Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Kakav domaci ?
    Spoiler

    Comment


    • #47
      Koja ti to nesreca uze dva boda?
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • #48
        Partizan, igrao sam sa drugim timom, prvi tim mi je trebao odmoran za Barsu
        P.S Primljeni i dati golovi

        Comment


        • #49
          Svaka cast ;)
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • #50
            Dajte neki facepack ako može torrent
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • #51
              16 utakmica sa CZV 14 pobjeda i 2 remija.Izbacio me Sporting u LE,1:1 tamo,0:2 na Marakani.Doveo Mahdavikiju,De la Kruza,Maksa,Akabuezea igraju fenomenalno
              sigpic

              Comment


              • #52
                Kakvi igraci mogu da se dovedu za dz,Borja vracen,a doveden Chima koji u svakoj utakmici da go!
                Jankovic je ubica,Lazovic isto
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Danilo Avellar levi bek za 500k ubica,kao i Faye cini mi se iz Sententjena za 1 milion,daje na svakoj utakmici u ligi po 2 gola lagano.Chima je isto strasan,i njega sam doveo,samo sto mi ne igra prvu odmah.Vesovicu cena porasla na 6 miliona,dok Micko stagnira
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • #54
                    27 pobjeda i 3 remija,remiji kuci protiv Slobode,Hajduka i Rada.Prodao sam sve starije od 28,doveo brdo nekih mladih Ceha i u prvi tim ubacio dosta mladih igraca iz U19.Samo ce mi Max otici jer ga oce Leverkuzen,a najjaci desni bek.Vratio mi se Tosic,nemam platu za jos jednu pozajmicu Cosicu a nenormalno je dobar,Pantelica sam uzeo kao drugog napadaca jer je bio slobodan,a isplatice se dobro vjerujem.Lazovic mi je sad bolje desno krilo od Mahdavikije,on je najvise napredovao.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Vladan View Post
                      27 pobjeda i 3 remija,remiji kuci protiv Slobode,Hajduka i Rada.Prodao sam sve starije od 28,doveo brdo nekih mladih Ceha i u prvi tim ubacio dosta mladih igraca iz U19.Samo ce mi Max otici jer ga oce Leverkuzen,a najjaci desni bek.Vratio mi se Tosic,nemam platu za jos jednu pozajmicu Cosicu a nenormalno je dobar,Pantelica sam uzeo kao drugog napadaca jer je bio slobodan,a isplatice se dobro vjerujem.Lazovic mi je sad bolje desno krilo od Mahdavikije,on je najvise napredovao.
                      Otkud ti znas za Max-a kurvo?
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #56
                        Sve znam,nema tima bez mladih Brazilaca,ali Max je stvarno ubica.Uspio sam da ga zadrzim ipak nekako
                        Plasirao se u grupe,prvo sam pobijedio Domzale 3:0 i 1:0,onda sam izgubio kuci od Leha 1:2 ali sam ga dobio tamo 3:1,a u 4. kolu Dimano.U Zagrebu sam dobio 3:1 na Marakani 3:0.Posto nemam para za transfere valjda ce mi sad nesto dati za ulazak u LS.Milan,Arsenal i Panatinaikos su mi u grupi,tu jedino neko 3. mjesto da trazim ali i ovo je dovoljno.Prodat Cadu,Dimitrijevic,Kovacevic,Mezenga i Borja vraceni,dovedem Pantelic,neki mladi Brazilac za sredinu,na lijevom beku neki mladi Ceh i sve sto vrijedi iz U19 je u prvi tim.Igram 4-1-2-2-1 sa 2 krila i bez AMCa ali zato mi Filip igra MCa sa Evandrom.Adi je isto ubica,a bice i Mijailovic kao i Jeremic!Doveo sam i Bajalicu posto nije imao klub,sad cu ga taman prodati
                        Causic mi jue dobar kao i neki Ceh Novak i njih cu isforsirati,doveo sam i dva mlada golmana koji imaju veliki potencijal ali su na pozajmicu ovu godinu,vjerovatno i sledecu.U ligi odigrana samo 2 kola i sa drugim timom obje pobjede,4:0 gol razlika.Prosle godine primio 11 golova u ligi.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Vladan View Post
                          Sve znam,nema tima bez mladih Brazilaca,ali Max je stvarno ubica.Uspio sam da ga zadrzim ipak nekako
                          Plasirao se u grupe,prvo sam pobijedio Domzale 3:0 i 1:0,onda sam izgubio kuci od Leha 1:2 ali sam ga dobio tamo 3:1,a u 4. kolu Dimano.U Zagrebu sam dobio 3:1 na Marakani 3:0.Posto nemam para za transfere valjda ce mi sad nesto dati za ulazak u LS.Milan,Arsenal i Panatinaikos su mi u grupi,tu jedino neko 3. mjesto da trazim ali i ovo je dovoljno.Prodat Cadu,Dimitrijevic,Kovacevic,Mezenga i Borja vraceni,dovedem Pantelic,neki mladi Brazilac za sredinu,na lijevom beku neki mladi Ceh i sve sto vrijedi iz U19 je u prvi tim.Igram 4-1-2-2-1 sa 2 krila i bez AMCa ali zato mi Filip igra MCa sa Evandrom.Adi je isto ubica,a bice i Mijailovic kao i Jeremic!Doveo sam i Bajalicu posto nije imao klub,sad cu ga taman prodati
                          Causic mi jue dobar kao i neki Ceh Novak i njih cu isforsirati,doveo sam i dva mlada golmana koji imaju veliki potencijal ali su na pozajmicu ovu godinu,vjerovatno i sledecu.U ligi odigrana samo 2 kola i sa drugim timom obje pobjede,4:0 gol razlika.Prosle godine primio 11 golova u ligi.
                          Miko's style

                          Comment


                          • #58
                            Mikin style je jedinsten i nemoguće ga je kopirati
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • #59
                              Nego koga god da vodite, dovedite Carlosa Fierra, strasan napadac

                              Comment


                              • #60
                                Ars-Czv 2:2,Czv-Pan 2:0,Mil-Czv 3:0,Czv-Mil 3:3,Czv-Ars 2:1,Pan-Czv 0:0. 9 bodova,Milan 13,a Arsenal 10,Panatinaikos 1,nisam ga mogao dobit u gostima iako sam imao masu sansi.U lizi mi slabo ide,mora drugi tim da mi igra pa je Rad prvi sa 2 boda vise na polusezoni
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X