Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nema šanse da tu ostane, valjda već ima neke ponude iz Turske

    Vaha je definitivno čovjek koji bi bio najbolje rješenje
    Last edited by shminka; 22-06-14, 21:49.

    Comment


    • Zelim mu sve najbolje u zivotu,karijeri i porodicnu srecu samo da ne vodi repku vise...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment












      • Nas dragi kapiten koji je nas je vec kostao drugog prvenstva.Na prvo nismo otisli,na drugom smo ispali nakon dva kola.Samo se nadam da Begovic preuzima kapitensku nakon ovoga,ali nit sam siguran da ce se Lepi oprostiti nit sam siguran da bi nasem Dijamantu bilo po volji da on ne bude iduci kapiten.Ja se slazem da je uspjeh otici na SP,ali ovo je bila ogromna prilika za njih i za nas da makar dodjemo do 1/8 i ja nikad nisam bio zadovoljan u zivotu parolom vazno je ucestvovati.Ko nam garantuje da cemo biti na iducem SP,ko nam garantuje da cemo ikad imati ovakvu poprilicno laganu grupu?

        Bitno je da Zukanovic nije otisao jer "narusava" atmosferu u reprezentaciji,to sto savez krade i dalje,sto selektor poziva igrace samo zato jer su pod bratovom agencijom,to sto kapiten i drugovi prave privatnu prciju od reprezentacije to nije problem,sto kapiten nece da daje izajve za nase medije,sto najveca zvijezda tima nece da daje izjave to nije problem,jebo to mi smo otisli na Svjetsko i sa tim je sve zavrseno.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Ima svakakvih prica sad, znam i ja neke detalje iz reprezentacije (koliki uticaj i moc ima Spaha) ali necu sad o tome...samo cu naglasiti da je i Mateo Beusan sad priznao ono sto svi znaju, prvo nam je ponisten cist gol a njemu je najcudnije kada linijski dize zastavicu, proslo je par sekundi od odigravanja i tek kada Dzeko zabija gol, kaze da je sudija bio pogubljen i uopste nije bio siguran (zakasnjela reakcija) ali bolje je ponistiti regularan gol nego pustiti neregularan.
          Gol Nigerije je neregularan jer je Spaha fauliran, prvo ga Nigerijac saplice svojim desnim konjenom a onda mu se jos penje na ledja...kako to nije vidio linijski koji je par metara od mjesta dogadjaja

          Rezime, poniste nam cist a onda priznaju neregularan gol...Sudije-BiH 2:0...hvala blateru i platiniju na testiranju divljih sudija...
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

          Comment


          • Kafanska TV

            Comment


            • khaleesi and the dragons

              10585458_670630599677910_1259588510_o.jpg
              Last edited by Ves; 01-09-14, 15:44.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Je li jebeno moguce da se bas protiv nas uvijek svi prosjecni i ispodprosjecni golmani ovako razbrane .. Koliko smo bolji bili , ali Hennesey je veceras branio sve moguce i nemoguce i svaka mu cast na tome .. Protiv Belgije bih bio presretan i sa bodom , ali sve i da izgubimo , mislim da cemo opet biti drugi , ima tu utakmica u kojima cemo lagano uzimati bodove ..



                Otac igrice , hvala ti sto te imamo , otkako je poceo ponovo da igra za repku , sve utakmice su mu bile perfektne .. Samo tako legendo

                I veceras je bio jedan od najboljih ..


                EDIT : Jos ! Zaustavlja Balea opet i onda opaaaa :

                Last edited by Dale; 11-10-14, 00:51.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment




                • Comment


                  • BiH - Otkaz Sušiću!

                    Comment


                    • http://www.radiosarajevo.ba/novost/1...ipu-na-planeti

                      Dobar je i bod.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Nek vam je sa srećom

                        Courtois, Alderweireld, Kompany, Vermaelen, Vertonghen, Witsel, Nainggolan, Fellaini, De Bruyne, Hazard, Lukaku.

                        Comment


                        • Robi Prosinečki novi selektor (zvanično).
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Robi Prosinečki novi selektor (zvanično).
                            Veliki Zuti.. Iskreno sam iznenadjen izjavljivao je da mu se ne vraca na Balkan, ali jbg.

                            Comment


                            • Pozdrav ljubitelji fudbala, da li mogu da vas zamolim da popunite jednu anketu o fudbalu, potrebna mi je za izradu master rada - http://bit.ly/2AIRcVI
                              Hvala najlepše!

                              Comment

                              Working...
                              X