Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je sa Zvezdom 8ca. Najjaci Menadzer ikada!

    Skoro 40 godina. Dobio Partizan 10:1. Osvojena Liga uefa prvi put posle 8 ili 10 godina. Rekao sam sebi kada budem uspeo da osvojim i odbranim tripletu sa Zvezdom brisem taj sejv.. I dalje ga imam na kompu
    Samo cu reci da mi je ako se secam, glavni rival za ligu Borac. Prodali Valensiji jedno 10igraca, iskesirali Boga oca. Prestigao Fergija na listi najtrofejnijih. I ono sto mi najvise prija, kidam se za dovodjenje sa Realom, Interom i Bajernom i lik izabere mene! Kaze hoce da osvaja Evropske trofeje . I te fore. I jos veca satisfakcija, treba klinja da mi ode u Arsenal koji je osvjio LS, i kaze tesko mu je da napusti Zvezdu, mene i igrace

    ps: Avrame koliko je zahtevan taj sto igras?

    pps: Evo kako Saburo, postavis tako neki cilj. Kao meni sa Zvezdom, sve regulare mora da bude i da obranim.
    ppps: Dobijem Real u gostima sastavim ih sa zemljom, odem gostujem Borcu izgubim 3:0
    Last edited by l1m4r; 03-08-15, 21:36.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • http://www.game-debate.com/games/ind...Manager%202015

      Mene jebe procesor pa mi ide sporije al sta da mu radim..
      Ne mogu da igram te starije, npr, moj drug igra vec 10 godina jedan te isti FM, kako moze nikad mi nece biti jasno.
      Ja uvek najnovije moram da igram haha

      Bio sam ubacio 15 giga svacega i prepusio C i onda je bas kocio, morao sam da brisem :S

      Comment


      • Ja sam vezan za Barkosa,Salasa, Milovanovica, Bastu, Tutorica, Gaja i ostale
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Neki normalan link za FM 2014?
          Last edited by Rossonero; 03-08-15, 21:45.

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Neki normalan link za FM 2014?
            http://www.sportklub.info/forum/show...51#post1374051

            Valjda još radi

            Comment


            • Taman mi je taj link Gangara spremio na pm, ne mogu brate ja tu da se snadjem.
              Last edited by Rossonero; 03-08-15, 22:00.

              Comment


              • I ja sam mu dao taj link
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Taman mi je taj link Gangara spremio na pm, ne mogu brate ja tu da se snadjem.
                  Izgleda da nema više za 14-cu, ima samo za 15-cu

                  Odeš ovde gde piše Football Manager 2015 full game nosTEAM download here ->>



                  i klikneš na prvi ili drugi link i skineš na komp, posle taj fajl raspakuješ i pokreneš preko torenta, posle sve laganice

                  Comment


                  • Ne mogu da se setim ja sam kacio hiljadu puta. 3DM verzija mislim da je ispravna bila na torentu.

                    Comment


                    • Evo ipak ima 14-ce, radi sigurno provereni su momci iz NOSTEAMa

                      http://www.nosteam.ro/index.php?topic=3326.0

                      Comment


                      • Meni ladno brže radi 15 nego 14 , kakve su ovo mađije
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ja ne pamtim kad sam zadnji put igrao sa Barsom.. ima sigurno 4 godina. Prelako je, a i nervira me sto ne mogu na FM-u da iskopiram RL Barsu. Namestim sve sto je moguce (bar mislim) da bih imao posed i uglavnom mi se vrti oko 60%.. e pa necu A nije mi fora da skidam vec proverene taktike sa neta i sl.

                          Uglavnom imam dva sejva, jedan je LLM, a jedan neki bolji klub iz slabijih liga. Pre par dana sam poceo sa Brondbijem. Pre toga je bio Olympiakos.
                          Inace, zeljno icekujem FM 16, pa da pocnem kao covek sa Parmom.

                          Originally posted by Radulov47 View Post
                          Izbegavam Engleske nize lige,slabo se snalazim u skautingu jeftinih,a kvalitetnih igraca,iskreno i smara me to malo eventualno Championship,to je vec prihvatljivo.
                          Isto, uopste mi nije zabavno u Engleskoj da krenem iz nizih liga. Za LLM su mi tradicionalno najzanimljiviji Italijani, najduzi sejv koji sam furao u zadnje vreme je bio sa Perudjom pre 2-3(?) godine, kad su bili u C2.

                          Originally posted by cleoo View Post
                          Ko nije trenirao Athletic Bilbao taj ne zna sta je pakao sa skautingom i trazenje igraca koji imaju baskijsko poreklo.
                          Probao jednom, za cilj sam postavio da jednog dana kupim Xabi Alonsa.. nisam docekao taj dan

                          Originally posted by saburo sakai View Post
                          Kako možete tolko sezona da igrate ,mene smori kad krene da izmišlja igrače 5-10 sezona top i to je mnogo
                          Isti slucaj i kod mene, najduzi sejv koji sam igrao je bio Wolfsburg na osmici, i to je trajalo nekih 12 godina mozda.. ovaj zadnji duzi sa Perudjom je trajao 7 mislim. Verovatno ima veze i s tim sto meni za 5 in-game godina treba vremena kao vecini za 15. Spor sam, detaljisem, nikad ne odlazim na holiday da preskacem utakmice, nikad ih ne simuliram samo s komentarima.. Mada me je tu Gangrena zajebao

                          Comment


                          • Ja osvojih sa Arsenalom sve zivo i smorio sam se i objavi interesovanje da budem menadzer Udinesea i Porta i oba tima me odbiju iako imam "blistavu" karijeru.
                            Ne znaju ljudi kakvog "fudbalskog "maga" su odbili.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Svaka tebi čast Gang kaad možeš cele mečeve da gledaš, ja stavim da mi prikaže samo golove i najbitnije šanse. Smorio bih se živ kada bih gledao celu utakmicu, ali dobro neko to voli uživa u tome..

                              Comment


                              • @Aleksa

                                Hvala za link, nekako sam se snasao.

                                Comment

                                Working...
                                X