Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko znam online ne može da se igra sa piratom. A i online ligu igrati sa više prijatelja je previše dosadno i sporo.
    sigpic
    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

    Comment


    • Ima li neko ovde instaliran FM 16, 17 ili 18?
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Mozda 18, nisam siguran.
        Sta je, FM19 ti se ne dopada
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Mozda 18, nisam siguran.
          Sta je, FM19 ti se ne dopada
          Meni se ni malo ne dopada . Prvo me nervira trening koji su potpuno promenili i uslozili, a nesto nemam ni volje ni vremena da se bavim proucavanju istog, a nije mi ni ta draz da prepustim treninge asistentu. A drugo je taktika jer ja kako god namestim taktiku sa velikim posedom, meni se napadi zavrsavaju sa sutiranjem izvan ili na ivici sesnaesterca. Tako da sam ga lepo obrisao do nekog boljeg izdanja

          Comment


          • Originally posted by Princoni. View Post
            Meni se ni malo ne dopada . Prvo me nervira trening koji su potpuno promenili i uslozili, a nesto nemam ni volje ni vremena da se bavim proucavanju istog, a nije mi ni ta draz da prepustim treninge asistentu. A drugo je taktika jer ja kako god namestim taktiku sa velikim posedom, meni se napadi zavrsavaju sa sutiranjem izvan ili na ivici sesnaesterca. Tako da sam ga lepo obrisao do nekog boljeg izdanja
            Ja sam ga takodje prestao igrati. Pre svega zato sto nisam bio zadovoljan svojim taktickim resenjima jer nisam uspeo da izadjem na kraj sa AI koja bi me uvek citala bez obzira sta i kako igrao.
            35-2 u sutevima i lagano me rutiniraju sa 2-0.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Ja sam ga takodje prestao igrati. Pre svega zato sto nisam bio zadovoljan svojim taktickim resenjima jer nisam uspeo da izadjem na kraj sa AI koja bi me uvek citala bez obzira sta i kako igrao.
              35-2 u sutevima i lagano me rutiniraju sa 2-0.
              I ja sam uvek imao dosta suteva jer moji slepci sutiraju cim se priblize sesnaestercu, ali golova zato malo.Mozda se vratim na neku stariju verziju jer od ove nema radosti.

              Comment


              • Pikajte ljudi osmicu, ima pec za ovu sezonu,milina jedna..sve odradjeno,jedino sto se ne krece od ove godine nego 2007.ali zato sve ostalo sredjeno, godine, ocene, lige..
                MESSI 10

                Comment


                • Uzeo malo da igram po ovom kišnom vremenu, pa krenuo sa Turcima, uzeo Bursu i za sada nije loše. 9 kola, 1 poraz 3 nerešena, i 5 pobeda.

                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Novi fm kida. Uzeo ga drugar pa igram preko njegovog steama

                    Sa Partizanom u prvoj sezoni isti broj bodova ko Zvezda al sam ih drao u derbijima i osvojio titulu.

                    U drugoj sezoni sada usao u LS. Prosao nekako Salzburg sa sve Halandom... Haos kolko me usralo.

                    Gegenpress je OP. Igra je slozena i detaljna. Ja sam odusevljen, zbogom Fifo za ceo zivot

                    Comment


                    • Šta da radim sada, ne mogu dalje.



                      Trebao sam mu ponuditi novi ugovor i mislio sam da trebam ja da mu ponudim i izašlo mi je obaveštenje da trebam da mu poudim i on automatski produžio i ja ne gledam u poruke nego kliknem offer new contract i ima ono da izadjem iz pregovora pošto nije zainteresovan da produži pošto je već produžio ali stoji mi ovo i ne mogu dalje..

                      edit: samo sam učitao ponovo save i proradilo je..
                      Last edited by Lord Aleksoni; 15-09-20, 12:06.

                      Comment


                      • Miloje stil

                        Ne verujem da samo ovo izvukao, napadali su i napadali ali Borjan sve branio. Grupa teško u pm Čelzi, Inter i Real..

                        Spoiler

                        Comment


                        • Besplatan FM 2020 na Epic Games.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Umro je Maksim Cigalko.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment

                            Working...
                            X