Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Samo googlaj, garantujem ti da ces naci resenje.
    nisam uspeo da resim skinuo sam i preko drugog linka i opet sve isto...sad, da li je do kreka ili neceg drugog pojma nemam
    sigpic

    Comment


    • Imao sam isti problem, resio sam kad sam ceo Crack folder prekopirao, ne samo .exe file.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Jel' ima neko k'o bi mozda igrao online sa mnom


        edit : I na menadzeru nam je odbrana suplja Prvi mec kvala za LS protiv Ulisesa(gle cuda Jermenci) 3-1 u BG, a u sutevima 36-1, 1 sut=1 gol
        Last edited by Mr.M; 19-07-13, 06:34.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Heartbreak View Post
          skinuo sam igricu, raspakovao, odradio crack i kad hocu da je pokrenem izlazi mi prozorcic sa "A seriours error was encountered and the application wiil close. An error file has been generated in: c/users/documents/sports interactive/Football manager 2013/ crash dumps/v0.0.0.0 dmp"

          HELP
          pa udjes u crash dump i pobrises taj fajl i radi normalno, mada taj save sto si igrao ti je propao s obzirom da je crash dump u pitanju, bar ja mislim, nekad propadne nekad ne... Ili izbrisi celi crash dump folder i radice ti normalno
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Koliko je FM 13' klasa za 12' , dobro sam se zeznuo sto nisam pre krenuo igrati. Prva sezona poceo nezaposlen i odmah me uzme Frajburg i zavrsim 4-ti na kraju mada sam mogao biti i treci. Sad napad na LS, dala mi Benfika Kardoza na pozajmicu
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ево и ја се јављам, да мало оживим ову тему

              Почео сам сејв са Твентеом пре нешто више од месец дана, али када сам почињао нисам се надао да ћу да догурам овако далеко. Успео сам да од Твентеа направим највећи тим на свету за скоро 20 сезона, да претекнем Реал по броју освојених титула у ЛШ, да оборим бројне рекорде... И веровали или не још увек ми није досадило иако сав већ ушо у 4. деценију 21. века. Као награду за све ове титуле, за доминацију у Холандији али и у Европи управа је 7.7.2026. одлучила да ми сагради нови стадион који је носио моје име тј. презиме (ЖИВКОВИЋ ПАРК). Стадион је имао дупло више места (65000) него стари (32000). Најдужи стаж у клубу имали су Тони Ват и голман Давид оспина, Ват је у клубу био скоро 15 година и он је ту од прве сезоне, а ОСпина је ту од 2. сезоне али је и са својих 37. одлично бранио. Оспина је сада тренер за младе голмане у твентеу, а Ват није желео да се бави тренерском каријером. Дуго нисам имао филијалу, можда скоро 10 година и онда сам некако успео да наговорим управу да ми Црвена Звезда буде филијала. Доста сам помого и звезди која је била редован учесник евро купова што у ЛШ што у ЛЕ. И холандска "ередивизија" је пуно напредовала, тренутно је то 6. лига на свету (3 тима директно у ЛШ и 1 кроз квал. и 1 тим директно у ЛЕ а 2 кроз квал.). Ево и пар сличица чисто да потврдим свој успех

              http://imgur.com/a/MA37x

              Comment


              • Je l' postoji link da se skine FM 2013, sa sve pecevi i toJO?
                Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

                Comment


                • Ја сам скинуо фм са печом 13,3,3 али немам линк :/
                  Имам линкове за најновије трансфере ( Најмар - барса, Кавани - ПСЖ, Монако је у 1. лиги, наполи исто фул одрађен...)
                  https://www.facebook.com/FootballMan...yJocar?fref=ts
                  Погледај овде ако тии нешто значи, а линк за скидање фма погледај на http://thepiratebay.sx/

                  Comment


                  • Blagodarim...bicete blagovremeno obavijesteni
                    Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

                    Comment


                    • Svaka cast poacher. Ja nikada verovatno necu moci da izguram toliki broj godina u FM-u. Evo i zasto:
                      Spoiler


                      Dok tebi treba oko 6 dana provedenih u igri za 17 sezona, meni su trebala vise od 10 za 6 sezona. Znao sam da se previse bavim detaljima, ali nisam znao da sam toliko "sporiji".. Npr. ti retko ides na konferencije za stampu, dok ja idem na svaku. Ne mogu drugacije..

                      Comment


                      • Конференције и те зајебанције увек прескачем, никад ме то није привлачило, а задњих неколико сезона сам доста времена проводио на одмору тј. прескакао утакмице јер ми није занимљиво да гледам како стављам 7-8 комада Ден Бошу и тако тим екипицама
                        И ја сумњам да ћу поново имати овако јак сејв, мада ко зна можда се нешто поново отвори па надмашим ово што сам до сад радио.

                        Comment


                        • Ljudi moze pomoc.Instalirao sam footbal manager 2013 i kad pustim igru ono mi se pojavi This application has failed to start because d3x9 41dll was not found.Re -installing the aplication may fix this problem.I ne mogu da pokrenem igru.Ako neko zna u cemu je problem i kako da ga resim.Unapred hvala

                          Comment


                          • Ljudi moze pomoc.Instalirao sam footbal manager 2013 i kad pustim igru ono mi se pojavi This application has failed to start because d3x9 41dll was not found.Re -installing the aplication may fix this problem.I ne mogu da pokrenem igru.Ako neko zna u cemu je problem i kako da ga resim.Unapred hvala

                            Comment


                            • Па скини са нета тај d3x9 41dll, чини ми се да може тако да се реши проблем

                              Comment


                              • pozdrav manageri jel zna neko neki link za skidanje fm 2011 izgubio sam cd i sad mogu samo da blejim u njega ..a igra mi seee
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X