Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve normalno radi. Ali necu da ga igram.
    sigpic

    Comment




    • Naleteh malopre na jedan od najdražih sejvova. Vraćanje Peruđe u Seriju A. Inspirisano Ze Mariom. Iz nekog razloga tog čoveka ne mogu da zaboravim.
      A inače ovaj Scardina što im zavuče dva komada je doveden baš iz Rome. U prvoj sezoni (Serie C) na pozajmicu gde je bio prvi strelac lige, posle mu istekao ugovor i potpisao sam ga za dž (Serie B) gde je i dalje bio i više nego dobar. I onda Serie A.. to je već bio preveliki zalogaj za njega. U prvoj sezoni sam u zadnjem kolu izborio opstanak, sećam se kao juče da je bilo. Ali i tu je dolazio do dvocifrenog broja golova u obe sezone. Evo gledam sad, da se nije proslavio s karijerom u RL. Trenutno igra za Sirakuzu, ima 25 godina i ne znam je l ukupuno u karijeri sakupio 10 golova do sad.

      Inače ako nekog interesuje, FM17 trenutno na steamu za 10$. A FM18 izlazi 10og novembra.

      Comment


      • Ako nekome bude trebala offline verzija kada izađe FM18 neka mi se javi. Rad sam da podelim svima koji igraju (naravno free)...

        Naravno neću moći istog dana i to sve jer ima ograničenje od 5 instalacija dnevno.

        Comment


        • Originally posted by Front View Post
          Ako nekome bude trebala offline verzija kada izađe FM18 neka mi se javi. Rad sam da podelim svima koji igraju (naravno free)...

          Naravno neću moći istog dana i to sve jer ima ograničenje od 5 instalacija dnevno.
          Kakvu to prevaru ti muljaš
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Dobri čovječe, Bog će te nagraditi za dobra djela.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Kakvu to prevaru ti muljaš
              Ma kakvu prevaru druže...

              Inače iako sam Srbin vlasnik sam bosanskog FM foruma tako da sam iz ovog sveta. Svakome kome dam FM daću mu prvo i privatan moj fejs da me kontaktira i da se uveri da sam ja kao i bilo koju vrstu garancija. Delio sam za FM14 dosta i nešto za FM15 ali nakon toga nisam toliko jer sam se okrenuo forumu ali tamo dajem svakako našim ljudima za rad i doprinos ali ono, već na jednom Partizanovom forumu sam za ovaj serijal delio FM free tako da sam rad i ovde svima da izađem u susret tako da nema nikakve prevare sigurno.

              Comment


              • Originally posted by Front View Post
                Ma kakvu prevaru druže...

                Inače iako sam Srbin vlasnik sam bosanskog FM foruma tako da sam iz ovog sveta. Svakome kome dam FM daću mu prvo i privatan moj fejs da me kontaktira i da se uveri da sam ja kao i bilo koju vrstu garancija. Delio sam za FM14 dosta i nešto za FM15 ali nakon toga nisam toliko jer sam se okrenuo forumu ali tamo dajem svakako našim ljudima za rad i doprinos ali ono, već na jednom Partizanovom forumu sam za ovaj serijal delio FM free tako da sam rad i ovde svima da izađem u susret tako da nema nikakve prevare sigurno.
                Šta bre deliš Steam kodove ?
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Jel vi radite data base za BiH igrače
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • @Lord Gangarić, NE

                    Namestim ti FM u offline preko mog acc. Isto kao što rade ovi što naplaćuju sa tim da ja ne naplaćujem to. Instalira ti se igra, ti je pokreneš da vidiš da radi i onda izađeš iz igre i odeš na steamu u offline. Tako igraš nesmetano, a imaš original.

                    @Jax Teller,

                    Da. Mi smo kao forum uspeli da se izborimo za asistenta u celom tom projektu (zapravo imamo dva jer je glavni kolega sa drugog foruma). Imaš neke primedbe i to? Reci da bih prosledio glavnom researcheru da se ubace jer čini mi se da se uskoro zaključuje DB i šalje u London.

                    Comment


                    • Ma nemam primjedbe, ako je to FM Bosnia forum nekada davno bio sam član.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Jeste.

                        Comment


                        • Vala svaka ti cast... Eto citam ovo i jos sam u nevjerici.

                          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                          Comment


                          • Odmah da spremimo neku medalju momku za ovo.

                            Comment


                            • Ima od mene ključeve grada, nek me stavi na listu
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Sad baš gledam u kompu poslednji FM što sam igrao a imam ga i dan danas je 2014 Nemam vremena tojest ne mogu da sednem i da odigram par sati a da me neko ne cima tako da sam batalio, a i ne daje mi se 5k dinara za isto sranje svake godine
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X