Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka čast momcima. Dali su sve od sebe! Ne možeš da tražiš više od toga.

    Ovo je ogroman napredak. Konačno se igra taktički zrelo, disciplovano. Svako zna svoju ulogu u timu. Totalno ozbiljnija priča.

    Nadam se da će sledeće sezone da se nastavi u istom ritmu, jer nema ništa bolje za srpski fudbal od ozbiljne Zvezde(a i Partizana).
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Đenka

      https://twitter.com/thejenkinsguy22/...09862967042048

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Ma viđeno je 4-4-2 ove polusezone. Jedino je pitanje ko će sa Boaćijem da čini tandem, da l Ben, a Srnić da igra krilo, ili Pešić a Ben da igra krilo. Donald fosna, em je foraš, em nas napušta na leto, u centralu Krstičić i Bakula, na drugi bok Radonjić, tu rotirati sa Adžićem i eto vrhunskog rostera za JSL.

        Nzm što odjednom toliki hejt prema Pešiću, momak je dobar fudbaler da se ne lažemo. Promašio pa ? Iguain maši svako finale po penal pa šta onda !? Je l i on kanta npr. ?

        Čudni su simpatizeri Zvezde ovde na forumu, idu od uzdizanja u nebesa do guranja u ponor i to sve u roku od 24 časa.

        Miloja sačuvati po svaku cenu.
        Samo nije na ovom forumu nego svuda. I na RSBu dosta ljudi bi jebalo Pešiću sve živo zbog promašaja. Samo neka nastavi u JSL da rešeta i nikakav problem.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post

          Nzm što odjednom toliki hejt prema Pešiću, momak je dobar fudbaler da se ne lažemo. Promašio pa ? Iguain maši svako finale po penal pa šta onda !? Je l i on kanta npr. ?

          Čudni su simpatizeri Zvezde ovde na forumu, idu od uzdizanja u nebesa do guranja u ponor i to sve u roku od 24 časa.

          Miloja sačuvati po svaku cenu.
          Zato sto ce Higuain imati jos prilika da igra na velikoj sceni.
          Ovaj je imao sad priliku da se upise u Zvezdinu istoriju i vise nikad.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Samo nije na ovom forumu nego svuda. I na RSBu dosta ljudi bi jebalo Pešiću sve živo zbog promašaja. Samo neka nastavi u JSL da rešeta i nikakav problem.
            Ма nije poenta u tome. I ja sam mu skidao sve sa nebesa zbog one babske reakcije, ali i dalje mislim da je to dobar napadač, kalibar preko okvira današnje Zvzede i JSL. Poenta je što ljudi danas pištu sve najlepše o nekom igraču i onda uveče dođe utakmica on promaši šansu i odjednom je isi taj igrač kojeg su jutros hvalili najgori na svetu, te će isto tako na leto kad ga bude dao za ulazak u LŠ svi pisati kako je to majstor nad majstorima. Pa polako ljudi.....je l dobar ili loš !? Tako je isto i u košarkaškoj sekciji....

            Originally posted by Jaqen Hghar View Post
            Zato sto ce Higuain imati jos prilika da igra na velikoj sceni.
            Ovaj je imao sad priliku da se upise u Zvezdinu istoriju i vise nikad.
            Ja ga očekujem i dogodine u dresu Zvezde, a Bože zdravlja očekujem i golove u kvalifikacijama za LŠ i u grupnoj fazi LŠ, pogotovo jer Boaći na leto ide 99,99%, ne vidim šansu da ostane bez obzira na visine ponuda koje stignu u klub.

            Comment


            • Iskreno mislim da će se njegova karijera stmoglaviti.
              Ovo je njegov maksimum.
              Naprosto kao i većina ovdašnjih igrača nije za velika dela.
              Last edited by Jaqen Hghar; 22-02-18, 17:59.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Ма nije poenta u tome. I ja sam mu skidao sve sa nebesa zbog one babske reakcije, ali i dalje mislim da je to dobar napadač, kalibar preko okvira današnje Zvzede i JSL. Poenta je što ljudi danas pištu sve najlepše o nekom igraču i onda uveče dođe utakmica on promaši šansu i odjednom je isi taj igrač kojeg su jutros hvalili najgori na svetu, te će isto tako na leto kad ga bude dao za ulazak u LŠ svi pisati kako je to majstor nad majstorima. Pa polako ljudi.....je l dobar ili loš !? Tako je isto i u košarkaškoj sekciji....
                To je druga stvar, ali takav je naš narod generalno. Pre KRKa smo osvajali sve, kalemegdan u junu, Alimpijević je bio Dušan silni, Ročesti je bio zločesti i takve forice, a sada Ročesti ne valja, Alimpijević neznalica itd.

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  To je druga stvar, ali takav je naš narod generalno. Pre KRKa smo osvajali sve, kalemegdan u junu, Alimpijević je bio Dušan silni, Ročesti je bio zločesti i takve forice, a sada Ročesti ne valja, Alimpijević neznalica itd.
                  Kako kome, nismo isti (mislim navijači Zvezde ).
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ma viđeno je 4-4-2 ove polusezone. Jedino je pitanje ko će sa Boaćijem da čini tandem, da l Ben, a Srnić da igra krilo, ili Pešić a Ben da igra krilo. Donald fosna, em je foraš, em nas napušta na leto, u centralu Krstičić i Bakula, na drugi bok Radonjić, tu rotirati sa Adžićem i eto vrhunskog rostera za JSL.

                    Nzm što odjednom toliki hejt prema Pešiću, momak je dobar fudbaler da se ne lažemo. Promašio pa ? Iguain maši svako finale po penal pa šta onda !? Je l i on kanta npr. ?

                    Čudni su simpatizeri Zvezde ovde na forumu, idu od uzdizanja u nebesa do guranja u ponor i to sve u roku od 24 časa.

                    Miloja sačuvati po svaku cenu.
                    Nije samo do te šanse, u većini situacija je loše reagovao. Zajebao je i 3 na 2 kad je izbio loptu Bena prema Radonjiću. S njim u špicu ne bismo vidjeli Evropu, kao i sa trenutnom sredinom. Donald je bio očajan i treba njega polako na klupu pa neka gleda utakmice kad već nije htio nigdje.

                    Comment


                    • A ima i kad je Benu spustio glavom 1 na 1, npr. samo što to niko ne pominje.

                      Što se veznog reda tiče, fali dosta Kanga i to je tačno.

                      Comment


                      • Izgleda da nema odlaganja sutra, sudija ce eventualno proceniti pred mec dal ima uslova.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Izgleda da nema odlaganja sutra, sudija ce eventualno proceniti pred mec dal ima uslova.
                          Ne izgleda već je takva odluka na zahtev Subotiča a sudija će pre meča da proceni uslove da li su za igru ili ne (njegovo pravo).
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Ne izgleda već je takva odluka na zahtev Subotiča a sudija će pre meča da proceni uslove da li su za igru ili ne (njegovo pravo).
                            Ja koliko sam upoznat i Spartak je trazio odlaganje, nasi se slozili ali komesar za takmicenje ne.

                            Comment


                            • Koliko nam sansi treba da damo gol?

                              Comment


                              • Ja stvarno ne znam zasto se nerviram sa ovakvim stvarima.

                                Comment

                                Working...
                                X