimo sami sebe u negativnom smislu. Sto se ucinka pojedinih igraca tice, Boaci vec dve evro utakmice hvata volej nekim felsom i udlazi lopta u p.m. Nekako sve dolazi vremenom. Ova Zvezdina ekipa je evropski brucos i kao takav odlicno gura, ali Zvezda je Zvezda i ne moze to bas tako iz ugla navijaca. Verujem u odlicnu igru protiv Kelna. Keln bez obzira na opsti jesenji utisak je povampiren samom cinjenicom da ima sanse da u 90 minuta obezbedi prolece. Sa stanovista utiska totalno nezasluzeno ali eto bice to takmicarska utakmica u kojem imamo vise sanse za prolaz. Necemo izguviti u Beogradu, ai bih oleo punu koncentraciju ekipe i bez tih petnestominutnih zutih minuta. Napred Zvezdo!

                              Comment


                              • Bice tesko, Nemci su to sansa da spasu sezonu, dobro je sto nam pase i remi ali moramo da povedemo to mnogo toga menja stanje u psihi i tok utakmice. Ako budemo jurili bice gadno, uz to da sreca nije bas nas saveznik u zadnje vreme treba nam bar tri stative za gol. Moramo da prodjemo i zbog prolaza Partizana , oni su sad jos finansijski jaci i nama treba taj novac kao i sam elan koji donosi prolece u Evropi, vec se po medijima pise o tome toliko i samopouzdanje im raste to moramo da sasecemo, ali najpre Cuka.

                                Comment

                                Working...
                                X