Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Radnički Niš

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Znači selektor.
    I ja mislim.... kljucna recenica je:

    „Moram da nastavim dalje i videću šta ću i gde ću raditi u narednom periodu. Na ovu odluku je uticalo i to što sam 365 dana bio odvojen od moje dece, puno mi nedostaje vreme koje provodim sa njima, tako da ako budem radio sledeće sezone to će biti ili u Beogradu ili u nekom gradu koji na nekih 80 do 100 kilometara od glavnog grada, jer bih na taj način mogao da svaki dan budem sa decom“, rekao je Lalatović.
    Jos samo da Simo Krunic zameni doticnog u Nisu pa da se sve sklopi
    Last edited by belgrade_owl; 21-06-19, 22:10.

    Comment


    • Koji klub Lalat nije trenirao u Srbiji?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Izgleda Voša.

        Ko je Bajatovic?

        https://www.blic.rs/vesti/politika/s...0-evra/s2brymd
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          I ja mislim.... kljucna recenica je:

          Jos samo da Simo Krunic zameni doticnog u Nisu pa da se sve sklopi
          Da,da Simo Krunić je njegov naslednik.

          P.S. Tebi jednom prilikom, čini mi se tebi, obećah jednu fotku "plave unije" iz Niša....lično je moja.

          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Раднички наставља тренд да за главног тренера постави човека који је пре тога имао сукобе са навијачима/струком Радничког док је водио неки други клуб.
            Сећам се да су људи наменски ишли да пљују и вређају Лалатовића док је овај водио Чуку, да би се, кад је овај сео на клупу Радничког, исти ти, клели у истог тог Ненада Лалатовића ког су отпр. 2 месеца пре тога псовали са трибина.
            Крунић је имао онај инцидент пред крај првенства у оној затвореној утакмици, прво са неким са клупе, а после је доживео салву увреда са неутралне трибине од људи различите старосне доби. Верујем да ће Симо постати легенда врло брзо међу овим тазе навијачима Радничког, зависно од дужине уговора очекујем и један куп да се провуче, а богами и нека звучна имена које је прегазило време чисто да се народ зарадује. Са овим мафијашчићима у и око клуба, судбина ФК Јагодине не гине.

            Comment


            • Očigledne su kombinacije guzonja/političara. Kako je došao u Radnički tako i ide.
              Ovom guzonji iz Radničkog je trebao neko da donese rezultat i dobio je Lalatovića, a sada su se guzonje premestile u Vojvodinu i u paketu dobijaju Drinčića i Lalatovića.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Pa zar si stvarno mislio da nekog interesuje fudbal ? Svi su oni tu iz licnih interesa i cim se licni interesi sukobe sa klupskim onda se klub pusta niz vodu. To je slucaj sa svim klubovima u Srbiji. Treneri i igraci su uvek kolateralna steta i uvek se krivica prebaci na njih.....a u kakvim uslovima rade samo oni znaju.
                Last edited by tamonajugu; 24-06-19, 11:26.

                Comment


                • Stefan Mihajlović se udomio u Nišu...dve godine.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Bas sam razocaran odlaskom Lalata, jeste Vosa istoriski gledano bivsi sampion i sve to ali u ovom trenutku napusta tim koji igra Evropu bas nelogicno od Lalata .

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Bas sam razocaran odlaskom Lalata, jeste Vosa istoriski gledano bivsi sampion i sve to ali u ovom trenutku napusta tim koji igra Evropu bas nelogicno od Lalata .
                      Ako je stav "centrale" takav, šta se tu može.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Di ga je Konstantin? Izgledao otputovao u Talin.

                        Sastav:
                        Petrović, Đorđević, Ostojić, Todorovski, Đorđević, Bondarenko, Jirka, Noma, Meleg, Tomić i Bojović.
                        U 18č počinje prenos na RTS2.
                        Last edited by Karamazov; 11-07-19, 17:31.

                        Comment


                        • Jirka i Meleg? Crvena zvezda je prošle sezone u njima videla pojačanja, mnogo jak Radnički!

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Trt, 1:0 za Floru.

                            E moj Kruniću nećeš daleko dogurati kad igraš ovako ucvikano protiv Flore.

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post
                              Trt, 1:0 za Floru.

                              E moj Kruniću nećeš daleko dogurati kad igraš ovako ucvikano protiv Flore.
                              Igrac koji je dao gol sam stoji u 6m 5 sekundi pre centarsuta i ostaje sam do gola. Kakve pocetnicke greske.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Umalo da im tutnu i drugi gol.

                                Comment

                                Working...
                                X