Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fmscout.com

    videces tamo u fm16 downloads transfers by pro, najjaci je lik.

    Comment


    • http://sportsport.ba/magazin/igrao-f...-titulu/206129
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Meni je rekord bio negde oko 2030. godine, FM05 bez konkurencije najjaci.

        Freddy Guarin,Naldo,Freidhem Holm,Fred,Kim Kalstrom,Razvan Rat,Sneijder,Van der Vaart itd... I eto ekipe za minimum narednih 10 sezona. Guarin legenda tog FM, koji god klub da preuzmes, a on dodje.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Kakav zaludjenik jbt.
          Ja sam na ovom fm 16 najvise pet sezona povezao sa Monakom. Verovatno bi i dalje nastavio jer sam sastavio bas gotivnu ekipu, ali me smaralo to sto nisam imao nikakvu konkurenciju u ligi jer je onaj Blan utopista i u igrici

          Comment


          • Ja igram uglavnom dok regeni ne preuzmu primat, jer nema mi smisla igrati ako ne poznajem 90 posto igraca u igrici.

            U prosjeku uglavnom odigram 4 sezone, a ovaj lik je nenadjebiv. Sluso sam price da ljudi odigraju 20 sezona i mislio sam da je to plafon.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Pa prosle godine sa mcitao negde da je lik uspeo da za par dana obrnuo 100 godina na fm-u, od 2014-2114 cini mi se.
              Ja najvise sto sam igrao je do 2021. ali sam menjao klubove na 3 sezone.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Sutra izlazi FM17 ali izgleda nece biti narodne verzije, cak i da bude krekovace je nikad..

                  A mnogo mi da dajem 60e preko stima.. Tuzan sam..

                  Comment


                  • Kasno izlazi piratska zadnje tri godine... Jbg.

                    Kolko je preko fm-serbia?

                    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                    Comment


                    • Hocemo li kupovati FM 17? Preko FM Serbia je oko 5000.
                      Pirat nece pre Marta izaci navodno jer ima neka zajebana zastita.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ja igrao demo (samo EPL može), rekao bih da vredi tih para. 16ica mi je bila očajna, ovde je match engine mnogo bolje odrađen, mnogo manje šablonski i glupih, nerealnih stvari. Ovaj je poprilično realan, u drugoj pripremnoj utakmici mi se povredio Sturridge


                        Nekako mi je sve malo bolje odrađeno, i fino su uklopili neke novitete. Čini mi se i da se taktika i zamisli mnogo bolje prenose na teren. Sve pohvale za sada, ali je ipak ovo mali uzorak

                        Comment


                        • http://mkdev.info/blog/2016/09/17/denuvo-info/

                          Comment


                          • Ja sam opet počeo 16icu,ne plaća mi se baš za 17 koliko god da je dobra..
                            Za sada sam 3 mesto sa Atletikom na polusezoni,beži mi Real 1 bod,a Barsa lagano gazi ka titulu,13 bodova više.. (kapiram da niko i ne može da osvoji titulu u Španiji prve sezone osim ako nije sa Barsom ili Realom)
                            Igram i polufinale kupa protiv Valensije,a s' obzirom da su i Barsa i Real ispali,otvara mi se put ka prvom trofeju. Drugi polufinalni par su Rajo Valjekano i Sosijedad,tako da mislim da ako izbacim Valensiju mogu do trofeja,mada me plaši ovaj Rajo,kad god igram menadzera oni budu najveće iznenadjenje,nekad čak i budu 4-5 mesto..
                            Last edited by DžonDon; 30-11-16, 09:12.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Sad mi stalno izbacuje nešto
                              Football Manager 2016 running dangerously low on memory
                              Last edited by DžonDon; 04-12-16, 11:49.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Nakon što sam ga sredio odlučio sam da krenem sa Betisom,i nakon prve sezone sam završio na 5 mestu,i uspeli smo da obezbedimo LE,upali u grupu sa West Hemom,Fiorentinom,i Šturmom,osvojili 2 mesto,i u osmini finala igramo sa Totenhemom,u prvom meču vodili kući 3:0 i na kraju 3:2 završimo,sad čekam revanš,nadam se nerešenom na Vajt Hart Lejnu A u ligi trenutno 8 mesto
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X