Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Baka View Post
    Desava li vam se da vas random izbaci iz igre... Vec treci put da mi se desava... Deprimirah se sad. Borba za spas sa Rajom i u tri utakmice uzimam 7 bodova plus 7:1 dobijam trecu utakmicu sto bi bio nerealan boost za ekipu i taman rekoh bolje da sejvujem sad i trt izbaci me.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk
    Meni je na početku izbacilo na ovoj FCKDRM verziji, tako da sam odmah skinuo FitGirl. Imaš na sajtu "njenom". On šljaka bez problema.

    Originally posted by labe View Post
    @Gokara

    Evo skrinovi od igraca, jbga za taj editor prvi put cujem, tako da ti ne znam naci taj PA. I nemoj zamjeriti ako sam fulio nekoga, oko 2,3 igraca nisam bio siguran pa sam onako "na blef" otvorio i slikao, mada mislim da nisam pogrijesio

    https://imgur.com/a/SvPgFsy
    Editor nisu krekovali, tako da svakako ne bi ni mogao da dođeš do tih podataka.

    Comment


    • Originally posted by labe View Post
      @Gokara

      Evo skrinovi od igraca, jbga za taj editor prvi put cujem, tako da ti ne znam naci taj PA. I nemoj zamjeriti ako sam fulio nekoga, oko 2,3 igraca nisam bio siguran pa sam onako "na blef" otvorio i slikao, mada mislim da nisam pogrijesio

      https://imgur.com/a/SvPgFsy
      Hvala [emoji3]

      Samo ne znam šta znače oni atributi recimo 12-16?

      Zar ne treba da bude samo jedan broj koji vremenom raste ili opada?

      Comment


      • To ti je karakteristicno za mlade igrace. Dakle, u zavisnoti njegovog razvoja zavisi hoce li recimo imati 16 ili samo 13.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • link za fm19 koj siugrno radi i krak? hvala menageri
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Meni za sad super radi ovaj Gokarin link mada vidis i sam da nekima crasha.. Probaj naci ovu verziju sto je p4p1 spomenuo..

            Comment


            • Mozda i najbolji manager koji sam igrao do sada bar sto se tice takticke strane i treninga.
              Trening su bruka odradili, bukvalno ti ekipa zavisi od toga i moze da prikaze samo onoliko koliko radis na treningu.

              Ja sam uzeo Bournemouth, za sada samo prijateljske igrao, sutra cu imati vremena pa mozda odigram i koju ligasku.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Ja jer imam starij pc i sam skeptik dali ce raditi, jer dugo sam igrao fm12 sada sam presao na fm16 i vidim da i za fm 19 su slicne specifikacije pa jedva cekam da probam... samo malo me zabrinjava taj problem sto vidim kod neko so windows7 64bit/32bit
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Meni je na početku izbacilo na ovoj FCKDRM verziji, tako da sam odmah skinuo FitGirl. Imaš na sajtu "njenom". On šljaka bez problema.



                  Editor nisu krekovali, tako da svakako ne bi ni mogao da dođeš do tih podataka.
                  izvini a jel mozes mi reci kako da skinem od ovo fitgirl? i kako da instaliram?
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Originally posted by stewanoskipp View Post
                    izvini a jel mozes mi reci kako da skinem od ovo fitgirl? i kako da instaliram?
                    Link. Instalacija najobičnija, samo pokreneš setup.exe fajl.

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Link. Instalacija najobičnija, samo pokreneš setup.exe fajl.
                      pa skinuo sam i kad napravi check 6/6 krenem na setup i nece... javlja mi problem "failed to start cls-magicl_x86.exe" i jos nesto dodadtno da je nesto korumpirano... bla bla i nista
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Ne znam, ja bih ponovio postupak uz preporuku da se držiš ovih koraka

                        http://fitgirl-repacks.site/repacks-troubleshooting/

                        Comment


                        • Meni konacno radi neki fm . Od fm 16 mi se javljao problem sto drugi klubovi nisu kupovali igrace, sad konacno kupuju, ne nesto mnogo, ali valjda je to normalno za prvi prelazni rok. Jos da sada imam slobodnog vremena kao ranije

                          Comment


                          • Da li postoji neka database stranica za FM? Moze i od prosle verzije.. Ono gdje mogu da vidim igrace, njihove ocjene, cijene, pozicije koje im najbolje stoje i tako to.. Nesto sto bi mi skratilo vrijeme da cekam skaute ukratko

                            Znam da ima za fifu takvih stranica i koristio sam ih, ali ima li za fm?

                            Comment


                            • https://www.fmscout.com/

                              Pretpostavljam da ovde možeš naći sve što te zanima

                              Comment


                              • Vec sam ispizdeo, to je taj dobri stari manager
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X