Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auu mogao bi se neki sejv pokrenuti sa uspavanim ekipama iz engleske, dobru si mi ideju dao.. Ima li preporuke za ekipu?

    Comment


    • Probaj Luton

      Comment


      • Originally posted by labe View Post
        Koje packove koristite za dresove, face i grbove? Ajde govorite dok me nije prosla volja da to ubacim
        Otidji na fmscout i proberi sta hoces.

        Comment


        • Ja se odlucio za Noric. Pocinjem u nedelju, danas samo malo cackao oko dogovora sa pomocnikom i ocajnom atmosferom u svlacionici
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Evo probrao sam nesto na fmscout. Dosadilo mi je vise da igram bez grbova i faca ako vec ne moram.. Dresovi manje vise, ali eto i njih cu da odradim usput

            Probacu sa Lutonom, tj vidjecu s kakvim rosterom raspolazu. Rating igraca mi i nije nesto bitan, volim kad u startu imam 80% igraca sto se uklapaju u taktiku koju igram, pogotovo ako igram sa tako nekom ekipom koja i nema neki budget da popuni rupe

            Comment


            • Instalirao sam face i grbove, ali imam problem. Kada sam sve instalirao i otisao da pocnem karijeru ucitalo se sve bez problema i izasao sam iz igre i sada kada sam htio opet da udjem samo me izbaci iz igre kada hocu da pocnem karijeru.
              Uradio sam sve kako treba i one stvari u postavkama pa sta mislite da moze biti? Ima li nesto sto se treba uraditi svaki put kad se udje u igru ili?

              Comment


              • Originally posted by labe View Post
                Instalirao sam face i grbove, ali imam problem. Kada sam sve instalirao i otisao da pocnem karijeru ucitalo se sve bez problema i izasao sam iz igre i sada kada sam htio opet da udjem samo me izbaci iz igre kada hocu da pocnem karijeru.
                Uradio sam sve kako treba i one stvari u postavkama pa sta mislite da moze biti? Ima li nesto sto se treba uraditi svaki put kad se udje u igru ili?
                I meni se tako ponekad desi, ali opet udjem u igru, pa ako izbaci, opet udjem, i onda obično iz trećeg puta učita sve. Ali retko se dešava, ne bi trebalo uvek.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Ma najgore sto sam maloprije uspio pokrenuti sejv i otvorim profil nekog igraca i izbaci me..
                  Probacu jos koji put pa ako se bude cesto desavalo obrisacu jbg.

                  Comment


                  • To je nešto do tvog kompa pretpostavljam, kod mene je sve u redu.. Inače ja koristim za face https://www.fmscout.com/a-scope-face...pack-2019.html i za logoe https://www.fmscout.com/a-standard-l...pack-2019.html

                    Comment


                    • Upravo i ja to koristim isto. Ma do kompa je, nije mi nesto jak komp pa je do toga 100%.

                      Comment


                      • Imam jedno pitanje ..

                        Na ovu verziju od fitgirl ,jer ovo neka zajebancija pa stane na 74.2% instalacija ,i ne mrda vec 20 minuta ?

                        Comment


                        • Piše ti da ne paničiš

                          U zavisnosti od tvog kompjutera i toga da li si čekirao onaj limit za RAM pre početka instalacije, može to da ti potraje i oko 1h sigurno

                          Comment


                          • Hvala na odgovoru

                            Komp je skoro pa nov ,sad u januaru ,slavi prvi rodjendan

                            Opa ,evo ga 89% .. Polako ali sigurno se penjemo ..
                            Mozda se tako popne i United na tabeli kad dodje neki normalan trener

                            Comment


                            • Pise ti lepo da ce neko vreme stati na tom nekom procentu, strpi se i bice instalirano..

                              Comment


                              • Pozz svima...treba mi pomoc i savet...nikad nisam igrao online fm manager...sa jos dva druga bih igrao,pa me zanima kako da kreiramo online igru...imamo piratsku verziju igre, football manager 2019-fckdrm....ja sam igrao i testirao i offline radi sve ok...
                                da li je neko igrao ovu verziju online...kako to sve podesiti??? izabrali bi tri tima u istoj ligi,iimali zajednicki save,a svako bi,naravno, igrao od svoje kuce...hvala unapred ...

                                Comment

                                Working...
                                X