Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kolašinac je dao pristanak i igrače za reprezentaciju Bosne i Hercegovine, čim se završi papirologija.
    Mislim da je nemoguce da do Amerike dobije,a i da ce za Slovacku biti tesko.
    Last edited by Joe Cole 10; 28-07-13, 23:25.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Ta papirologija,mislio sam da je to rijeseno posto njegov pristanak je bio neupitan.

      Comment


      • Bahrudin Atajic na spisku U21 reprezentacije i debituje protiv Crne Gore
        http://www.klix.ba/sport/nogomet/bah...-bih/130731067

        Momak je odbio Svedsku i Hrvatsku, samo da bi igrao za BiH, napokon da dobije poziv.

        Comment


        • Hoce li mi vise neko reci ko gura Rahimica,Vrsajevica,Sunjica i ostale u reprezentaciju vise .Pa ovo je smijesno

          Rahimic vise ni sendvice ne pravi u CSKA

          http://www.klix.ba/sport/nogomet/saz...sevu/130801032

          Comment


          • Nema Svrake, uzivajte

            Comment


            • Susic je izjavio da prati Saida ali da jos nije nezamjenjiv u Dinamu.Sta reci,koju poslugu porati? Pa Zahirovic u. Nalciku nije bio nezamjenjiv pa ga je zvao.
              Last edited by DinoFC; 01-08-13, 13:12.

              Comment


              • Gledao sam protiv Serifa, jedan od najboljih ako ne i najbolji bio Said, morao bi se naci na spisku
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Krunic izjavio da je nasljednik Sammira u Dinamu ali ocito Susic ima dvostruke arsine.

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Nema Svrake, uzivajte
                    Ma nema njega vise ni u prvih 11 Zeljeznicara

                    Pape dosljedan kao i uvijek, nekad mu je bilo dovoljno da igrac igra u hrvatskoj ligi kao sto je Alispahic igrao za Sibenik (a u Dinamu nikad nije bio na nivou na kojem je sad Said), dok je poljsku ligu smatrao losijom od hrvatske i zbog toga nije zvao Stilica koji je tad mogao dosta pomoci reprezentaciji. Odluka da Saida ne pozove nije smijesna nego zalosna. Momak proslu polusezonu i ovih par utakmica nove sezone je glavni igrac Dinama, ali zato je Vrsajevic standardan u Hajduku.

                    Mjesta je za Saida moralo biti, on ce ove godine se boriti u LS, a pojedini iz veze ce se boriti prvo za mjesta u svojim ekipama, pa ako izbore to mjesto onda ce se boriti za opstanak sa ekipom.

                    Comment


                    • Na sve dodaj da je ovo prijateljska utakmica a poznato je zasta iste sluze za dokazivanje igraca koji ne dobijaju cesto sansu on ko mungos navalio na jedne te iste i to je to.

                      Igrac ko Said bi dosao ko kec na desetku,jednostavno igrac poteza.I na sve to dodaj da je on 88 godiste,bukvalno moze biti jedan od glavni igraca u sljedeci par godina ali eto Susic nesto vidi u Vrsajevicu sto mi ne vidimo.Hvala bogu pa se okanio Svrake i Sesara


                      EDIT:Kad se sjetim da je jedan Zec dobio sansu da se pokaze pa da je Ibricic bio nekada u prvoj postavi,odmah se iznerviram ali eto.

                      I vidim da se mnogi loze na Hajrovica a on je jedan obicni seljacki licemjer
                      Last edited by DinoFC; 01-08-13, 14:36.

                      Comment


                      • Fakat ne znam šta radi ovaj Svršajević? Čovjek od kad je stigao u repku imao jedan dobar centaršut, jedino što radi jeste da trči k`o muha bez glave. Ne znam stvarno šta Pape vidi u njemu, da li smatra da će čovjek explodirati u nekoj tekmi, iako su šanse za to ravne šansama za prolazak Širokog protiv Udinesea. Ima neki svoj čudan kod po kome šalje pozive, već smo vidjeli da to nije po minutaži u klubovima (iako je u par navrata isticao da jeste), pozivanje Rahimića to dokazuje, kvalitet lige u kojoj igraju također nije - pozivanje Vršajevića... Ako je neki kriterij kvalitet kluba onda bi se daleko prije na spisku trebao naći Husejinović od Vršajevića, Said je svojim igrama u posljednje vrijeme zaslužio ako ništa priliku za dokazivanje u jednoj prijateljskoj utakmici.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Arogantno ponasanje Susica,posto ja nemam drugo objasnjenje za to.Svi se sjecamo kada je rekao Kolasincu da krene pjeske iz Njemacke na tekmu ako hoce da igra.Ima nesto svoje sto me uzasno iritira ali ga eto sada svi smatraju trenerskim magom sto u ovakvoj grupi ima ovakve rezultate a svi znamo da je ovaj kostur Ciro izgradio
                          Last edited by DinoFC; 01-08-13, 15:27.

                          Comment


                          • Pokusava biti arogantan, a kad takav treba da bude on se sakrije. Mismovic mu je mogao jebavati sve zivo, a on se ko p.cka povukao i kasnije ga pozvao u reprezentaciju. Vidi ti njemu danas izjave

                            Husejinovića pratim kao i svakog igrača. Vidim da sada više igra nego ranije, a u zavisnosti od njegovih igara, možda se nekada i nađe na spisku
                            Mislim da ga do sad nije ni jednom pogledao, ali zato kaze sa svog bratica Svena da samo promijeni drzavljanstvo i dobit ce poziv.

                            Comment


                            • Veceras Said ponovo najbolji, kakvu je loptu dao Soudaniu za pobjedu Dinama. Mislio ga trener odmoriti za LS, ali poslije prvih 45 minuta ga uvede i bas je zivnula igra.

                              Pa kako on nema mjesta u reprezentaciji?

                              Comment


                              • Ionako ne bi igrao Saji nije sjeo na prvu i tako ce i bit izgleda...

                                Comment

                                Working...
                                X