Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poceo sam sa Zvezdon na 12-ci , i u prvoj sezoni izborena Liga Evrope
    Koliko je ova igrica nerealna , govori i to da Srbija ima 4 predstavnika u Ligi Evrope . Uz Zvezdu tu je i Partizan koji nije uspeo u Playof rundi da izbori Ligu Sampiona , a sto je najsmesnije istu su izborili kroz kvalifikacije Vojvodina i Rad .

    Comment


    • Ja u 13.,a imam original kupio preko foruma jednog,pola-pola sa drugom,na polusezoni 13 pobeda 2 X u JSL sa Zvezdom.
      Kasalica kida,Lazovic i Vesovic na krilima dominiraju,Partizan 6. tek,i bezim im 16 bodova

      Lagano se osvaja titula,kup polufinale,a na glup nacin ispadnem u kval. za LE od Viktorie Plzen,kuci 0:0,a omasio penal,tamo 2:1 za njih...Smor

      Comment


      • Moze neko link za skidanje da mi da?
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Vec par meseci uopste nisam u toku oko fm-a....jel ima fm 2013 da se skine sa neta, a da moze da se igra?? Mislim na verziju pirata sa kariba

          Ako neko zna neka mi posalje pp bio bih mu zahvalan.

          Comment


          • Dobro bre čitate li vi prethodne strane ?

            Vidim sad da ima i neka Skidrow verzija, mada smo mi svi skidali CPY verziju koja radi bez problema (sem kod Ljube, doduše Komodore je u pitanju)

            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Hvala brt ;) Dakle kod tebe ta cpy verzia radi bas bez ikakvih problema?? Au sto to nerealno zvuci nista dok se sam ne uverim

              Comment


              • Ma da. Pa pazi, dugo vremena je prošlo od kada je izašao FM13 a nije bilo kraka. Igra, sada funkcionala za nas pirate dolazi sa poslednjim 13.3 pečom, tako da je sve ispeglano. Ma radiće bez problema. Kod mene radi na 4 godine starom lapu, tako da ono..
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Nisma hteo u inat da uzmem original i isplatilo se....nesalomivi su odneli pobedu
                  Da nije ubacena ona funkcija sportskog direktora i da nisu promenili treninge i dalje bi igrao 12-cu, a samo zbog tih novina sam jedva cekao za zaigram 13-cu...

                  Comment


                  • Skinuo instalirao ali ne mogu da udjem u igricu...kliknem na ikonicu i nista se ne desava ali bas nista...u cemu je problem??? Treba li nesto na kompu da podesim???

                    Comment


                    • Originally posted by fudbalinho View Post
                      Skinuo instalirao ali ne mogu da udjem u igricu...kliknem na ikonicu i nista se ne desava ali bas nista...u cemu je problem??? Treba li nesto na kompu da podesim???
                      Krekuj.
                      Treba kad krekujes da ceo folder prebacis, ne samo fm13.exe.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Nema foldera....kad idem na bourn image (sa onim programom za to) odmah mi izadje samo instalacija a nigde nema tih foldera..

                        edit: snasao sam se..

                        Comment


                        • Jel postoji football manager editor za 13.3.3 verziju ili mogu da skinem ovaj i da mi radi na verziji 13.3.3:

                          ???
                          Ovaj je izasao jos u novembru 2012-e pa mi zato smunjiv......

                          Comment




                          • Comment


                            • skinuo sam igricu, raspakovao, odradio crack i kad hocu da je pokrenem izlazi mi prozorcic sa "A seriours error was encountered and the application wiil close. An error file has been generated in: c/users/documents/sports interactive/Football manager 2013/ crash dumps/v0.0.0.0 dmp"

                              HELP
                              sigpic

                              Comment


                              • Samo googlaj, garantujem ti da ces naci resenje.

                                Comment

                                Working...
                                X