Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miha92 View Post
    pozdrav manageri jel zna neko neki link za skidanje fm 2011 izgubio sam cd i sad mogu samo da blejim u njega ..a igra mi seee
    http://thepiratebay.sx/torrent/59322...ROPER-RELOADED

    Comment


    • brt kako ovo da raspakujem,skinuo mi preko 30 winrar fajlova
      MESSI 10

      Comment


      • Postoji li neki patch na fm 2012 sa novim transferima?
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by chofy88 View Post
          Postoji li neki patch na fm 2012 sa novim transferima?
          Ima upload cu posle
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Skinuo sam summer update sa svim transferima i počeo sam sezonu mada ide baš sporo Po dobrom starom običaju uzeo se Arsenal

            Prva veća vest bila je da je profa u Barsi tako da sam se odma iznervirao

            Spoiler


            Ekipa mi je maltene kompletna stvarno je dobro popunjena tako da sam hteo da dovedem samo jednog štopera i izvukao sam jeftinu varijantu

            Spoiler


            Što se formacije tiče dugo sam razmišljao i odlučio sam da se poslužim Benitezovom dobrom starom sa jakim bunkerom pozadi čak sam i Vermu stavio na beka kako bi dobio na toj čvrstini i kako bi izvukao Bouldov defense training , krila su mi malo sporija ali probaću sa ovom varijantom tehničara ako ne bude išlo menjam ih sledeće sezone.

            Spoiler


            Spoiler
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Vratio se na FM 2008 jeste najjaci ikad nema sta. Valensija ftw!
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Ima upload cu posle
                a dal ce taj update raditi i na fm11
                MESSI 10

                Comment


                • za manje od 2 sata izlazi najbolja fudbalska simulacija na svetu
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • da li cu ja to moci pokrenuti sa 2GB RAM-a

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      da li cu ja to moci pokrenuti sa 2GB RAM-a
                      13 je moglo i sa 1 gb

                      Verovatno ces moci lagano da pokrenes, ako je tacan ovaj podatak za minimalnu zahtevnost

                      Last edited by Lord Aleksoni; 30-10-13, 22:20.

                      Comment


                      • Imam i jace od ovoga

                        Comment


                        • Ma uopste nije toliko zahtevan odavno. Ja imam GB ram a mogao sam da igram 12 a trinaesticu jos nisam probao. Ali cim moze 14 na minimum 1 Gb onda cu moci da igram i to ..

                          Comment


                          • Nadam se nekom normalnom cracku da se ne mucim ko predhodnih godina kad mi je dolazilo da kupim igricu od muke.

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Nadam se nekom normalnom cracku da se ne mucim ko predhodnih godina kad mi je dolazilo da kupim igricu od muke.
                              Ja nema sanse da kupujem igricu. Lepo sacekam da izdje torrent i skinem ko covek.

                              Ne daju mi se pare, kada mogu da je imam dzabe a jeste da poneki put se ceka dosta vremena

                              Comment


                              • jel neko naso neki torrent za skidanje
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X