Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da ne otvaram temu , je li neko ikada igrao LMA Manager , ja batalio xbox , krenuo na ps2 lma 2007 , najjaca igrica ikada , steta sto se prekinula praviti , uzeo sam Borusiju , ima da rasturam
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Igrao ja nekad davno, najbolji manager je bio na PS i PS2. Ali nije to ni blizu pravog managera
      sigpic

      Comment


      • Gde nije ... Meni dosta jako ... Mnogo bolje od FM-a ;)
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Imam jos 5 kola da zavrsim sezonu.6 sam , score 16-1-12 ... Taktika me unistila , krenuo sam sa 1-0-4 pa sam imao 7-1-10 pa sam nanizao 7 pobeda i igrao sam odlicno , dosao 5 bodova iza 3. Werdera ali nije se moglo ,11 sam bio nakon prvog dela sezone. Doveo sam Artetu i Forlana. Valdez ubija , Frei isto odlican Valjda cu izboriti Evropu a sledece godine pravac titula ... Tim mi je :

          Vajdenfeler-Worns-Mecelder-Kehl-Dede Pienaar-Arteta-Kringe Forlan-Frei-Valdez
          Klupa : Meier-P.Degen-Ricken-Sahin-Smolarek

          Budzet 22 milke a igraci su dosta jeftini , sa vecinom sam ugovor produzio sem sa Smolarekom , 4-3-3 formacija ubija ...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ovo je najpopularnija fudbalska menadzerska online igrica. Igraci su pravi (Messi,CR,Lazovic,Stankovic,Pletikosa,etc) Ima svih Ne moze se uzeti bilo koji tim,ali moze se lako kupovati. Npr ja sam u Malagu doveo Aduriza,Domingeza,Kolarova,a u Fulam je moj prethodnik doveo Bekama,a ja danas Forlana. Ako je ko zainteresovan mislim da mozemo napraviti i SK ligu.Evo linka.
            http://sr-rs.soccermanager.com/

            http://www.sportklub.info/forum/thre...966#post784966
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • ae napravite sportklub ligu , ja sam zaineresovan

              Comment


              • Gde da ubacim BiH ligu , skinuo sam je ali nzm gde da ubacim
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Jel zna neko da li se pojavio neki apdejt sa najnovijim transferima?

                  Comment


                  • Jel igra neko sa Bilbaom,postoji li neka sansa da se dovede neki stranac?
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Odgovorio je neko na to da ne moze pre nekoliko stranica cini mi se
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • A to sam bio ja ......
                        Tako sam cuo,sad mi treba proverena informacija
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Jesam tutuban,aj nek mi neko tacno nalepi link gde se skida ovaj menadzer,pliz.

                          Comment


                          • Originally posted by Drogba View Post
                            Jesam tutuban,aj nek mi neko tacno nalepi link gde se skida ovaj menadzer,pliz.
                            http://thepiratebay.se/torrent/73860...l_Manager_2012
                            sigpic

                            Comment


                            • Fala buraz,al boga pitaj dal cu znati

                              Comment


                              • Dajte neku taktiku. Igram osmicu naravno.
                                Znaci probao sam sve zivo i nema sanse dobiti mec, jedva sam Wigan dobio.
                                Probao sam i 4-2-3-1 i klasicno 4-4-2 i nema sanse probiti.
                                Igram sa Evertonom. Doveo Lukakua i Hazarda u timu jos Arteta, Felaini, Cahil, Osman, Rodvel a los sam ko tuki.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X