Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Radnički Niš

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mašala.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Nezadrživo srljamo ka vrhu

      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Samo da Lalat ostane duze na klupi, neki sistem da se napravi i bice top.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by MareLFC View Post
          Samo da Lalat ostane duze na klupi, neki sistem da se napravi i bice top.
          Primetno je bolje kretanje igrača, trčanje, visoki presing. Kao što napisah, dobili smo novajliju sa "pola gasa" i manje od pola tima.
          Možda je vreme da titula posle više od dve decenije izađe iz prestonice
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment




          • Lepo je nadati se, samo da izdržite do pola sezone bez potresa i prodaja...
            Last edited by nebitan; 23-07-18, 11:57. Reason: p nedostaje kod rodaja= prodaja
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post


              Lepo je nadati se, samo da izdržite do pola sezone bez potresa i rodaja...
              Najiskrenije, jer s ovim se malo zezam (al' 50%), videćemo u naredne dve utakmice kakva nam je startna pozicija u ligi. Maltežani i Proleter nisu merilo naše jačine. AKo u Tel Avivu i na "Rajku" budu dobri rezultati, biće svašta, ako ne....krećemo u "penal seriju"
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Bilo bi lepo barem da udju u sendvič izmedju blizanaca za početak a onda ako se nastavi dobrim putem, što da ne za par godina da Niš ima titulu..

                Comment


                • Mrkic sve bolji.Cekamo Apostolovica, po meni igrac sa najvecim potencijalom od mladih.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Niste mogli bolje proći za 3 kolo, samo da se izgura nekako Maccabi.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Niste mogli bolje proći za 3 kolo, samo da se izgura nekako Maccabi.
                      Tako i ja cenim. Makabi nam je teži od Pjunika....(msm da će Pjunik biti bolji u ovom dvomeču)...
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Najiskrenije, jer s ovim se malo zezam (al' 50%), videćemo u naredne dve utakmice kakva nam je startna pozicija u ligi. Maltežani i Proleter nisu merilo naše jačine. AKo u Tel Avivu i na "Rajku" budu dobri rezultati, biće svašta, ako ne....krećemo u "penal seriju"
                        Da budem potpuno iskren, ne bih voleo zbog Zvezde ali zbog srpskog fudbala bi bilo dobro da kad i Zvezda i Partizan se maknu sa svog bunjišta nisu sigurni u bodove (pa čak i na svom bunjištu) to bi verujem podiglo kvalitet fudbala u Srbiji.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Zašto ova prejadna "televizija" nastavlja da se bruka amaterskim snimcima/"izveštajima"? Sa jednom drhtavom kamerom, snimateljem zalutalim na stadion iz obližnje kafane, rezolucijom slike 144p i sličnim katastrofama.

                          Da li je moguće da u FSS ne postoji jedan normalan i upućen zaposleni koji će da ukaže na to koliko je katastrofalno loše ako ti medijsku sliku i promociju rade totalni amateri poput ovih nesrećnika iz Niša?

                          Što se utakmice tiče sjajan i vrhunski centaršut (levi bek?) za prvi gol Mrkića (dobra reakcija). Drugi gol devedesetice najbolji gol na meču, rasna reakcija rasnog centarfora. Saša Stojanović pravi poslovođa u Radničkom, zlata vredi.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          Last edited by La Jugoslavia; 24-07-18, 06:00.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Protiv Makabija je najvazniji mec godinama unazad, kada bi moglo nekako da se odlozi ovaj duel protiv Zvezde bilo bi lepo.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              Zašto ova prejadna "televizija" nastavlja da se bruka amaterskim snimcima/"izveštajima"? Sa jednom drhtavom kamerom, snimateljem zalutalim na stadion iz obližnje kafane, rezolucijom slike 144p i sličnim katastrofama.

                              Da li je moguće da u FSS ne postoji jedan normalan i upućen zaposleni koji će da ukaže na to koliko je katastrofalno loše ako ti medijsku sliku i promociju rade totalni amateri poput ovih nesrećnika iz Niša?

                              Što se utakmice tiče sjajan i vrhunski centaršut (levi bek?) za prvi gol Mrkića (dobra reakcija). Drugi gol devedeset petice najbolji gol na meču, rasna reakcija rasnog centarfora. Saša Stojanović pravi poslovođa u Radničkom, zlata vredi.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              Nemoj Jugoslavijo ko boga te molim, ako u prestonici vide da imamo kameru, uzeće nam...
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Kada bi Premijer liga koristila tu vašu "kameru", propala bi za dve nedelje. Bolje da vam je uzmu, nego da šalje ovako jadnu i bednu sliku o Radničkom.
                                Fudbal je proizvod koji se prodaje, a sa ovako lošom "promocijom" ne može se prodati ništa. Slika koja ide sa stadiona mora biti atraktivna, to je posao za profesionalce, a ne za neke zalutale amatere.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X