Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne treba novi, samo treba da ga našminkaš malo Loži te Marli

    https://www.mediafire.com/folder/qd9...PIO_CLUB_SKINS

    Ovde imaš skinove za 64 kluba. Izaberi koji hoćeš i skini i ono što si skinuo raspakuj u C:\Documents and Settings\Administrator\My Document\Sports Interactive\Football Manager 2014\skins I psole u igrici idi u preference i pronađi skin i pokreni ga.

    EDIT:

    Evo ti i za face, logoe i dresove https://kickass.to/football-manager-...-t8129523.html
    Samo odčekiraj na torentu igru pre nego što počne da skida ..

    Evo i ispravne nazive liga i takmičenja www.fmscout.com/a-daniel-real-name-fix.html
    Last edited by Lord Aleksoni; 26-08-14, 22:56.

    Comment


    • A ovo moram svaki fajl jedan po jedan da skidam ?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • https://kickass.to/football-manager-...-t8129523.html

        Ovde imaš više fajlova a ovo ostalo je po jedan fajl

        Comment


        • Kod mene Hrvatska osvojila Svetsko prventstvo
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Kod mene Hrvatska osvojila Svetsko prventstvo
            I kod mene su pre par sejvova Na zadnjem sejvu je cini mi se Belgija osvojila a desavalo mi se da cak i Obala Slonovace osvoji znaci takmicenje je grebe lud zbunjenog
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment




            • I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Nema dobru staminu, umori se brzo, slab skok

                Spoiler

                Comment


                • Originally posted by AleksaVP View Post
                  Nema dobru staminu, umori se brzo, slab skok

                  Spoiler
                  Skok i nekako da oprostim,ali sto ti kazes,stamina losa....

                  Hmmm,ipak bi joj oprostio zbog dobre kreativnosti i work rate-a....
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ma vidi sto ima finishing za svaku pohvalu
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • http://www.sportske.net/blog/ivan-ma...st-195114.html

                      Jbt, nisam znao da ima ovoliko zaluđenih u menadžera

                      Jedan ’’menadžer’’ je otišao toliko daleko da je nakon osvajanja Premier lige Engleske sa svojim nižerazrednim klubom na čijem je čelu bio punih 20 godina, titulu šampiona u Fm-u proslavio u iznajmljenom otvorenom autobusu u Birmingemu, gde je sa svojim prijateljima vozeći se po gradu proslavljao uz šampanjac i muziku svoj uspeh. Iz ostrvske zemlje nam stiže još nekoliko neverovatnih događaja vezano za samu igru. Izvesni gospodin koji je u igri predvodio ekipu Bristol Sitija je nakon dobijenog otkaza u igri, skoro godinu dana proganjao i psihicki maltretirao predsednika pomenutog kluba!

                      Comment


                      • Hhahah lik proganjao vlasnika Bristol sitija hahaha car
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • U svojoj drugoj sezoni sa Evertonom osviojo sam Premier Ligu i Ligu sampiona,a nisam imao neki jak tim,sralo me mnogo
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            U svojoj drugoj sezoni sa Evertonom osviojo sam Premier Ligu i Ligu sampiona,a nisam imao neki jak tim,sralo me mnogo
                            Ja sa ManUtd u prvoj sezoni pri kraju sezone izgubih titulu. Sve do negde 30. kola sam držao ubedljivo prvo mesto i onda počeli da gube, kapiram da sam izjebao nešto sa taktikama.

                            E crni Mekliše, pa što ne posluša sina

                            Aleks Mekliš je imao jedinstvenu šansu da ugrabi Lea Mesija kada je Argentinac imao 13 godina. Ali, nije verovao svom sinu koji je "skautirao" Lea...
                            Mekliš koji je svojevremeno bio Žigin trener u Birmingemu je početkom veka trenirao Rendžerse.

                            Jednog dana sin ga je posavetovao da proba da iz Barselone dovede Lea Mesija. U to vreme je bilo popularno da platežniji klubovi sa ostrva love klince po Španiji i Portugalu i dovode ih u svoje fudbalske akademije.
                            "Rekao sam mu, tata, ima klinac u Barseloni, zove se Leo Mesi, na menadžeru je sjajan. Promovisao sam ga u prvi tim, već u 15. godini je dao nekoliko golova", rekao je Džon Mekliš ocu.
                            On je naravno bio opsednut menadžerom na početku veka.
                            "Biće najbolji fudbaler na svetu", rekao je Mekliš junior ocu koji ga je potapšao po ramenu i rekao mu da je stvarnost drugačija od igrice.

                            Comment


                            • Legen wait for it dary!!!!!!!!! Samo sto Mesi ne bi bio Mesi da je nastavio karijeru kao klinac na ostrvu, nego bi bio neki Volkot u sporijoj verziji

                              Comment


                              • Originally posted by AleksaVP View Post
                                Ja sa ManUtd u prvoj sezoni pri kraju sezone izgubih titulu. Sve do negde 30. kola sam držao ubedljivo prvo mesto i onda počeli da gube, kapiram da sam izjebao nešto sa taktikama.
                                Kakav samo kraj sezone. Glejzeri pretili da će mi dati otkaz ako u poslednjem meču ne dobijem Kardif i ne zauzmem treće mesto. 1:1 i u nadoknadi vremena, u 94. minutu RVP izvodi slobodnjak i golmanu ispada lopta na metar od gola i Rooney mi sačuvao posao.

                                Comment

                                Working...
                                X