Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Crne Gore

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razmontirali smo ih od igre, nijednu šansu Rumuni nisu imali.
    sigpic

    Comment


    • Kostace nas na kraju Jermenija, a i njih smo ubili od fudbala, kako su ono izgubili ni sad mi nije jasno.
      sigpic

      Comment


      • Ako dobijete Dance(sto mislim da ce biti pakleno ,njima igra i bod po meni) onda imate dobre sanse za baraz jer,ce Poljaci biti nezainteresovani u poslednjem kolu

        Comment


        • Ako dobijemo Dance, onda će biti pakao u Varšavi. Igraće se za direktan plasman onda. Nema tu puštanja.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Ako dobijete Dance(sto mislim da ce biti pakleno ,njima igra i bod po meni) onda imate dobre sanse za baraz jer,ce Poljaci biti nezainteresovani u poslednjem kolu
            Ako bi mi pobjedili Dansku,pobjedom nad Poljskom mi bi otisli na svijetsko.Pod uslovom da to bude sa 2 gola razlike.

            Comment


            • Gol razlika odlucuje, a Polajci tu najgore stoje. Nema pustanja i nezainteresovanosti.
              sigpic

              Comment


              • Ne mora dva gola razlike, imamo bolju gol razliku od Poljaka. Gol razlika se broji u ove kvalifikacije. Jedino ako Poljaci demoliraju Jermeniju u predzadnjem kolu, pa bi nam trebala malo veća pobjeda.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Ako dobijemo Dance, onda će biti pakao u Varšavi. Igraće se za direktan plasman onda. Nema tu puštanja.
                  A jes vala vi imate bolju gol razliku dosta od Poljaka,a ne znam da dobijete Dance pa sa Poljacima dogovorite neki iks pre meca ,dosta baraz,lakse to nego da bijete Poljake u Varsavi

                  Comment


                  • Veci je problem Danska, eventualno isti broj bodova sa Dancima i ista gol razlika bi znacila da Danci idu, jer se onda ne racunaju medjusobni, nego ranking
                    sigpic

                    Comment


                    • Jeste moja greska,skroz Poljake poslao vec u,Rusiju,steta sto se ne igra po Uefi da H2H odlucuje,tu ste bolji od Danaca,ovako dosta je bilo koja pobeda u Poljskoj,sto bistvarno bilo cudo,mada sto kaze Vladan i ovo je po meni uspeh u ovakvoj grupi

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Veci je problem Danska, eventualno isti broj bodova sa Dancima i ista gol razlika bi znacila da Danci idu, jer se onda ne racunaju medjusobni, nego ranking
                        Fifa...rules,cudi me da nisu stavili da novcic odlucuje,danci igraju trenutno najbolje od starta kvala,igra im bod,plus poslednje kolo imaju lagano
                        Last edited by 61563; 04-09-17, 22:03.

                        Comment


                        • Tumba stvarno zaslužuje pohvale. Vazda smo igrali ultra defanzivni fudbal, bukvalno svi u 16, pa šta bude. Ne znam kako je uspio za tako kratak period da unaprijedi igru. Ljepota za gledat. Ne vjerujem da će protiv Danske biti isti pristup, u prvu utakmicu smo jedva izašli na kraj s njima. I oni su digli formu kao mi, biće to spektakl.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Tumba stvarno zaslužuje pohvale. Vazda smo igrali ultra defanzivni fudbal, bukvalno svi u 16, pa šta bude. Ne znam kako je uspio za tako kratak period da unaprijedi igru. Ljepota za gledat. Ne vjerujem da će protiv Danske biti isti pristup, u prvu utakmicu smo jedva izašli na kraj s njima. I oni su digli formu kao mi, biće to spektakl.
                            Da tamo ste ima ga zavukli, i posle se branili imali su oni sansi,secam se jer mi pala neka mizerna dupla sansa na Dance ,a cekao je za isplatu

                            A znajuci Tulumbu ja i dalje neverujem da je on selektor,realno ovo je sok kako igrate,po meni imate lepsu igru nego mi,gledajuci igracki /kadar
                            Last edited by 61563; 04-09-17, 22:12.

                            Comment


                            • Ne znam sto cemo uradit u zadnja 2 meca ali uzet 16 bodova u ovakvoj grupi je premocno za nas.Kapa dolje za momke.

                              Comment


                              • To je pravi reprezentativni pristup

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X