Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ne znam ko je od vas dvojice veci papak, samo o Braci i znate pricati,toliko o vasem poznavanju ovog sporta,ali nije mi to ni cudo ko god navija za Sarajevo njemu je Braco kao Mourinho

    Evo Baho na TV1 kaze da Susic bas i nije voljan da potpise novi ugovor i da se spominju tri nova imena za selektora,Dusan Bajevic,Faruk Hadzibegic(ne do Bog nikome) i SEF AMAR OSIM

    Takodjer je rekao da u manjem klubu u glavnom gradu postoji mogucnost povratka Husrefa Musemica
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • #32
      Od te trojice jedino Princ sa Neretve da valja.

      Da se hoce vratit Husref da se vrati malo strah u svlacionicu.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • #33
        Ja bi najvise volio da to bude Dusan Bajevic, dosta je razloga zasto ne bi volio da ova druga dvojaca budu selektori (nije razlog za Osima sto je trener Zeljeznicara, ali jos nije on za te pozicije, ma da je kvalitetniji strucnjak od Papeta).

        AK ovo nije tema o Sarajevu ;)

        Comment


        • #34
          Ma nema veze sto nije,pa nije spam u pitanju nego nastavak manjeg posta,pa necu sad jednu recenicu rastavljati na pet tema

          Meni je vec dugi niz godina zelja da AO bude selektor,svakakvih budala je bilo pa moze i on,ali mi ne bi bilo mrsko kad bi Bajevic bio, dok je Hadzibegic obicni kloc
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • #35
            Dosta bi ljudi bilo protiv njegovog imenovanja, to je najveci problem. Ja njega vidim na selektorskom mjestu za neki desetak godina. Samo sa njim ne bi bilo nikad dosadno.

            Faruk ne dolazi u obzir, on je veoma los strucnjak, evo sad je Meša na izlaznim vratima Sochaux-a on mi je najbolje rijesenje.

            Comment


            • #36
              Vjerujem da ce Bajevic da naslijedi Papeta,ako on odluci da ne nastavi gdje je stao...dosta su vremena zajedno provodili Osim,Bajevic i Barbarez u zadnje vrijeme...tako da nije nemoguce i da postoji neki nesluzbeni dogovor...ne bi me ustvari iznenadilo ni da njih dvojica zajedno ubuduce vode reprezentaciju...

              Comment


              • #37
                Bajevic je veliki trener i bolji je strucnjak od Susica,njegov dolazak bi nam bio veliko pojacanje,a sto se tice Barbareza taj prvo mora voditi neki klub a onda s nekakvih iskustvom doci da vodi repku

                Sto se tice Amara,iskreno ja sam ubijedjen da bi nas on odveo direktno na Mundijal,majstor je to
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • #38
                  U svakom slucaju bi bilo jako zanimljivo vidjeti takvu licnost na klupi drzavnog tima,ali je angazman Bajevica u ovakvom trenutku puno jednostavniji iz dosta razloga...
                  Treba sacekati,naravno, i Papetovu odluku...mada je tesko da ce ostati na klupi,dok ovoliko razvlaci odlucivanje...

                  Comment


                  • #39
                    Vikend obiljezili golovi Sejada Salihovica i Senada Lulica i povratak na teren Sase Papca.

                    Asmir Begovic (Stoke City) - Bio na klupi i nije ulazio u igru.

                    Kenan Hasagic (Istanbul BB) - Branio cijeli mec protiv Sivaspor-a, rezultat je bio 1:1. U 48. minuti dobio zuti karton.

                    Ibrahim Sehic (Mersin Idmanyurdu) - Branio cijeli mec u gostujucoj pobjedi nad Karabükspor-om rezultatom 3:5.

                    Asmir Avdukić (Borac Banja Luka) - Pauza u BiH.

                    Emir Spahic (Sevillia FC) - Odigrao cijeli mec u porazu od Real Madrid-a, rezultatom 6:2. Bio jedan od losiji na terenu.

                    Sasa Papac (Glasgow Rangers) - Nakon mjesec i 12 dana Sasa je se vratio u prvi tim Rangers-a i odigrao 78 minuta u domacoj pobjedi nad Inverness CT.

                    Mensur Mujdza (SC Freiburg) - Još se oporavlja od povrede.

                    Boris Pandza (KV Mechelen) - Odigrao cijelu utakmicu za svoj tim protiv Sint-Truiden-a (0:0). U 72. minuti dobio zuti.

                    Sanel Jahic (APOEL) -

                    Muhamed Besic (HSV) - Nije bio ni u sastavu prvog tima HSV-a, a ni HSV II.

                    Adnan Mravac (SV Mattersburg) - Odigrao cijeli meč za SV Mattersburg u domacem porazu od Wiener-a. Za SV Mattersburg isto cijelu utakmicu je odigrao Nedjeljko Malić koji je rođen u Banja Luci i igra pod našom zastavom.

                    Safet Nadarevic(Eskişehirspor) - Odigrao cijeli mec sa svoj klub u domacoj pobjedi nad Kayserispor-om od 1:0. U 72. minuti dobio zuti karton

                    Ognjen Vranjes(Krasnodar) - Pauza u Rusiji.

                    Senijad Ibricic(Lokomotiv Moskva) - Pauza u Rusiji.

                    Senad Lulic (SS Lazio) - U remiu sa Udinese-om (2:2) treci put u sezoni postigao gol i odigrao cijeli mec.

                    Darko Maletic (Aktobe) - Pauza u Kazahstanu.

                    Haris Medunjanin (Maccabi Tel Aviv) - Nije igrao i nakon sto mu je istekla suspenzija kluba, pojedini mediji prenose da je za njegove usluge zaiteresovan Lazio.

                    Zvjezdan Mismovic (Dynamo Moskva) - Pauza u Rusiji.

                    Miralem Pjanic (AS Roma) - Zbog kartona nije igrao.

                    Elvir Rahimic (CSKA) - Pauza u Rusiji.

                    Sejad Salihovic (1899 Hoffenheim) - Odigrao 66. minuta u remiju sa Hertha-om i postigao jedan od najljepsi golova u 17. kolu Bundes lige.

                    Semir Stilic (Lech Poznań) - Pauza u Poljskoj.

                    Adnan Zahirovic (Spartak Nalchik) - Pauza u Rusiji.

                    Edin Dzeko (Manchester City) - U igru usao tek u 86. minuti umjesto Nasri-a.

                    Vedad Ibisevic (1899 Hoffenheim) - Odigrao cijeli mec.

                    Zlatan Muslimovic (bez kluba) - Još uvijek bez kluba.

                    Ermin Zec (Gençlerbirligi) - U gostujucoj pobjedi Gençlerbirligi-a nad Manisaspor-om rezultatom 0:1, u igru usao u 84. minuti

                    Muhamed Subaic (Dynamo Dresden) - Nije bio u konkurenciji za utakmicu.

                    Mehmed Alispahic (Dinamo zagreb) - Pauza u Hrvatskoj.

                    Edin Cocalic (Panionios F.C.) - Prva utakmica koju nije igrao za svoj klub i to zbog pet zuti kartona. Njegov tim je izgubio u gostima od Xanthi-a (1:0).

                    Edin Visca (Istanbul BB) - Protiv Sivaspor-a igrao 78. minuta.

                    Miroslav Stevanovic (Vojvodina) - Pauza u Srbiji.

                    Nemanja Bilbija (Vojvodina) - Pauza u Srbiji. Nalazi se na transfer listi Vojvodine
                    Last edited by danijelkr; 19-12-11, 22:14.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by danijelkr View Post
                      Video ovog gola sam uspjeo samo jednom vidjeti i nije postavljen na youtube-u, da ga vide oni koji nisu imali priliku to vidjeti.
                      Nasao



                      Od 2:17 je go.
                      Last edited by Joe Cole 10; 20-12-11, 01:56.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • #41
                        Bravo JC. Kako je Dedic ovdje postavio lose zivi zid

                        Sutra izlazi novi FIFA Ranking i prema novom trebali bi napredovati i biti 20. nisam siguran 100 %. Vidjecemo je li tako, ako jeste onda najbolji ranking. Trebali bi imati 869 bodova.

                        Comment


                        • #42
                          Hajd sto je lose postavio zivi nego sto je lose odbranio

                          Bit ce to odlican uspjeh ako udjemo medju 20,a ove sedmice bi se trebalo jel Susic ostaje selektor.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • #43
                            Repka je zavrsila godinu na 20tom mjestu, sto je za 3 mjesta bolje u odnosu na proslu godinu.

                            Comment


                            • #44
                              Salihovic i Ibisevic donijeli prolaz Hoffenheim-a u 1/4 finale DFB Pokal, a Cocalic golom u 105. minuti donijeo prolaz Panioniosu u grckom kupu.

                              Svi reprezentativci ciji su klubovi igrali u utorak i srijedu.

                              Asmir Begovic (Stoke City) - Bio na klupi i nije ulazio u igru.

                              Kenan Hasagic (Istanbul BB) - Nije bio u konkurenciji za tim. Istanbul BB dozivio tazak gostujuci poraz od Gençlerbirligi-a rezultaom 4:0.

                              Ibrahim Sehic (Mersin Idmanyurdu) - Ponovo bez primljenog gola, ovaj put protiv Eskişehirspor-a. Rezultat je bio 0:0.

                              Safet Nadarevic (Eskişehirspor) - Odigrao cijeli mec sa svoj klub protiv sehicevog Mersina.

                              Senad Lulic (SS Lazio) - Odigrao cijelu utakmicu u remiju sa Chievom.

                              Miralem Pjanic (AS Roma) - Igrao 72. minute u gostujucoj pobjedi nad Bologna-e rezultatom 0:2.

                              Sejad Salihovic (1899 Hoffenheim) - Odigrao cijeli mec 1/8 finala njemackog kupa za svoj tim protiv Augsburga i bio strijelac prvog gola i asistent drugog. 1899 Hoffenheim je pobjedio 2:1.

                              Edin Dzeko (Manchester City) - Nije igrao, zbog povrede clanka.

                              Vedad Ibisevic (1899 Hoffenheim) - Bio strijalac u vec pomenutoj utakmici sa Augsburgu. Odigrao 87. minuta.

                              Ermin Zec (Gençlerbirligi) - U domacoj pobjedi Gençlerbirligi-a nad Istanbul BB rezultatom 4:0, u igru usao u 67. minuti, a u 73. postigao gol za 4:0.

                              Edin Cocalic (Panionios F.C.) - Odigrao svi 120. minuta za svoju ekipu u grckom kupu protiv Kallonisa. Gdje je Panionios pobjedio nakon produzetaka, a Cocalic je postigao odlucujuci gol.

                              Pojedini mladi reprezentativci

                              Edin Visca (Istanbul BB) - U vec spomenutom porazu Istanbul BB u igru usao kad je sve bilo rijeseno u 72. minuti kod rezultata 3:0 za Gençlerbirligi.

                              Comment


                              • #45
                                BRAZIL, ČILE I MAKEDONIJA ŽELE IGRATI SA BIH!

                                Potpredsjednik Komiteta za normalizaciju Elvedin Begić za SportSport.ba je potvrdio kako su došle ponude Brazila, Čilea i Makedonije za odigravanje prijateljske utakmice u februaru naredne godine.

                                Bosanskohercegovačka nogometna reprezentacija sve je respektabilnija u svijetu, pa se tako jedna velesila kao Brazil ponudila za odigravanje prijateljske utakmice.

                                Sparing partner Sušićevim Zmajevima žele biti i Čile te Makedonija, no Brazil je svakako najprivlačnija opcija.

                                "Još nije donešena odluka s kim ćemo igrati u februaru, ali Brazil je Brazil", rekao je Begić za SportSport.ba.
                                E sad ako je ovako kako kaze nek prvo dogovore utakmicu sa Makedonijom koja je slobodna 15.2., pa 29.2 sa Brazilom (cuj Brazil se ponudio) a sa Chile-om 15.8 jer su tad slobodni.

                                Februaru mogu se odrzati dvije utakmice, valjda ce imati na umu to.

                                Comment

                                Working...
                                X