Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najzad je proradio moj talenat a ovu igricu
    Na polusezoni sam prvi sa Evertonom uz skor 11-5-3(porazi od Celsija,WBA i LFC)
    Odlicno mi radi tim,Lukaku i Miralas neumoljivi,imam malih pehova sa povredama i to u cetvrtfinalu capital cupa izgubim od svonsija na penale a u tom mecu povrede mi se i miralas i lukaku a Distan u 93.-em minutu donese izjednacenje ali uzalud.Toivonen mi kenja i dzabe sam ga dovodio moram da ga prodam Jay kida kakav je back-up a imam i par odlicnih mladih igraca
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Jedna od najboljih sezona koje sam imao u Bilbau a igram ga u gotovo svakom FM-u.Muniain macka pokidao moram mu dati malo teze treninge da skoce ocene malo i miran sam narednih 5 sezona . Sad samo gledam da sacuvam ekipu posto ponude stizu sa svih strana i molim boga da ne aktiviraju klauzule posto cu zamene tesko naci doduse bacio sam oko na Azpilicuetu sigurno cu sve pare od transfera baciti na njega ili eventualno Alonsa iz Reala ako bude hteo da predje





      Muniain

      Spoiler


      Herrera

      Spoiler
      Last edited by Lord Gangarić; 21-08-14, 01:19.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Vidi ga Munain 29 komada....auuu
        Pazi samo kad mu dajes vise i teze treninge.Mozda pocne da ti se zali,ili jos gore,ako je sklon povredama,pre ce se povrediti.Nije mu los work rate 14.Obicno ti manji,brzi igraci u napadu imaju manji work rate,ali ovo nije lose.
        Herrera je igrac koga covek mora da ima na FM-u.Pravi onaj igrac koji na sredini pravi razliku.Valjala bi samo malo veca stamina,al je odlican inace....
        Granada cetvrta,a Almerio sesta....
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • @ZOLA Ima "agresivnost" i "hrabrost" ali sto kazes dzaba mu to kada mu je koncetracija 12 a pritisak 8. kapiram da je svaka druga tekma crveni
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            @ZOLA Ima "agresivnost" i "hrabrost" ali sto kazes dzaba mu to kada mu je koncetracija 12 a pritisak 8. kapiram da je svaka druga tekma crveni
            Joj,ne volim kad igrac ima veliku agresivnost.Mislim ima to i dobru stranu,ali mi obicno takvi igraci dobijaju cesto zute i crvene.Jos kad mu se nadoveze losa koncetracija...sto ti kazes,crveni svaku 2. tekmu
            Pozitivno je sto ima dobar work rate,a sa njegovim generalno dobrim psihickim atributima,trebalo bi lepo da napreduje na treninzima.Al ja ga opet ne bi kupio....
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ma ja volim kada ima, ali onda mora ili koncetracija ili pritisak da mu budu veliki u suprotnom maltene nemas koristi, pogotovo ako je u pitanju zadnji vezni ili stoper!

              a sto se pomenutog tice, nekako mi na igrici deluje osrednje. gledajuci mu ocene. pustio bih ja njega jedno 2,3 sezone da se razvije kod nekog drugog pa onda pljunuo kintu

              ps: ajde neka neko baci sliku za Benatiu i Humelsa
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Igra li neko LLM?

                Comment


                • Evo sa mog FM-a,negde pred zimski prelazni rok...

                  Spoiler


                  Benatia deluje sasvim solidno.Dobar Marking,Tackling,Anticipation,Bravery.Koncetracija i odluke po 14,sto i nije lose,nece puno gresiti,dobar Balans...po 15 Izdrljivost i Snaga.Jedina losija strana je igra glavom.Mislim nije lose po 14,ali ako mu dodje npr. Krauch,tu je gol neminovan.Ali dobro,to moze da se spreci ako se stavi da odbrambeni sa boljim skakanjem i igrom glavom cuva veceg igraca.E da,pise da moze da se dovede izmedju 13 i 18 miliona jura,sto znaci negde odprilike oko 15,sto i nije mnogo.

                  Spoiler


                  Kod Hummelsa jedina zamerka je sto je spor,ali kapiram da to zamenjuje sa dobrim pozicioniranjem 18,i odlukama 17.Inace su ocene odlicne.

                  @Bogi

                  Meni je los komp.Cim izaberem vise od jedne lige,pocinje da kuje,tako da uglavnom izabiram npr. samo Premier ligu,bez nizih liga...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Prezadovoljan sam FM-om. Prvi put ga igram od kako je izasao (malo kasnim ). Ne sumnjam da ce crashovati kada se najmanje budem nadao, ali ok

                    Comment


                    • Originally posted by Bogi View Post
                      Igra li neko LLM?
                      Играо ја 3-4 сезоне са Честером , увео их у Sky Bet League 2 и ту сам стао. Сморило, а и нисам имао времена толико.

                      Планирам ових дана да кренем опет ако ме не буде мрзело.

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post

                        @Bogi

                        Meni je los komp.Cim izaberem vise od jedne lige,pocinje da kuje,tako da uglavnom izabiram npr. samo Premier ligu,bez nizih liga...
                        Ima vec 6 godina kako sam uzeo ovaj komp. Obicno otvorim 15-20 liga, izaberem najvecu bazu podataka, ona ''procena'' ispunjenja hardverskih zahteva mi padne na pola zvezdice...ali nemam nikakvih problema u igri. Proveri, mozda i mozes da iscedis jos malo.

                        Originally posted by Avramovic View Post
                        Играо ја 3-4 сезоне са Честером , увео их у Sky Bet League 2 и ту сам стао. Сморило, а и нисам имао времена толико.

                        Планирам ових дана да кренем опет ако ме не буде мрзело.
                        Lepo.

                        Ne pamtim kada sam poslednji put igrao sa nekim prvoligasem, ima vec 6-7 godina kako redovno igram LLM. Ne kazem da sam preterano uspesan, ali je meni licno dosta zanimljive da vodim nizeligase. Doduse, zahteva dosta vremena.

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Vidi ga Munain 29 komada....auuu
                          Pazi samo kad mu dajes vise i teze treninge.Mozda pocne da ti se zali,ili jos gore,ako je sklon povredama,pre ce se povrediti.Nije mu los work rate 14.Obicno ti manji,brzi igraci u napadu imaju manji work rate,ali ovo nije lose.
                          Herrera je igrac koga covek mora da ima na FM-u.Pravi onaj igrac koji na sredini pravi razliku.Valjala bi samo malo veca stamina,al je odlican inace....
                          Granada cetvrta,a Almerio sesta....
                          Pojacao sam mu treninge pred kraj sezone i prosto je eksplodirao dao je tipa 5 golova u tri utakmice i zaobisao Mesija koji je vodio u golovima gotovo celu sezonu Sto se tice povreda dobro je uradjen ni u jednom FM-u nisam imao problema sa njim gotovo ceo Bilbao je takav jedino Benat malo kuburi doduse njega stamina vise zeza

                          Inace za Azpilicuetu sam popusio , dobio sam samo 13 miliona za transfere i kontao sam da ce mi 30 biti dovoljno za njega tako da sam prodao Susaetu Junajtedu za 20 miliona i posaljem ponudu od 30m Celsiju i ljudi me ladno odbiju tako da sam ostao i bez Susaete i Azpilicuete
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ja imam FM isti kao Zolin a Gangrenin izgleda mnogo mocnije
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Aaaaaaaaaaaaaaaaa
                              U cetvrtfinalu LS izvucem Barsu i u prvoj utakmici ih nabijem 3-0.
                              U revansu je Barsa vec do poluvremena izjednacila. Maskerano dobija crveni na pocetku drugog i ja se malo otvorim, ali mi ga Messi uvalja u 80. minutu.
                              U 92. minutu jebeni Wickham postize gol koji me vodi u polufinale na megdan sa svemocnim Bajernom.

                              Reus i Aubameyang su zverine. Jedva cekam da raspali Lewa predje u Bajern i da dovedem neku zver od spica

                              Comment


                              • @Bogi Komp sam kupio 2004,i od tad sam dodao samo 1 g rama (sad imam 1.5) i nista vise.Sa obzirom da je star deceniju,dobro i ovo sljaka.Ali cu da probam,cisto mozda me usere...

                                @Bice Gangrena je sigurno dodao skinove.Imas po netu da skines skin da ti pokazuje sve face,ili grbove,ili da promeni boju.Samo skines,i dodas tamo u fm folder...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X