Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Sto bih ti ja zamerio
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #32
      Originally posted by Miko View Post
      Sto bih ti ja zamerio
      Ma salim se ja malo Inace,slobodno nastavi da pises o svojim poduhvatima. Na nasem najpoznatijem/jedinom FM sajtu (ne smem ga imenovati) postoji tema gde ljudi pisu male romane o svojoj karijeri,postavljaju slike i svi se zajedno raduju uspesima

      Aj uzdravlje,mora nesto i da se jede

      Comment


      • #33
        aaaaa ja zaboravio za onaj sajt , odoh malo na forum tamo
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #34
          Gledaj Pizona ni ovdje nema veze.4 od Velsa,e moj Zonpi
          sigpic

          Comment


          • #35
            Je li vam se ikako desavalo da vam drugi klubovi ponude ugovor , meni evo nudi Dinamo Bukurest ja odbio , pa mi ponudio Spartak Moskva pa sam odbio i sad Zenit ali i to sam odbio jer sam u sred sezone ;) Mozda na kraju sezone i napustim Partizan
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #36
              Uvek mi jaci klubovi nude,ali ja nikad nisam prihvatio. Ipak u klubu sa kojim sam zapoceo pravim velike stvari Imam uvek gomilu velikih talenata u mladjim kategorijama,uvek mlad prvi tim i nikad nije dosadno. Jedino sto po nekad vodim neku repku uz tim,mada i to smara

              Comment


              • #37
                Jel igrao neko sa Milanom????Jel nude neke normalne pare ako osvojis ligu na kraju prve sezone???Ovo je beda,morao sam Robinja da prodam da bih imao da dovedem nesto
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • #38
                  Zbog Teleta ne mogu ni 4 izmene da nakupim, jebem li mu...
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #39
                    Samo se strpi...tako je bilo u proslom FM-u...onda ce Srbija oko 2015,16,17 da udje u EU i mocices stranaca sa evropskim pasosem koliko god zelis

                    Comment


                    • #40
                      2016. godine. Inace ja prihvatam ugovore od jacih klubova jedino kad krenem karijeru, sa 10-15 liga

                      Comment


                      • #41
                        Igram 4.Kolo kvalifikacija za ligu evrope sa hapoelom tel avi.
                        Last edited by MLADOSTLE; 13-11-11, 20:49.
                        FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                        Comment


                        • #42
                          Ovo je vec velika nesreca
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • #43
                            Pa nisi ni ti imao neke 100% sanse

                            Comment


                            • #44
                              Kao ja sa Zvezdom danas, igram LS protiv Olympiakos-a i 24 suta, 10 na okvir gola, oni cela 2 suta za ceo mec i izgubim 1:0.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • #45
                                A da me vidi Rooobi Evo domaci xD

                                Untitled.jpg
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X