Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne, Adidas to sve iz ljubavi radi.Cujem ugovor sa Celsijem neki 300 miliona


    Ali kad vec pricas o tome kad udjes sa drustvom u adidas shop i svi hoce njihove artikle, vjeruj mi meni se to nije jos desilo.Valjda ove nove generacije ne razmisljaju tako i ne svidjaju nam se ona govna od onih adidas kopacki

    Comment


    • Ma nema to veze s kopackama,mada su mi i one jednostavnije i ljepse...

      Sto se tice te prve recenice upravo to je i bila moja poenta,a ti me pitas sto su sponzori Ronaldu i Unitedu?...sam pitas sam odgovaras ne treba ti niko
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ti sav akcent stavljas na to da oni njima plate ovi ce nositi i najvece govno na svijetu.

        Mislis da bi Ronaldo, igraci Mance i ostali klubova nosili Nike da je to nesto nekvalitetno a mogu dobiti solidnu sumu i od Adidasa

        Comment


        • Ma njih boli briga to je poenta,pa evo Liverpool nosi najvece govno od dresova za predobre pare

          Gledaj jednostavnosti i miline,ove kopacke su nosili Xabi Alonso i Gerrard,dva gospodina...

          Last edited by AK47; 18-10-13, 19:28.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

            Comment


            • Ovaj lik me sve vise i vise odusevljava, pa to nidje na svijetu nema
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

              Comment




              • Zanimljiva slika.

                Inače sve su prilike da će Kolašinac srediti sve papire do kraja mjeseca tako da su realne šanse da zaigra protiv Argentine. Ostao je onaj jedan najvažniji papir od UEFA-e, koji bi trebao biti apsolviran. Polivalentan igrač, baš me zanima gdje bi ga Pape koristio, više opcija je sada u opticaju, recimo Salihović da ide na zadnjeg veznog ili možda čak i on da se oproba na toj poziciji.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Bas sto Dino napisa obuzme tuga kad procitam nesto o trojci mladica koji su poginuli vracajuci sa utakmice reprezentacije. Danas je klanjana zajednicka dzenaza
                  http://www.klix.ba/vijesti/bih/preko...ka/131020051#5


                  Sto se Kolasinca tice moze on igrati tog zadnjeg veznog, ali neka njega na lijevom beku.

                  Comment


                  • Sta reci za Spahica, kakva ljudina!

                    Nadajmo se samo da ce Kolasinac zaigrati sto prije, da bi se vec poceli uigravati za SP.Jedino je bitno da se pojacavamo koliko mozemo, jer nam treba sira klupa i vise kvalitetni igraca, jer realno ima mozda 5 igraca koje ja uopste ne bi zvao na SP

                    Da li ima jos neko ko bi treba da zaigra za nas?
                    Last edited by DinoFC; 20-10-13, 22:42.

                    Comment


                    • http://sportsport.ba/ino_fudbal/tesk...inovica/116200

                      Said pola godine van terena
                      Last edited by shminka; 21-10-13, 15:21.

                      Comment


                      • Protiv Splita izasao na pocetku zbog povrede, reko nije valjda teska povreda. Nek izdrzi i vrati se jos jaci, bas mi je tesko ova vijest pala

                        IZDRZI SAIDE!!!!

                        Comment


                        • Sad Susic ne mora da razmislja o njemu.

                          Izdrzi majstore!!!!

                          Comment


                          • Šteta za Saida, iako sumnjam da bi ga Pape i pozvao uopšte, kada nije do sada uvidio da je kalibar za repku. Taman čovjek uhvati neku formu, krene sa dobrim igrama i eto belaja.

                            Nadam se da Sušić ima u planu još nekog novajliju pozvati protiv Argentine, kad već imamo tu prijateljsku da je iskoristimo. Ne znam da li konta na SPu igrati sa 2 napadača, ako bi igrao tako onda nam je potreban 3. napadač za klupe. Nećemo valjda Ibričića gledati u slučaju kakvih povreda ili suspenzija. Mahmutović onako na prvu se izdvaja od ostalih, mislim da barem zaslužuje priliku za dokazivanje.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Nisam ni mislio da bi ga pozvao. Realno sta ce nam on kada imamo Stevanovica, Viscu, Ibricica, Vrsketa, Rahmana Ako sa ovim budemo isli u Brazil, jebacemo ježa u ledja

                              Comment


                              • A jbt kontam ko je ovo, neki novi na forumu, kad vidim 13k postova. Koga ti ovdje zajebavaš...
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X