Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li igrao nekoi sa Bilbaom, mogu li da se dovode stranci?
    sigpic

    Comment


    • Mislim da ne mogu,ali se u toku igrice pojavljuje valjda da moze.Odlican je to izazov za nekog ko se izivljavao vec sa ovim najvecim timovima i kojima je dosadno
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Ako mogu ne bi pocinjao sa njima, ovako ozbiljno razmisljam. Mada mi se po glavi vrti i neka ideja da krenem iz druge srpske ili neke druge iz Juzne/Srednje Amerike, sa Zvezdom igram masu i sve sam zivo osvojio toliko puta, imam masu para i bas mi je dosadilo
        sigpic

        Comment


        • Jeste super,svi se zivi sad popalili na Atletik , imas Ljorentea,Muniaina,Aurtenecea,martineza i da ne nabrajam sad,i izazov ti je sto ne mozes da kupujes koga hoces nego moras da unapredjujes svoje.Ja da odigram sa Celzijem jos sezonu-dve pa napustam klub,kao Murinjo
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Je li igrao neko juznoafricku, kinesku, kolumbijsku ligu?
            sigpic

            Comment


            • Dal je moguce da niko u timu nema Nainggolan-a?

              Comment


              • Uzeo mi ga Liverpul,jos u drugoj sezoni,inace Radja mi je jedan od omiljenih

                EDIT: jos jedno pitanje kakav je felipe Anderson,jel moze da se razvije u nekog igraca svetske klase ili ne?
                Last edited by Dacha; 03-05-12, 02:39.
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Originally posted by voja92 View Post
                  Dal je moguce da niko u timu nema Nainggolan-a?
                  Imao sam ga ja u Udinezeu i bio mi zamenik kapitena
                  Inace krecem kasnije ispocetka , posto je vise dojadilo , dosao sam do 2021 godine i spao sam na to da treniram Hajduk Kulu ciji najskuplji igrac vredi 350K ...Osvojena LS sa Celzijem , Seria A sa Udinezeom ,5 mesto sa Sosijedadom (preuzet na 18.) , QF LS sa Dinamo Kjevom i 2 mesto u ligi i ponovo se nemam gde zaposliti i niko me nece , krenucu sa Partizanom lagano , dosasdilo mi da krecem nezaposlen ... Ima neko predloge za mlade igrace sem Yaye Sanoga iako mi je on preskup msm , doduse pokusacu naci Odion Ighala, on mi je u Udinama bio najjaci igrac , jedan od boljih na igrici
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Pa Fiero,Niang,Verati
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Poceo sam sa Donjim Sremom, pa da vidimo kako ce ici
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Je li igrao nekoi sa Bilbaom, mogu li da se dovode stranci?
                        Ne mogu mada imas solidnu ekipu moze posle druge sezone da se uzme liga , regeni su prejaki gotovo svake godine imas jednog wonderkida u ekipi
                        Samo treba forsirati malog Muniaina kao poachera u zivotinju se razvija posle druge,trece sezone
                        Last edited by Lord Gangarić; 03-05-12, 14:15.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Gangrena koji ti je ono skin sa krugom ??
                          Nego solidna polu-sezona sa Partizanom ... u Srbiji sam 1. , 6 bodova ispred Vojvodine , usao u LS , ispao kao 4 ;) , uzeo 3 boda tj jedna pobeda kuci protiv Dinama Kjeva 1-0 a protiv Olimpijakosa kuci u sutevima 20-6 za mene , 0-1 za njih Jos je Arsenal bio u grupi ;) Produzio sam odmah Aksentijevicu,Lazaru,Ninkovicu,Scepovicu i jos nekima ugovor do 17'
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Gangrena koji ti je ono skin sa krugom ??
                            Nego solidna polu-sezona sa Partizanom ... u Srbiji sam 1. , 6 bodova ispred Vojvodine , usao u LS , ispao kao 4 ;) , uzeo 3 boda tj jedna pobeda kuci protiv Dinama Kjeva 1-0 a protiv Olimpijakosa kuci u sutevima 20-6 za mene , 0-1 za njih Jos je Arsenal bio u grupi ;) Produzio sam odmah Aksentijevicu,Lazaru,Ninkovicu,Scepovicu i jos nekima ugovor do 17'
                            Originally posted by Gangrena View Post
                            Poslao ;)
                            Ako jos nekog zanima skin je QPZ Beam 4.1 ima ga i na FM Base
                            Dva posta iznad SS-a -.-
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Treba mi jedan savet.Da li prodati Felainija za 50 miliona u trenutku kada ima 27 godina.Jedini je zadnji vezni u timu,vazan igrac a igram takvu formaciju gde mi je zadnji vezni neophodan.
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Da, uzmi Krhina za 5 onda
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X