Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Radnički Niš

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav veliki za Sladjana Nikodijevica, Svilajncanina koji je zabio 2 komada na otvaranju jsl. Nadam se da ce dobijati koliko toliko sansi.

    U Radnickom iz Svilajnca pre 7,8 godina kada smo bili nadomak ulaska u prvu ligu Srbije, bio je odlican. Posle kada su na silu nagurali Sindjelic iz Nisa u visi rang, raspala se ta generacija I evo vec godinama tavorimo u srpskoj ligi istok.

    Znam da se vukao nesto po Borcu iz Cacka I jos par klubova, a nigde nije dobijao sansu. Valjda ce ovde igrati malo vise.
    sigpic

    Comment


    • Ako sam dobro shvatio on je zamena za Pavkova, ne da će imati prilike, on je prvi centarfor Radničkog.
      Centarfor sa brojem devedeset na dresu, postigao je sjajan gol protiv Proletera, pravi, original Hari Kejn/Darko Pančev gol iz šesnaesterca.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Не, грешиш. Први пик је Хаскић....Никодијевић је његова алтернатива. Постоји и варијанта кад Лалат игра са Слађаном и Хаскићем, односно са два шпица.
        На отварању шампионата, Никодијевић је одлично одиграо, а Хаскић у квалификацијама. Ценим да ће Хаскић играти против Макабија, а Никодијевић против Звезде. Против Звезде изводимо други тим.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Не, грешиш. Први пик је Хаскић....Никодијевић је његова алтернатива. Постоји и варијанта кад Лалат игра са Слађаном и Хаскићем, односно са два шпица.
          На отварању шампионата, Никодијевић је одлично одиграо, а Хаскић у квалификацијама. Ценим да ће Хаскић играти против Макабија, а Никодијевић против Звезде. Против Звезде изводимо други тим.
          Može vam se
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Može vam se
            Jbg, njima je drugi spic bolji od vaseg prvog.
            sigpic

            Comment


            • Hm....ne bih se ja baš kladio u to. Možda je Nikodijević bolji "na zemlji" od Pavkova, ali je zato ovaj neprikosnoven u vazduhu. Na ovoj poslednjoj utakmici, protiv Spartansa u Bgd...dok Pavkov nije ušao u igru, Zvezda je kružila oko 16 gostiju poprilično jalovo, sa ulaskom Pavkova se slika totalno promenila i mislim da je on doneo prevagu i donekle odlučio pobednika meča. Treba malo strpljenja, ali problem "večitih" odnosno dela njihovih napaljenih navijača što umišljaju da su Barsa ili PSG i klasifikuju igrače na JSL i "evropske" uz opasku "nije on za nas"....ako mi verujete i za Piksija su onda govorili "Koj će nam krastavac taj seljak. Pa on nije ni iz Niša (što je samo po sebi strašno ) nego iz nekakve Poljane pored Niša"....tako da...strpljenja malo, a ako ništa drugo Terzin i Tončevljev dil će doneti svima dobro. Samo da crveno-beli ne zakukaju "Da nam je bar Pavkov"...
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Hm....ne bih se ja baš kladio u to. Možda je Nikodijević bolji "na zemlji" od Pavkova, ali je zato ovaj neprikosnoven u vazduhu. Na ovoj poslednjoj utakmici, protiv Spartansa u Bgd...dok Pavkov nije ušao u igru, Zvezda je kružila oko 16 gostiju poprilično jalovo, sa ulaskom Pavkova se slika totalno promenila i mislim da je on doneo prevagu i donekle odlučio pobednika meča. Treba malo strpljenja, ali problem "večitih" odnosno dela njihovih napaljenih navijača što umišljaju da su Barsa ili PSG i klasifikuju igrače na JSL i "evropske" uz opasku "nije on za nas"....ako mi verujete i za Piksija su onda govorili "Koj će nam krastavac taj seljak. Pa on nije ni iz Niša (što je samo po sebi strašno ) nego iz nekakve Poljane pored Niša"....tako da...strpljenja malo, a ako ništa drugo Terzin i Tončevljev dil će doneti svima dobro. Samo da crveno-beli ne zakukaju "Da nam je bar Pavkov"...
                Dok god vam svima ostalima budu odvodili najbolje igrace za sicu (ostalo u dzep stave razni Toncevi), do tada ce biti Barsa za sve ostale. Kad budete doveli nekoga ispred nosa Partizanu ili Zvezdi, onda nece.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Nema ništa bez selekcije igrača, dok tu neko ne zarati sa Zvezdom i Partizanom, neće biti ni rata na tabeli i terenu.
                  Ukupni prihodi ova dva kluba u prošloj sezoni premašuju 50m€, tako da je za neki ozbiljniji čelendž potreban ozbiljan novac.

                  Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • LEP GEST IZRAELACA: Specijalno dizjanirana svlačionica za Radnički od Makabija



                    Meraklije će sutra igrati sa ekipom iz Tel Aviva u okviru kvalifikacija za Ligu Evrope.
                    Danas su izabranici Nenada Lalatovića stigli u Izrael gde ih je dočekala topla dobrodošlica.

                    Na ulazu u svlačionicu koja je dodeljena Meraklijama stoji velika slika stadiona Radničkog, Čaira, kako bi se Nišlije osećale kao kod kuće. Sem toga, na monitoru kraj vrata od svlačionice stoji grb Radničkog kako bi ugođaj bio dopunjeniji.

                    Poslednji meč Radničkog i Makabija u Izrelu odigrao se 1968. kada je tim iz Tel Aviva slavio sa 3:2.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Srecno sutra/danas. Moram da primetim, dresovi vam podsecaju na dresove KK CZ, prvi sa leva:

                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Osim sponzora....ništa
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by Ventspils View Post
                          Dok god vam svima ostalima budu odvodili najbolje igrace za sicu (ostalo u dzep stave razni Toncevi), do tada ce biti Barsa za sve ostale. Kad budete doveli nekoga ispred nosa Partizanu ili Zvezdi, onda nece.
                          Tvoka konstatacija stoji, ali i moja....to su dve različite priče.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Osim sponzora....ništa
                            Secam se i da je FKCZ imao crvene dresove, takve, tamnije, nijanse. Samo je sponzor Gasprom umesto MTS. Vi ste uvek imali svetlije dresove, svetlije nijanse crvene. Koji su sada drugi dresovi, bela ili plava varijanta?
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by Ventspils View Post
                              Secam se i da je FKCZ imao crvene dresove, takve, tamnije, nijanse. Samo je sponzor Gasprom umesto MTS. Vi ste uvek imali svetlije dresove, svetlije nijanse crvene. Koji su sada drugi dresovi, bela ili plava varijanta?


                              ovo je bez sponzora.... a ova je sa "sponzorom"

                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Crveni i beli su dobri, sem onoga amblema "Đak", dresovi su Hummel a ne Đak.
                                Plavi gostujući dres je promašaj, tamne je boje kao i crveni domaći a to je besmisleno. Rezervni dres mora biti u kontra tonu sa osnovnim, ako je osnovni tamni, rezervni mora biti svetli, a ne opet tamni.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X