Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Radnički Niš

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2:0.

    Comment


    • Kad dva igraca trckaraju 5m iza njega.

      2:0, kako su losi! Kako staticni, sramnoo
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Pravićemo Lalata od blata.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • 2:0 je najgori rezultat.

          Nije Radnicki bez sansi u revansu, ali je sramno da se od ovakvihi ekipa gubi... to samo govori o kvalitetu JSL.

          Comment


          • To govori o kvalitetu Lalatovica, tako ce sada Vojvodina biti u 4.

            Bogovski trener za nase uslove.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • To govori o kvalitetu trenera u Srbiji,oni bi od Mesija napravili Miletica ,bar da mogu da kazem da bi Lalatovic bolje prosao,imao je milion prilika, ne znam sem Maltezana da li je ikad ikoga prosao u Evropi,jeste cini mi se dva kola prosao sa Vojvodinom ako je on tad trenirao.

              Comment


              • Znači ovo već ispali.
                Leleeeee

                Comment


                • Ovo nije isti Radnički, otišli su Pankov, Crnomarković, Drinčić, Kojašević, Grbić, Haskić, Ranđelović, zimus Aksentijević i Stanisavljević. To je drim tim za našu ligu, ali svejedno, ovo je velika sramota, mislim tu i na Zvezdu, da za 180 min. ovim amterima nisu dali gol.

                  Comment


                  • Devet igraca im odose,amaterski klub,gde su otisli Haskic i Randjelovic? Zato nas Estonci i razguze,prodamo sve sto mozemo daleko ispod realne cene i onda se dovedu na brzaka neki polufudbaleri,isto kao i Partizan kad je prodao Leonarda i Djurdjevica,nema ko da igra fudbal.

                    Comment


                    • Ja sam procitao juce da je Haskic ostao u Srbiji zbog povrede.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Pa onda je verovatno povređen, mislio sam da je otišao.

                        Comment


                        • Tvrdim da Radnički ima izuzetno kvalitetan tim, ali ovo je apsolutno neravnopravno takmičenje.

                          Podvlačim po ko zna koji put-takmičenje u julu protiv tima kao što je Flora iz Talina, koji je u sred sezone, koji je u punoj takmičarskoj formi bi bio problem za Real Madrid ili Bajern Minhen.

                          Radnički još nije krenuo u prvenstvu, a njegov protivnik je lider u svojoj ligi-svi problemi proističu iz toga.
                          U oktobru mesecu, Radnički bi sa lakoćom izašao na kraj sa Florom-još jednom podvlačim.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Hvala bugarskim carinicima, što su spori i "ne jebavaju ni cara ni ćesara" i što me zadržaše na granici, pa ne mogah da gledam utakmicu.

                            P.S. Ima li negde snimak
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Hvala bugarskim carinicima, što su spori i "ne jebavaju ni cara ni ćesara" i što me zadržaše na granici, pa ne mogah da gledam utakmicu.

                              P.S. Ima li negde snimak
                              Pise na tv programu da pocinje upravo sad na RTS 2
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Jugoslavijo izasao bi lako Radnicki i sad sa Florom samo da je ona izasla bez golmana,ako ne sad onda u maju 2045. u finalu lige Evrope,tad bi se noge odsekle neiskusnim igracima Flore.

                                Comment

                                Working...
                                X