Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Pa da, kad si ga vec bacio u napad, uvek trequartista za njega izmedju ta dva. Nego ako ti je vec efektivan ovako, kakve veze ima To ja onako.. umetnicki dojam
    Ubacim Mesuta par utakmica kao trequartista čovek dao 4 gola na 6 utakmica sa finishingom 12,13 Ali mi je mnogo slab pas prema napadačima tojest ne dobijaju mi lopte pa sam vrnuo na staro mada rotiram često uloge 2 napadača . Sad mi Alexis kao complete forward a Runjavi deep lying
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ja jos uvjek igram FM12 Jer ostali nisu mi drazi kao FM12 cheat engine nije mi tako dobar..

      Momentalno igram u finskoj prvoj ligi so KuPS (Kuopion Palloseura) U prvoj sezoni kada sam ih uzeo bilo je to 16kolo bila je poceta sezona bio sam 6 i zaostao je moj tim od lidera HJK 10 bodova i na kraju sezoni uspeo sam da zavrsim 2 i samo 2pts iza lidera

      Sada sam 2 sezonu i uspeo sam da uzmem league cup, sada igram finale finish league cup so JJK (jer oni imaju 2 kupa) a liga jos nije pocela kod njih za razliku od spanija, engleska, francuska, njemacka... A sto mi je jos naj draze sada igram i revans meca so BVB u LE gde sam uspeo u prvoj utakmica na gostima da ih dobijem so 2-4 (a uspeo sam da pominem celu fazu kvalifikacija kako i sve ostalo znate kao sto sledi).. I jos imam najboljeg strelca i najboljeg asistenta u evropi a to su moji Voroinen (napadac 13 golova) i Miikka Ilo (AML so 12 asistencija)
      Last edited by stewanoskipp; 31-07-15, 13:13.
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Što sam marnuo regena najbolji skaut mu daje 4.5 zvezdice potencijal , atributi dušu dali za complete forwarda . Morao sam Runija da prodam prokleti bonusi me oterali u minus isplatio sam mu 3 bonusa sve po milion +

        I evo ga manijak odma sam ga stavio u prvi tim žrtvovaću sezonu zbog njega ne žalim mada već se dobro pokazao 2 tekme 2 gola

        Spoiler
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • https://www.reddit.com/r/footballman...rs_of_simming/


          Osvajamo dva SP u narednih 1000 godina, malo li je

          Comment


          • Highest attendance u LS 523 945!!! buahahaha 2979. godine

            Comment


            • Nema zezanja kad Zvezda dolazi u grad

              Comment


              • Most Consistent Club: Burnley (982 PL seasons) (Honorable Mention: Arsenal - 905 PL Seasons)

                Krtola brate vidiš li ti ovo
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Aj da je samo to, ljudi osvojili PL 138 puta, FA Cup 100 puta, 42 LS, 27 EL.. nije ni Dule blesav

                  Comment


                  • Sad sam se naložio da uzmem klub iz druge , treće lige i da batalim ovaj sejv što igram
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • To ja uvek radim.

                      Odigram par sezona sa Celsijem i smorim se, pa uzmem tako te amatere iz Vanarama Conference.
                      Vec sam ti rekao za onaj Old Woodstock, ali to je bio trip da igram sa timom iz 11 lige...

                      Comment


                      • Ja sam ušao četvrtu sezonu i smorio sam se živ . Mada u ovom sejvu gledam cele utakmice tako da malo duže traje . Moram sad iskopati tako neki klub sa istorijom al da je u go*nima do guše .
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                          Ja sam ušao četvrtu sezonu i smorio sam se živ . Mada u ovom sejvu gledam cele utakmice tako da malo duže traje . Moram sad iskopati tako neki klub sa istorijom al da je u go*nima do guše .
                          Cek, gledas ozbiljno celu utakmicu?
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Portsmouth F.C.

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zero View Post
                              Cek, gledas ozbiljno celu utakmicu?
                              Ma da brate tako sam voleo uvek još onih ranijih verzija kada si samo loptice mogao da gledaš Nekako me smori kada gledam samo komentare teško je objasniti.Ovako se naložim vidim ko mi slabo igra itd
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Ti ces kao onaj lik iz Azerbejdzana sto je postao pravi trener.

                                Comment

                                Working...
                                X