Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Osvojena jos jedna titula,para dosta,prodat Kaludjerovic za 7 i po,doveden Fierro za 11,doveden Jovanovic za dz,Ljuboja za 300 000,opet sam u grupe LS,protiv Ocelula 3:0 i 2:1,protiv Jang Bojsa 2:2 i 2:0
    sigpic

    Comment


    • #62
      Nesto mi se desava sa FM , nikako nmg igrait , prodje mesec-dva , nekad 5 dana nebitno i samo mi sam kao minimize ide , i kad ga otvorim sve crno i samo izadje , kako to da ispravim
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #63
        Dajte nekog beka,levog ili desnog nebitnog,da ima manje od 25 godina i da je bolji(makar malo) od Abatea,Zambrote,Taiwa i Antoninia
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • #64
          Originally posted by Dacha View Post
          Dajte nekog beka,levog ili desnog nebitnog,da ima manje od 25 godina i da je bolji(makar malo) od Abatea,Zambrote,Taiwa i Antoninia
          Santon.
          sigpic

          Comment


          • #65
            Koje uzivanje sa Partizanom i domacim igracima...doveo lekovica,maksimovica,milivojevica,knezevica,poparu ,kezmana,kasalicu,branimira aleksica.

            Prodao Stojekta i Tomica za po 4 miliona.

            Od stranaca mi ostali Medo,Ivanov i Markes koji nabijaju,ali ce otici i oni na leto. Mozda ostane Ivanov

            Stizu Vitas i Mojsov za dz na leto.

            Miko's style

            Comment


            • #66
              Dobar si Ljuba..

              Ozegovic je ubica...nadmasio kod mene Sanogo-a po broju postignutih golova u sezoni.

              Fica Jankovic je nenormalno dobar..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • #67
                I ja sam furao samo ove mlade igrace.Maksimovica,Petkovica iz OFK-e,Filipa Knezevica,Filipa Kostica,Luka Milivojevic i Micko su strasni zadnji vezni tamo 2013.
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Dacha View Post
                  I ja sam furao samo ove mlade igrace.Maksimovica,Petkovica iz OFK-e,Filipa Knezevica,Filipa Kostica,Luka Milivojevic i Micko su strasni zadnji vezni tamo 2013.
                  Planiram da do 2017. forsiram koliko je god moguce domace igrace. Jer tad ulazimo u EU

                  A onda budzet 20ak miliona i dovodjenje bolesnih stranaca

                  Comment


                  • #69
                    Meni je vec posle trece sezone budzet bio 22 miliona

                    Ali mene sve to brzo smori,pa pocinjem nove i odigram par sezona pa opet batalim.Ali kad god uzmem neki veci klub,prvo kupim Leandra Damia-a,covek je zver
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • #70
                      Makar ovde mogu da se izivljavam
                      Spoiler

                      Comment


                      • #71

                        ja sam vise gola primi u dva meca Lige Sampiona nego u svim ostalim mecevima...hhaaha

                        Comment


                        • #72
                          Vojo brate kako se zove taj skin brutalan je
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • #73
                            Zove se Serbian-Fm skin.
                            Code:
                            http://www.serbian-fm.net/serbian-fm-skin-gold-v1-vt4835.htm

                            Edit: Ja sam menjao font, pa ako ti se vise svidja ovaj koji je kod mene, javi mi na PM
                            Last edited by voja92; 04-12-11, 00:02.

                            Comment


                            • #74
                              Kako bese ono da naucim igraca da igra na odredjenoj poziciji?
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • #75
                                Udjes u njegov profil, pa training i tamo ces naci, cini mi se da se opcija zove train new position ili tako nesto.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X